×
Intennis
Добрынский Роман
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(31)
Срібло
(35)
Бронза
(33)
Прізвище, ім'я
Добрынский
Роман
Ігрова рука, бекхенд
Правша, дворучний
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
36 років
Кошик УТК
Зріст, вага
185 см   78 кг
NTRP
Ігри
1049
Виграші
696 (66%)
Поразки
353 (34%)
Срібло
(35)
Золото
(31)
Бронза
(33)
Статистика
25.07.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #26
г.Київ, Olympic Village
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
3/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Фінал
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/3
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Селюк
Александр
1/4 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/1
Неманіхін
Віктор
/
Лацанич
Василь
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
5/7
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
18.07.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #25
г.Київ, Olympic Village
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/3
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Фінал
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/2
Петряєв
Денис
/
Лацанич
Василь
1/2 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/1
Гордіенко
Дмитро
/
Стеценко
Вадим
1/4 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
7/5
Куришко
Богдан
/
Клименко
Роман
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/2
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/1
Сергиенко
Сергей
/
Невесенко
Иван
Група
11.07.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #24
г.Київ, Olympic Village
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/0
Сергиенко
Сергей
/
Невесенко
Иван
Фінал за 7 місце
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
2/6
Мільченко
Денис
/
Дяченко
Сергій
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
4/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
04.07.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #23
г.Київ, Olympic Village
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
4/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
3а 3 місце
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
1/2 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/3
Городинський
Владислав
/
Скляр
Олег
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
4/6
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/1
Кобиашвили
Вано
/
Биплоб
Панда
Група
19.06.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
5/7
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
Фінал за 7 місце
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/2
Малега
Володимир
/
Тымкив
Ирина
1/2 за 7 місце
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
3/6
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
2/6
Каминін
Дмитро
/
Шнуренко
Александр
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/4
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
Група
29.05.2021
   
Майская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/8
Костанецький
Кирило
/
Стасюк
Володимир
Фінал
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
8/4
Синій
Владислав
/
Кононенко
Дмитро
1/2 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
8/4
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
1/4 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
9/8
(3)
Яковлєв
Гліб
/
Грига
Іван
1/8 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
8/4
Денисов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
1/16 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/2
Ролич
Артем
/
Прокопенко
Василий
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/3
Семенов
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
23.05.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #16
г.Київ, Olympic Village
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/2
Кирилова
Анастасия
/
Сухіна
Юрій
3а 3 місце
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/7
(3)
Пузанов
Денис
/
Грига
Іван
1/2 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/3
Швед
Марьян
/
Варес
Олексій
1/4 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/2
Шпетний
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/0
Верченко
Влад
/
Тертычный
Александр
Група
09.05.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/1
Хачатурян
Артем
/
Бранець
Юрій
Фінал
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/4
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
6/0
Верченко
Влад
/
Тертычный
Александр
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
4/6
Хачатурян
Артем
/
Бранець
Юрій
Група
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
7/5
Шпетний
Сергій
/
Красюк
Александр
Група
25.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/4
Гудь
Платон
/
Михоничев
Алексей
Фінал
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/4
Ляхович
Андрій
/
Невесенко
Геннадий
1/2 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/4
Пузанов
Денис
/
Невесенко
Константин
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
7/5
Бобров
Максим
/
Негрич
Микола
Група
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/1
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Група
18.04.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
3/6
Петряєв
Денис
/
Шнуренко
Александр
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
1/6
Байдіков
Андрій
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
6/2
Пузанов
Денис
/
Кохно
Александр
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
7/6
(5)
Попов
Олексій
/
Грибанов
Николай
Група
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
6/4
Абрамов
Сергей
/
Негрич
Микола
Група
11.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
5/7
Щербина
Едуард
/
Біленький
Роман
3а 3 місце
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
2/6
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
1/2 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/0
Криворучко
Евгения
/
Сухіна
Юрій
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
7/5
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
Група
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
7/5
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
Група
04.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
1/2 Фіналу
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/2
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
+/-
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
Група
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
8/5
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Група
28.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #11
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
7/5
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
Фінал за 5 місце
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
7/5
Степахно
Анатолий
/
Грибанов
Николай
1/2 за 5 місце
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
4/6
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/3
Белинский
Дмитрий
/
Верченко
Влад
Група
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/4
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
Група
21.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #10
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Грибанов
Николай
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Галіч
Ігор
Фінал за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Грибанов
Николай
0/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Грибанов
Николай
7/0
Пономарьов
Олексій
/
Горінний
Михайло
Група
Добрынский
Роман
/
Грибанов
Николай
6/7
(6)
Шпетний
Сергій
/
Невесенко
Геннадий
Група
14.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #9
г.Київ, Olympic Village
Павроз
Олександр
/
Добрынский
Роман
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Галіч
Ігор
1/4 за 9 місце
Павроз
Олександр
/
Добрынский
Роман
4/6
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
1/8 Фіналу
Павроз
Олександр
/
Добрынский
Роман
4/6
Гудь
Платон
/
Грибанов
Николай
Група
Павроз
Олександр
/
Добрынский
Роман
6/4
Белинский
Дмитрий
/
Михоничев
Алексей
Група
06.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #7
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
6/1
Пузанов
Денис
/
Кохно
Александр
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
4/6
Кобиашвили
Вано
/
Шершун
Богдан
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
6/8
Попов
Олексій
/
Грига
Іван
Група
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
+/-
Абрамов
Сергей
/
Попко
Віктор
Група
27.02.2021
   
