×
Intennis
Грибков Сергій
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(2)
Срібло
(2)
Бронза
Прізвище, ім'я
Грибков
Сергій
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Аматор
Місто
Дніпро
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
120
Виграші
65 (54%)
Поразки
55 (46%)
Срібло
(2)
Золото
(2)
Бронза
(0)
Статистика
17.02.2024
   
Зимова Битва 2024
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
4/6
Литовченко
Артем
/
Каменєв
Андрій
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
4/8
Акимов
Вадим
/
Ткалич
Тимур
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/6
Щербина
Едуард
/
Бойко
Леонід
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
6/8
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/3
Кац
Едуард
/
Обуховський
Денис
Група
22.07.2023
   
Літня Битва 2023
г.Буча, Campa
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
3/6
Мрачковський
Михайло
/
Рубцов
Юрий
Група
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
6/1
Акимов
Вадим
/
Ареф'єв
Сергій
Група
20.11.2021
   
Осенняя Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
2/6
Белинский
Дмитрий
/
Михоничев
Алексей
1/4 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
6/4
Левченко
Роман
/
Шамраєв
Сергій
1/8 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
4/8
Синій
Владислав
/
Ларин
Сергей
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
6/1
Мильченко
Ярослав
/
Білоусов
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
7/5
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
Група
27.08.2021
   
Летняя Битва 2021
г.Буча, Campa
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/3
Розмарица
Вадим
/
Тадіян
Валерій
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
9/7
Степахно
Анатолий
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/4
Литовченко
Артем
/
Бранець
Юрій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/6
Верхоглядов
Владимир
/
Петушков
Владимир
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/4
Филев
Александр
/
Липко
Максим
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
6/4
Акимов
Вадим
/
Ареф'єв
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
7/6
(5)
Безносенко
Олексій
/
Коваленко
Олександр
Група
17.04.2021
   
Cup Megaron
г.Дніпро, ТК "Мегарон"
Грибков
Сергій
/
Ларин
Сергей
-/+
Королев
Андрей
/
Карнаух
Алексей
1/2 за 17 місце
Грибков
Сергій
/
Ларин
Сергей
5/8
Петроченко
Андрій
/
Локшин
Дмитро
1/16 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Ларин
Сергей
8/5
Шпортько
Валерій
/
Пономаренко
Игорь
Група
Грибков
Сергій
/
Ларин
Сергей
5/8
Денисов
Олександр
/
Комягин
В
Група
20.03.2021
   
Davydovich CUP 35+35
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Грибков
Сергій
/
Левчук
Валентин
4/8
Богданов
Андрій
/
Прокопенко
Василий
1/4 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Левчук
Валентин
8/5
Колотило
Сергей
/
Ковшаров
Єгор
1/8 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Левчук
Валентин
8/4
Якуба
Анатолий
/
Федоткін
Євгеній
1/16 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Левчук
Валентин
8/4
Громадский
Артем
/
Мамун
Ахмед
Група
Грибков
Сергій
/
Левчук
Валентин
4/8
Полгороднік
Олександр
/
Петроченко
Александр
Група
27.02.2021
   
Февральская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Петроченко
Андрій
/
Грибков
Сергій
4/6
Дружченко
Игорь
/
Бранець
Юрій
1/4 за 9 місце
Петроченко
Андрій
/
Грибков
Сергій
7/9
Денисов
Олександр
/
Красюк
Александр
1/8 Фіналу
Петроченко
Андрій
/
Грибков
Сергій
8/6
Мрачковський
Станіслав
/
Євстахевич
Андрій
1/16 Фіналу
Петроченко
Андрій
/
Грибков
Сергій
6/3
Біленький
Роман
/
Погуляй
Владимир
Група
Петроченко
Андрій
/
Грибков
Сергій
6/7
(3)
Кевлич
Алексей
/
Борзило
Ігор
Група
23.05.2020
   
COMMON CUP
г.Новомосковськ, LAKE PARK
Грибков
Сергій
/
Козлов
Андрей
1/8
Приймак
Андрей
/
Пашинін
Сергій
Фінал
Грибков
Сергій
/
Козлов
Андрей
8/2
Бельмас
Александр
/
Лінник
Євген
1/2 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Козлов
Андрей
8/2
Кичила
Андрій
/
Гемпель
Игорь
1/4 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Козлов
Андрей
8/3
Прокопенко
Василий
/
Шпортько
Валерій
Група
Грибков
Сергій
/
Козлов
Андрей
8/3
Кононенко
Дмитро
/
Якунин
Артем
Група
16.05.2020
   