Февральская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
2/6
Голиусов
Дмитрий
/
Качмарчик
Кшиштоф
1/4 за 33 місце
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
7/5
Пузанов
Денис
/
Кохно
Александр
1/8 за 33 місце
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
2/6
Яковлєв
Гліб
/
Парцхаладзе
Лев
Група
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
3/6
Байдіков
Андрій
/
Дяченко
Сергій
Група
21.02.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #7
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/3
Петренко
Анатолій
/
Шнуренко
Александр
3а 3 місце
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/3
Авдєєв
Артем
/
Гусак
Владимир
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
7/5
Петренко
Анатолій
/
Шнуренко
Александр
Група
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/2
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
Група
20.02.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/3
Іцков
Євген
/
Погребной
Олександр
Фінал за 5 місце
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/3
Тятков
Микита
/
Рубцов
Юрий
1/2 за 5 місце
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
3/6
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/4
Сивохін
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
Група
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/0
Попов
Олексій
/
Смелянский
Вадим
Група
14.02.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/3
Шипіцин
Ігор
/
Невесенко
Константин
3а 3 місце
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
4/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
7/5
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/1
Шипіцин
Ігор
/
Невесенко
Константин
Група
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/4
Иштуганов
Дмитрий
/
Шнуренко
Александр
Група
12.02.2021
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2021
г.Київ, Tennis Park
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/1
Дорош
Василь
/
Тарасов
Геннадій
1/2 за 17 місце
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
7/5
Сідак
Олег
/
Федяй
Денис
1/4 за 17 місце
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
5/8
Бублій
В'ячеслав
/
Кирилюк
Сергій
1/16 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/1
Погуляйло
Олександр
/
Сидак
Юрий
Група
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
4/6
Бранець
Юрій
/
Майборода
Сергей
Група
06.02.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
3/6
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
3/6
Акимов
Вадим
/
Гузь
Богдан
Група
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
4/6
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
Група
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
6/4
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
Група
31.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
5/7
Сивохін
Сергій
/
Євтушенко
Федір
1/2 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
3/6
Хачатурян
Артем
/
Горін
Андрій
Група
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
1/6
Шупта
Игорь
/
Шершун
Богдан
Група
24.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
6/1
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
Фінал
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
7/6
(5)
Денисов
Олександр
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
7/6
(7)
Байдіков
Андрій
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
7/5
Шпетний
Сергій
/
Гусак
Владимир
1/8 Фіналу
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
1/6
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
Група
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
6/3
Черненко
Ігор
/
Невесенко
Геннадий
Група
23.01.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Гудь
Платон
/
Добрынский
Роман
2/6
Аксьонов
Олександр
/
Сідак
Олег
3а 3 місце
Гудь
Платон
/
Добрынский
Роман
4/6
Манафов
Владислав
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Гудь
Платон
/
Добрынский
Роман
6/0
Чернов
Александр
/
Выдмыш
Виктор
1/4 Фіналу
Гудь
Платон
/
Добрынский
Роман
7/5
Иштуганов
Дмитрий
/
Борзило
Ігор
1/8 Фіналу
Гудь
Платон
/
Добрынский
Роман
6/4
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
Гудь
Платон
/
Добрынский
Роман
6/0
Сергиенко
Сергей
/
Невесенко
Геннадий
Група
17.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/2
Петренко
Анатолій
/
Гордієнко
Ігор
Фінал за 9 місце
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/4
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
1/2 за 9 місце
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/7
(4)
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
1/8 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/1
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Негрич
Микола
Група
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
7/6
(4)
Макуц
Тарас
/
Каплин
Игорь
Група
03.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/2
Тятков
Микита
/
Біленький
Роман
Фінал за 5 місце
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/2
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
1/2 за 5 місце
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
3/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/4
Єгоров
Василій
/
Дяченко
Сергій
Група
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
6/3
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
Група
05.12.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #7
г.Київ, Olympic Village
Сметанін
Рудольф
/
Добрынский
Роман
4/6
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Група
Сметанін
Рудольф
/
Добрынский
Роман
2/6
Иштуганов
Дмитрий
/
Скляр
Олег
Група
Сметанін
Рудольф
/
Добрынский
Роман
6/2
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
Група
Сметанін
Рудольф
/
Добрынский
Роман
6/4
Неманіхін
Віктор
/
Лацанич
Василь
Група
Сметанін
Рудольф
/
Добрынский
Роман
6/2
Пузанов
Денис
/
Грасевич
Ігор
Група
21.11.2020
   
Ноябрьская Битва 2020
г.Київ, Olympic Village
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
2/6
Акимов
Вадим
/
Невесенко
Константин
1/8 за 17 місце
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
3/8
Денисов
Олександр
/
Красюк
Александр
1/16 Фіналу
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
6/3
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
Група
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
4/6
Синій
Владислав
/
Кононенко
Дмитро
Група
25.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #31
г.Київ, Olympic Village
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
+/-
Чернов
Александр
/
Симачев
Денис
Фінал за 5 місце
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
1/6
Байдіков
Андрій
/
Шпортько
Валерій
1/4 Фіналу
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
2/6
Авдєєв
Артем
/
Шамраєв
Сергій
Група
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/2
Петренко
Анатолій
/
Кохно
Александр
Група
03.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #28
г.Київ, Olympic Village
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Попко
Віктор
1/2 за 5 місце
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
4/6
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
1/4 Фіналу
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/2
Тятков
Микита
/
Кохно
Александр
Група
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
4/6
Петренко
Анатолій
/
Горенюк
Олександр
Група
12.09.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #26
г.Київ, Olympic Village
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
0/6
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
Група
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Група
23.08.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #23
г.Київ, Olympic Village
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
2/6
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
Фінал
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
6/2
Неманіхін
Віктор
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
6/1
Чернов
Александр
/
Цой
Леонид
Група
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
6/4
Петренко
Анатолій
/
Симачев
Денис
Група
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
6/2
Домнинский
Даниил
/
Біленький
Роман
Група
16.08.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #22
г.Київ, Olympic Village
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
6/4
Попов
Олексій
/
Біленький
Роман
Фінал за 5 місце
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
6/1
Неманіхін
Віктор
/
Вісіконенко
Віталій
1/2 за 5 місце
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
2/6
Цепляев
Евгений
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
6/3
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
Група
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
6/3
Ляхович
Андрій
/
Негрич
Микола
Група
05.07.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Авдеев
Вадим
/
Добрынский
Роман
2/6
Смирнов
Артем
/
Невесенко
Константин
3а 3 місце
Авдеев
Вадим
/
Добрынский
Роман
4/6
Чернов
Александр
/
Стасюк
Володимир
1/2 Фіналу
Авдеев
Вадим
/
Добрынский
Роман
7/6
Агафонов
Александр
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Авдеев
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/0
Пустовойтенко
Даниил
/
Біленький
Роман
1/8 Фіналу
Авдеев
Вадим
/
Добрынский
Роман
5/7
Мільченко
Денис
/
Сазонов
Олег
Група
Авдеев
Вадим
/
Добрынский
Роман
7/5
Аксьонов
Олександр
/
Симачев
Денис
Група
15.03.2020
   