COMMON CUP
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Грибков
Сергій
/
Грибков
М
5/8
Гаврысь
Владимир
/
Бельмас
Александр
Група
Грибков
Сергій
/
Грибков
М
8/5
Романов
Виталий
/
Гурик
Дмитрий
Група
07.03.2020
   
COMMON CUP Amateur
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Грибков
Антон
/
Грибков
Сергій
5/8
Мамун
Ахмед
/
Ларин
Сергей
Група
Грибков
Антон
/
Грибков
Сергій
2/8
Благодарный
Иван
/
Петроченко
Андрій
Група
21.02.2020
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2020
г.Київ, Olympic Village
Левчук
Валентин
/
Грибков
Сергій
3/8
Твердовский
Игорь
/
Гаврилов
Роланд
1/4 за 17 місце
Левчук
Валентин
/
Грибков
Сергій
8/2
Гемпель
Игорь
/
Прокопенко
Василий
1/8 за 17 місце
Левчук
Валентин
/
Грибков
Сергій
1/8
Хачатурян
Артем
/
Бойко
Леонід
1/16 Фіналу
Левчук
Валентин
/
Грибков
Сергій
7/9
Смирный
Евгений
/
Коваленко
Олександр
Група
Левчук
Валентин
/
Грибков
Сергій
8/6
Кононенко
Дмитро
/
Якунин
Артем
Група
25.01.2020
   
COMMON PRO/AM CUP
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Грибков
Сергій
/
Хизриев
Марат
5/8
Петроченко
Андрій
/
Петроченко
Александр
Група
Грибков
Сергій
/
Хизриев
Марат
4/8
Стукан
Павел
/
Чеботарьов
Артем
Група
Грибков
Сергій
/
Хизриев
Марат
5/8
Локшин
Дмитро
/
Петров
Дмитро
Група
22.11.2019
   
Common-Maximus & Lake park city
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Грибков
Сергій
/
Лінник
Євген
8/4
Кравченко
Алексей
/
Андриенко
Андрей
Фінал за 9 місце
Грибков
Сергій
/
Лінник
Євген
8/6
Панченко
Олег
/
Шпортько
Валерій
1/2 за 9 місце
Грибков
Сергій
/
Лінник
Євген
8/0
Бобровицкий
/
Ткаченко
Андрей
1/4 за 9 місце
Грибков
Сергій
/
Лінник
Євген
5/8
Пономаренко
Игорь
/
Кичила
Андрій
1/8 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Лінник
Євген
8/1
Чеганов
Сергій
/
Сивохін
Сергій
1/16 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Лінник
Євген
8/2
Ильичев
Александр
/
Тепитин
Сергей
Група
Грибков
Сергій
/
Лінник
Євген
8/4
Родионов
Сергей
/
Андреев
Андрей
Група
26.10.2019
   
COMMON CUP PRO
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
2/8
Долгошеєв
Олег
/
Лукьянов
Эдгар
Група
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
5/8
Черный
Юрий
/
Глазков
Валера
Група
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
5/8
Мауленов
Тимур
/
Николенко
Михаил
Група
28.09.2019
   
Comfort city 2019
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Грибков
Сергій
/
Синий
Валерий
3/8
Кравченко
Алексей
/
Богдан
Евгений
1/4 за 13 місце
Грибков
Сергій
/
Синий
Валерий
3/8
Благодарный
Иван
/
Гаврысь
Владимир
Група
Грибков
Сергій
/
Синий
Валерий
3/8
Капустин
Дмитрий
/
Алексеенко
Вадим
Група
13.09.2019
   