SMASH & КТК #11 ONLY AM MONEY+
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
1/6
Біленький
Роман
/
Євтушенко
Федір
1/2 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
2/6
Бранець
Юрій
/
Липко
Максим
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
3/6
Круглов
Артем
/
Шерстюк
Алексей
Група
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
6/3
Погребной
Олександр
/
Назаренко
Владимир
Група
08.03.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #10 MONEY+
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/1
Шамраєв
Сергій
/
Ляхович
Андрій
Фінал
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/3
Сивохін
Сергій
/
Біленький
Роман
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/3
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/7
(5)
Бобров
Максим
/
Невесенко
Геннадий
Група
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/2
Симачев
Денис
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Група
23.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #8
г.Київ, Olympic Village
Пузанов
Денис
/
Добрынский
Роман
-/+
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
1/8 Фіналу
Пузанов
Денис
/
Добрынский
Роман
7/6
(3)
Попов
Олексій
/
Євтушенко
Федір
Група
Пузанов
Денис
/
Добрынский
Роман
3/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Негрич
Микола
Група
21.02.2020
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2020
г.Київ, Olympic Village
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
4/8
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
Фінал
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
8/2
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
1/2 Фіналу
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
8/5
Костанецький
Володимир
/
Клименко
Сергей
1/4 Фіналу
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
9/8
(2)
Байбуза
Алексей
/
Кузьменко
Іван
1/8 Фіналу
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
4/1
Невесенко
Геннадий
/
Бондаренко
Віталий
1/16 Фіналу
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
8/5
Приймак
Андрей
/
Букин
Андрей
Група
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
8/3
Тадіян
Валерій
/
Сидоренко
Юрий
Група
16.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES #7 (AM)
г.Київ, Olympic Village
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
3/6
Каменєв
Андрій
/
Красюк
Александр
Фінал
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
6/2
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
1/2 Фіналу
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
6/1
Костанецька
Ірина
/
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
6/1
Стасюк
Володимир
/
Кратюк
Віталій
Група
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
7/5
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
Група
15.02.2020
   
SMASH & RTF MIXED PRO/AM CUP
г.Київ, Olympic Village
Савчук
Лилия
/
Добрынский
Роман
6/3
Капшай
Вероника
/
Каневский
Борис
Фінал за 9 місце
Савчук
Лилия
/
Добрынский
Роман
6/3
Кудельская
Александра
/
Русін
Олександр
1/2 за 9 місце
Савчук
Лилия
/
Добрынский
Роман
4/6
Сычева
Евгения
/
Погребной
Олександр
Група
Савчук
Лилия
/
Добрынский
Роман
6/4
Дятлова
Екатерина
/
Арнаутович
Віктор
Група
Савчук
Лилия
/
Добрынский
Роман
1/6
Запорожанова
Анна
/
Ендржиевский
Влад.
Група
09.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #6
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
7/5
Шумицький
Олександр
/
Майборода
Сергей
Фінал
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/3
Попов
Олексій
/
Хачатурян
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
7/5
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/4
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
Група
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
6/3
Грасевич
Ігор
/
Кудыма
Кирилл
Група
02.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #5
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/3
Симачев
Денис
/
Неманіхін
Віктор
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
3/6
Грибанов
Николай
/
Акимов
Вадим
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
3/6
Авдєєв
Артем
/
Красюк
Александр
Група
25.01.2020
   
SMASH MEDIUM
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
4/6
Басюк
Оксана
/
Пузанов
Денис
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
3/6
Гусак
Владимир
/
Каменщикова
Юлия
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
6/4
Круглов
Артем
/
Погребной
Олександр
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
6/3
Новиков
Виктор
/
Шестаков
Андрей
Група
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
6/1
Фроляк
Виталий
/
Фроляк
Юрий
Група
19.01.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES AM
г.Київ, Olympic Village
Круглов
Артем
/
Добрынский
Роман
6/3
Кругліков
Артур
/
Попов
Олексій
Фінал за 13 місце
Круглов
Артем
/
Добрынский
Роман
6/4
Сереченко
Алексей
/
Погребной
Олександр
1/2 за 13 місце
Круглов
Артем
/
Добрынский
Роман
6/2
Полищук
Игорь
/
Курбанов
Вячеслав
1/4 за 13 місце
Круглов
Артем
/
Добрынский
Роман
6/4
Рубцов
Юрий
/
Цаль
Дмитро
Група
Круглов
Артем
/
Добрынский
Роман
3/6
Челомбитько
Сергей
/
Кирилюк
Сергій
Група
12.01.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #2
г.Київ, Olympic Village
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
3/6
Ляхович
Андрій
/
Лазуренко
Денис
Група
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/7
(5)
Акимов
Вадим
/
Шерстюк
Алексей
Група
05.01.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #1
г.Київ, Olympic Village
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/1
Горох
Александр
/
Грибанов
Николай
3а 3 місце
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
0/6
Шумицький
Олександр
/
Майборода
Сергей
1/2 Фіналу
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/4
Грига
Іван
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/4
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
Група
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
0/6
Шипіцин
Ігор
/
Сивохін
Сергій
Група
04.01.2020
   
SMASH SINGLES AM
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
6/4
Верченко
Влад
3а 3 місце
Добрынский
Роман
4/6
Федорченко
Михайло
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
7/5
Власюк
Олег
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/3
Максимов
Максим
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Пентий
Дмитрий
Група
Добрынский
Роман
6/1
Новиков
Виктор
Група
29.12.2019
   
НОВОГОДНИЙ SMASH & КТК DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Семенов
Андрій
6/3
Грибанов
Николай
/
Лалєтін
Деніс
Фінал за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Семенов
Андрій
7/5
Майборода
Сергей
/
Горох
Александр
1/2 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Семенов
Андрій
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Хачериди
Евгений
1/4 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Семенов
Андрій
6/7
(4)
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Семенов
Андрій
6/3
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
Група
Добрынский
Роман
/
Семенов
Андрій
4/6
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
6/1
Ендржиевский
Влад.
/
Сергеев
Иван
1/2 за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
5/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Акимов
Вадим
/
Степахно
Антон
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/0
Бранець
Юрій
/
Неманіхін
Віктор
1/16 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/4
Грибанов
Николай
/
Агафонов
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/5
Королев
Андрей
/
Городинський
Владислав
Група
07.07.2019
   
ТВД & Smash Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Кононенко
Виталий
/
Добрынский
Роман
1/6
Кевлич
Алексей
/
Нікулін
Ігор
Група
Кононенко
Виталий
/
Добрынский
Роман
3/6
Малега
Володимир
/
Палько
Александр
Група
22.02.2019
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2019
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
8/5
Осокін
Андрій
/
Слюсар
Юрий
Фінал за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
6/2
Безрукавый
Олег
/
Прокопенко
Василий
1/2 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
6/3
Кузьменко
Іван
/
Лукьянов
Эдгар
1/4 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
3/8
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
8/2
Букин
Андрей
/
Приймак
Андрей
1/16 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
5/7
Хачатурян
Артем
/
Арнаутович
Віктор
Група
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
6/2
Гончаренко
Виталий
/
Миколюк
Павел
Група
26.01.2019
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
3/6
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Фінал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/4
Бобров
Максим
/
Кохно
Александр
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/5
Васильев
Никита
/
Диброва
Анна
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/5
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
19.01.2019
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
6/3
Андреев
Андрей
/
Бут
Артур
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
4/6
Латанюк
Ирина
/
Нагорняк
Александр
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
3/6
Вісіконенко
Віталій
/
Денисов
Олександр
Група
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
6/3
Блудова
Наталія
/
Сметанина
Людмила
Група
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
6/4
Ананьев
Александр
/
Дмитриев
Иван
Група
30.12.2018
   
Smash 600-1000 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
6/0
Ананьев
Александр
Фінал
Добрынский
Роман
6/2
Верченко
Влад
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
8/2
Баранников
Юрий
Група
29.12.2018
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
4/6
Бобров
Максим
/
Кохно
Александр
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
5/7
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Хоменко
Вадим
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/4
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
7/6
Латанюк
Ирина
/
Шипіцин
Ігор
Група
24.12.2018
   
НОВОГОДНИЙ КТК DOUBLE CUP
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
4/6
Борзило
Ігор
/
Бондаренко
Виталий
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
7/6
(4)
Ключник
Вадим
/
Горох
Александр
Група
15.12.2018
   
Итоговый Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
3/6
Гевел
Руслан
/
Томас
Павел
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
3/6
Зарицкий
Александр
/
Варес
Олексій
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
6/2
Андреев
Андрей
/
Русин
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
6/3
Єзерський
Сергій
/
Чувальський
Вячеслав
Група
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
1/6
Гевел
Руслан
/
Томас
Павел
Група
15.12.2018
   
Итоговый Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Нікітенко
Ігор
/
Добрынский
Роман
4/6
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
Група
Нікітенко
Ігор
/
Добрынский
Роман
1/6
Ліпінскас
Норбертас
/
Федоткін
Євгеній
Група
Нікітенко
Ігор
/
Добрынский
Роман
6/2
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
Група
08.12.2018
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
3а 3 місце
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/7
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
7/6
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
4/6
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
Група
02.12.2018
   
KTK & Smash DOUBLES 4 Amatours only
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/7
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
Фінал
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/4
Клименко
Сергей
/
Бублій
В'ячеслав
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/4
Кирилюк
Сергій
/
Челомбитько
Сергей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/2
Федоткін
Євгеній
/
Згурский
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/3
Євтушенко
Федір
/
Бранець
Юрій
Група
01.12.2018
   
KTK & SMASH SINGLE CUP
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
3/6
Рушковский
Михаил
Фінал
Добрынский
Роман
6/4
Тарасенко
Вадим
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Брязкало
Максим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Будовой
Александр
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
4/8
Рушковский
Михаил
Група
25.11.2018
   