LAKE PARK OPEN AM MIXED
г.Новомосковськ, LAKE PARK
Грибков
Сергій
/
Луценко
Наталья
4/8
Акимов
Вадим
/
Богун
Ирина
Фінал за 5 місце
Грибков
Сергій
/
Луценко
Наталья
8/6
Ильичев
Александр
/
Довженко
Л
1/2 за 5 місце
Грибков
Сергій
/
Луценко
Наталья
5/8
Туболев
Александр
/
Шаповаленко
Наталья
1/4 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Луценко
Наталья
8/3
Бельмас
Александр
/
Аркина
Елизавета
1/8 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Луценко
Наталья
8/3
Денисов
Олександр
/
Топко
Оксана
Група
Грибков
Сергій
/
Луценко
Наталья
8/5
Лашин
Сергій
/
Сидорчук
Татьяна
Група
28.10.2017
   
HELLOWEEN CUP
г.Дніпро, ТК "Мегарон"
Филичкин
Роман
/
Грибков
Сергій
1/8
Гаврысь
Владимир
/
Мамун
Ахмед
Фінал за 5 місце
Филичкин
Роман
/
Грибков
Сергій
+/-
Капустин
Дмитрий
/
Ярошенко
Сергій
1/2 за 5 місце
Филичкин
Роман
/
Грибков
Сергій
5/8
Манжелей
Александр
/
Богдан
Евгений
1/4 Фіналу
Филичкин
Роман
/
Грибков
Сергій
9/8
Бойко
Вадим
/
Туболев
Александр
1/8 Фіналу
Филичкин
Роман
/
Грибков
Сергій
8/6
Кононенко
Дмитро
/
Розмарица
Вадим
Група
Филичкин
Роман
/
Грибков
Сергій
8/3
Полгородник
Анатолий
/
Рудашко
Сергей
Група
22.09.2017
   
MEGARON CUP 2017
г.Дніпро, ТК "Мегарон"
Безрукавый
Олег
/
Грибков
Сергій
5/8
Николенко
Михаил
/
Розмарица
Вадим
Група
Безрукавый
Олег
/
Грибков
Сергій
4/8
Петроченко
Андрій
/
Смирный
Евгений
Група
19.05.2017
   
MARINA OPEN 2017
г.Київ, Olympic Village
Бринзело
Дмитрий
/
Грибков
Сергій
3/8
Бех
Антон
/
Туболев
Александр
Фінал за 17 місце
Бринзело
Дмитрий
/
Грибков
Сергій
8/4
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
1/2 за 17 місце
Бринзело
Дмитрий
/
Грибков
Сергій
+/-
Ареф'єв
Сергій
/
Донцов
Игорь
1/4 за 17 місце
Бринзело
Дмитрий
/
Грибков
Сергій
6/8
Бондаренко
Виталий
/
Заворотный
Владимир
1/16 Фіналу
Бринзело
Дмитрий
/
Грибков
Сергій
2/8
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
Бринзело
Дмитрий
/
Грибков
Сергій
8/4
Бублій
В'ячеслав
/
Рябцев
Сергей
Група
12.05.2017
   
LVIV OPEN 2017
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Грибков
Сергій
/
Тимощук
Василий
6/8
Данилишин
Тарас
/
Ніронович
Назар
Фінал за 17 місце
Грибков
Сергій
/
Тимощук
Василий
9/8
(6)
Векуа
Бакур
/
Лашин
Сергій
1/2 за 17 місце
Грибков
Сергій
/
Тимощук
Василий
9/8
Тадіян
Валерій
/
Цаль
Віталій
1/4 за 17 місце
Грибков
Сергій
/
Тимощук
Василий
1/8
Иванов
Александр
/
Юхницький
Юрій
1/16 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Тимощук
Василий
6/8
Мрачковський
Станіслав
/
Олійник
Віталій
Група
Грибков
Сергій
/
Тимощук
Василий
8/6
Гаврысь
Владимир
/
Рубцов
Юрий
Група
01.05.2017
   
Весна на Крите 2017
г.Виїзний, Aldemar Royal Mare 5*
Грибков
Сергій
/
Шаповалов
Максим
4/8
Рубцов
Юрий
/
Тадіян
Валерій
Група
Грибков
Сергій
/
Шаповалов
Максим
3/8
Гаврысь
Владимир
/
Грига
Іван
Група
Грибков
Сергій
/
Шаповалов
Максим
8/3
Тимощук
Василий
/
Тимощук
Иван
Група
Грибков
Сергій
/
Шаповалов
Максим
1/8
Байдіков
Андрій
/
Лагур
Сергей
Група
21.04.2017
   