KTK & Smash DOUBLES 3
г.Київ, Olympic Village
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
4/6
Грибанов
Николай
/
Ляхович
Андрій
1/8 Фіналу
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/3
Скляр
Олег
/
Черненко
Ігор
Група
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
4/6
Белоусов
Артем
/
Клименко
Сергей
Група
17.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/AM
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
7/5
Борзило
Ігор
/
Горін
Андрій
Фінал за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/1
Грибанов
Николай
/
Зарицкий
Александр
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
4/6
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/2
Бранець
Юрій
/
Никулин
Игорь
Група
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
7/5
Шерстюк
Алексей
/
Стасюк
Володимир
Група
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/4
Тадіян
Валерій
/
Мокринський
Олександр
Група
17.11.2018
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
/
Калетина
Диана
-/+
Вісіконенко
Віталій
/
Дружченко
Игорь
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Калетина
Диана
2/6
Вісіконенко
Віталій
/
Дружченко
Игорь
Група
Добрынский
Роман
/
Калетина
Диана
6/1
Приставка
Евгения
/
Савчук
Лилия
Група
16.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/PRO
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Авдєєв
Артем
8/3
Каменєв
Андрій
/
Попов
Олексій
Фінал за 17 місце
Добрынский
Роман
/
Авдєєв
Артем
8/1
Керницкий
Назар
/
Аксьонов
Олександр
1/2 за 17 місце
Добрынский
Роман
/
Авдєєв
Артем
8/5
Грига
Іван
/
Алексеенко
Вадим
1/4 за 17 місце
Добрынский
Роман
/
Авдєєв
Артем
2/8
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
Група
Добрынский
Роман
/
Авдєєв
Артем
6/8
Пономаренко
Игорь
/
Сергиенко
Сергей
Група
Добрынский
Роман
/
Авдєєв
Артем
8/3
Шнуренко
Александр
/
Васильев
Антон
Група
10.11.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
7/9
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Фінал
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/1
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/1
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Група
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/1
Авдєєв
Артем
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/4
Дудкин
Вадим
/
Ананьев
Александр
Група
04.11.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
5/7
Симонов
Богдан
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
2/6
Шерстюк
Алексей
Група
Добрынский
Роман
6/1
Здановский
Юрий
Група
03.11.2018
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
/
Шумаев
Евгений
3/6
Дудкин
Вадим
/
Круглов
Артем
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
2/6
Симонов
Богдан
/
Крючкова
Екатерина
Група
Добрынский
Роман
6/2
Андреев
Андрей
/
Каюда
Сергей
Група
03.11.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Авдєєв
Артем
/
Добрынский
Роман
2/1
(6/4, 5/7, 10/5)
Неманіхін
Віктор
/
Никулин
Игорь
Група
Авдєєв
Артем
/
Добрынский
Роман
8/2
Шипицын
Константин
/
Шипицын
Михаил
Група
Авдєєв
Артем
/
Добрынский
Роман
8/2
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
Група
28.10.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Добрынский
Роман
7/6
Симонов
Богдан
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Оксентюк
Александр
Група
Добрынский
Роман
3/0
Нікітенко
Ігор
Група
21.10.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Добрынский
Роман
7/6
Морозов
Максим
3а 3 місце
Добрынский
Роман
2/6
Пономарьов
Олексій
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
2/6
Кононенко
Виталий
Група
Добрынский
Роман
6/4
Резниченко
Сергей
Група
20.10.2018
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Каюда
Сергей
6/2
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Каюда
Сергей
6/3
Дружченко
Игорь
/
Кохно
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Каюда
Сергей
2/6
Дьяченко
Антон
/
Шамраєв
Сергій
Група
20.10.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Круглов
Артем
2/6
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
Добрынский
Роман
/
Круглов
Артем
4/6
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
Група
Добрынский
Роман
/
Круглов
Артем
3/6
Доллар
Сидни
/
Роговой
Николай
Група
15.10.2018
   
SMASH Doubles SUPER CUP III
г.Буча, Campa
Красюк
Александр
/
Добрынский
Роман
2/6
Ткач
Максим
/
Круглов
Артем
1/8 за 29 місце
Красюк
Александр
/
Добрынский
Роман
3/6
Анищук
Павел
/
Шевченко
Дмитрий
Група
Красюк
Александр
/
Добрынский
Роман
4/6
Зарицкий
Александр
/
Суровцев
Сергій
Група
13.10.2018
   
Итоговый Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Латанюк
Ирина
6/3
Дьяченко
Антон
/
Шамраєв
Сергій
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Латанюк
Ирина
4/6
Попель
Валерій
/
Денисов
Олександр
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Латанюк
Ирина
6/1
Быкориз
Юрий
/
Кравчуновський
Олег
Група
Добрынский
Роман
/
Латанюк
Ирина
6/3
Липко
Максим
/
Нікітенко
Ігор
Група
07.10.2018
   
Итоговый Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
3/8
Федоткін
Євгеній
Група
Добрынский
Роман
2/8
Пузанов
Денис
Група
06.10.2018
   
Итоговый Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
2/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/6
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
5/7
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
Група
29.09.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Латанюк
Ирина
-/+
Борзило
Ігор
/
Рубцов
Юрий
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Латанюк
Ирина
3/6
Дьяченко
Антон
/
Кравчуновський
Олег
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Латанюк
Ирина
6/1
Новиков
Виктор
/
Русин
Александр
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Латанюк
Ирина
6/0
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
Група
Добрынский
Роман
/
Латанюк
Ирина
6/1
Горобец
Вячеслав
/
Kvitka
Johny
Група
29.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
2/6
Ляхович
Андрій
/
Скляр
Олег
Фінал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/5
Красюк
Александр
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/4
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Ляхович
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
23.09.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
5/7
Курбанов
Вячеслав
3а 3 місце
Добрынский
Роман
6/7
Жовтюк
Анастасия
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Баранников
Юрий
Група
Добрынский
Роман
6/4
Верченко
Влад
Група
02.09.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Добрынский
Роман
6/4
Пономарьов
Олексій
Фінал
Добрынский
Роман
6/3
Бохан
Евгений
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Молокова
София
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Финаев
Андрей
Група
Добрынский
Роман
6/2
Судраб
Владимир
Група
01.09.2018
   