Human CUP
г.Дніпро, ТК "Мегарон"
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
0/2
(6)
Кузьменко
Іван
/
Смирный
Евгений
Фінал
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
9/8
(4)
Левчук
Валентин
/
Туболев
Александр
1/2 Фіналу
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
8/1
Бондаренко
Виталий
/
Лаврук
Михаил
1/4 Фіналу
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
8/4
Жовнерчук
Володимир
/
Лінник
Євген
1/8 Фіналу
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
8/3
Слепынин
Дмитрий
/
Цаль
Віталій
Група
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
8/2
Дубов
Дмитрий
/
Шевченко
Дмитрий
Група
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
4/8
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
Група
10.03.2017
   
BUCHA CUP
г.Буча, Campa
Грибков
Сергій
/
Кузьменко
Іван
8/9
(2)
Ареф'єв
Сергій
/
Петроченко
Андрій
3а 3 місце
Грибков
Сергій
/
Кузьменко
Іван
2/8
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
1/2 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Кузьменко
Іван
8/2
Безрукавый
Олег
/
Петушков
Владимир
1/4 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Кузьменко
Іван
8/6
Мельник
Ростислав
/
Петряєв
Денис
1/8 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Кузьменко
Іван
8/6
Акимов
Вадим
/
Суровцев
Сергій
1/16 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Кузьменко
Іван
5/8
Бондаренко
Виталий
/
Заворотный
Владимир
Група
Грибков
Сергій
/
Кузьменко
Іван
8/2
Горін
Андрій
/
Шестаков
Андрей
Група
17.02.2017
   
SUPERIOR CUP
г.Харків, Superir Golf & Spa Resort
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
8/1
Голубенко
Константин
/
Иванов
Александр
Фінал
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
8/4
Петряєв
Денис
/
Шестаков
Андрей
1/2 Фіналу
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
9/8
(4)
Колесник
Алексей
/
Туболев
Александр
1/4 Фіналу
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
8/3
Марков
Григорий
/
Твердовский
Игорь
1/8 Фіналу
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
9/7
Гончаров
Павел
/
Ильин
Олег
Група
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
8/1
Векуа
Бакур
/
Сеногонов
Илья
Група
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
8/1
Рудыч
Владимир
/
Цехановський
Андрій
Група
11.11.2016
   
ОСЕННЕЕ ТАНГО
г.Черкаси, Спорт-отель "Селена"
Грибков
Сергій
/
Кевлич
Алексей
-/+
Лашин
Сергій
/
Сивохін
Сергій
Фінал за 13 місце
Грибков
Сергій
/
Кевлич
Алексей
+/-
Ареф'єв
Сергій
/
Горін
Андрій
1/2 за 13 місце
Грибков
Сергій
/
Кевлич
Алексей
8/9
(3)
Башлаков
Сергей
/
Кобыленко
Павел
1/4 за 9 місце
Грибков
Сергій
/
Кевлич
Алексей
2/8
Кузьменко
Іван
/
Смирный
Евгений
1/8 Фіналу
Грибков
Сергій
/
Кевлич
Алексей
8/2
Гелеверя
Иван
/
Никитин
Павел
Група
Грибков
Сергій
/
Кевлич
Алексей
2/8
Левченко
Роман
/
Петушков
Владимир
Група
Грибков
Сергій
/
Кевлич
Алексей
8/5
Михоничев
Алексей
/
Цаль
Віталій
Група
10.09.2016
   
DNEPR OPEN 2016
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Грибков
Сергій
/
Баришполец
Надежда
8/4
Чебан
Дмитрий
/
Журба
Мария
Фінал за 13 місце
Грибков
Сергій
/
Баришполец
Надежда
+/-
Корниенко
Олег
/
Коваленко
Оксана
1/2 за 13 місце
Грибков
Сергій
/
Баришполец
Надежда
8/0
Репа
Владимир
/
Бородий
Мария
1/4 за 13 місце
Грибков
Сергій
/
Баришполец
Надежда
4/8
Твердовский
Игорь
/
Бельчева
Екатерина
Група
Грибков
Сергій
/
Баришполец
Надежда
6/8
Шилько
Павел
/
Васильева
Анастасия
Група