Smash Medium M1 Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
4/6
Кравчуновський
Олег
/
Новиков
Виктор
Група
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
2/6
Бовкун
Олександр
/
Виноградська
Марина
Група
01.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Шпетний
Сергій
3/6
Загороднюк
Вячеслав
/
Козак
Антон
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Шпетний
Сергій
6/2
Васильев
Антон
/
Галіч
Ігор
Група
26.08.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
6/1
Ли
Мо
Група
Добрынский
Роман
6/1
Островский
Дмитрий
Група
Добрынский
Роман
3/6
Пономарьов
Олексій
Група
Добрынский
Роман
6/1
Курбанов
Вячеслав
Група
Добрынский
Роман
7/5
Брязкало
Максим
Група
25.08.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Добрынский
Роман
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Ицков
Андрей
/
Іцков
Євген
Фінал
Добрынский
Роман
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Поднебенный
Евгений
/
Русин
Александр
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
Група
Добрынский
Роман
/
Пасичный
Анатолий
6/0
Гусак
Владимир
/
Левченко
Богдан
Група
25.08.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Азимов
Алим
/
Добрынский
Роман
-/+
Акимов
Вадим
/
Скрыпник
Антон
3а 3 місце
Азимов
Алим
/
Добрынский
Роман
5/7
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Азимов
Алим
/
Добрынский
Роман
7/6
Бахрушин
Андрій
/
Онуфрійчук
Ігор
Група
12.08.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
4/6
Дмитренко
Константин
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
7/5
Тарасенко
Вадим
Група
Добрынский
Роман
6/0
Скрипник
Виктория
Група
11.08.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
5/7
Денисов
Олександр
/
Пасичный
Анатолий
Фінал
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/0
Латанюк
Ирина
/
Стасюк
Володимир
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/3
Крымский
Павел
/
Цыганов
Алексей
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/0
Горобець
Іван(Київ)
/
Горобець
Іван(Кременчук)
Група
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Черкашина
Наталья
Група
11.08.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
7/5
Грибанов
Николай
/
Ляхович
Андрій
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
4/6
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
Група
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/2
Бахрушин
Андрій
/
Ліпінскас
Норбертас
Група
04.08.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Канцер
Андрей
6/4
Тадеев
Юрий
/
Цыганов
Алексей
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Канцер
Андрей
4/6
Грибанов
Николай
/
Денисов
Олександр
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Канцер
Андрей
7/5
Акимов
Вадим
/
Акуленко
Максим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Канцер
Андрей
7/5
Грибинчук
Михайил
/
Скрыпник
Антон
Група
Добрынский
Роман
/
Канцер
Андрей
6/3
Попов
Александр
/
Мовсисян
Гегам
Група
04.08.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/3
Красюк
Александр
/
Базилевский
Валерий
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
3/6
Грибанов
Николай
/
Ляхович
Андрій
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/2
Скрыпник
Антон
/
Грибинчук
Михайил
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/4
Євтушенко
Федір
/
Базилевский
Владимир
Група
28.07.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Добрынский
Роман
/
Канцер
Андрей
6/4
Шестопалова
Ирина
/
Попов
Александр
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Канцер
Андрей
6/4
Попель
Валерій
/
Кравчуновський
Олег
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Канцер
Андрей
6/0
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
Група
Добрынский
Роман
/
Канцер
Андрей
6/4
Горобець
Іван(Київ)
/
Скрыпник
Антон
Група
28.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Добрынский
Роман
/
Акимов
Вадим
+/-
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Акимов
Вадим
6/7
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Акимов
Вадим
6/4
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Акимов
Вадим
4/6
Оксентюк
Александр
/
Федоткін
Євгеній
Група
Добрынский
Роман
/
Акимов
Вадим
6/4
Костанецький
Володимир
/
Таранов
Константин
Група
21.07.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Таранов
Константин
1/6
Зарицкий
Александр
/
Ильенко
Александр
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Таранов
Константин
7/5
Арнаутович
Віктор
/
Пасичный
Анатолий
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Таранов
Константин
6/1
Бурчак
Александр(мл.)
/
Бурчак
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Таранов
Константин
6/2
Горобець
Іван(Київ)
/
Kvitka
Johny
Група
21.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
4/6
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
4/8
Смелянский
Вадим
/
Петряєв
Денис
Група
15.07.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
5/7
Пустовойт
Ігор
Фінал
Добрынский
Роман
6/4
Коротаєв
Микола
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/3
Палько
Александр
Група
Добрынский
Роман
6/1
Цуканов
Дмитрий
Група
14.07.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
2/6
Акуленко
Максим
/
Корницкий
Владислав
1/4 Фіналу
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
4/6
Кругліков
Артур
/
Эдберг
Дмитрий
Група
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
6/4
Диброва
Анна
/
Чередник
Лиза
Група
14.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/2
Неманіхін
Віктор
/
Грибанов
Николай
Фінал
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/3
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/2
Замороко
Александр
/
Оксентюк
Александр
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/2
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
Група
08.07.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
6/4
Пустовойт
Ігор
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Курбанов
Вячеслав
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Бондарев
Евгений
Група
Добрынский
Роман
6/3
Гульбандян
Марат
Група
07.07.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Таранов
Константин
2/6
Денисов
Олександр
/
Субботенко
Игорь
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Таранов
Константин
4/6
Грибанов
Николай
/
Зарицкий
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Таранов
Константин
6/3
Баранников
Юрий
/
Попов
Александр
Група
07.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/3
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
Фінал
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/3
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/3
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/2
Кохно
Александр
/
Филев
Александр
Група
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/2
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
Група
30.06.2018
   
First Guild Mixed Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
2/1
(2/4, 4/2, 4/0)
Бабич
Елена
/
Замороко
Александр
Фінал
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
2/0
(4/2, 4/0)
Щедринская
Марина
/
Гелеверя
Сергей
1/2 Фіналу
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
2/0
(4/0, 4/1)
Панчишина
Валерия
/
Обольянинов
Александр
1/4 Фіналу
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
2/0
(4/1, 4/0)
Петричук
Наталия
/
Катречко
Андрей
Група
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
2/0
(4/2, 4/0)
Онуфрійчук
Світлана
/
Торгун
Александр
Група
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
2/0
(4/1, 4/0)
Мудрик
Елена
/
Дорошенко
Алексей
Група
24.06.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
3/6
Пироженко
Мария
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Шевченко
Анастасия
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Бойко
Ирина
Група
Добрынский
Роман
6/1
Островский
Дмитрий
Група
23.06.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Антонюк
Александра
4/6
Попель
Валерій
/
Кравчуновський
Олег
Фінал
Добрынский
Роман
/
Антонюк
Александра
+/-
Акимов
Вадим
/
Гарак
Анна
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Антонюк
Александра
7/6
Кожухина
Екатерина
/
Онуфрійчук
Ігор
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Антонюк
Александра
5/7
Попель
Валерій
/
Кравчуновський
Олег
Група
Добрынский
Роман
/
Антонюк
Александра
6/2
Горобець
Іван(Кременчук)
/
Попов
Александр
Група
23.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/4
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Фінал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
4/6
Бондаренко
Виталий
/
Цой
Леонид
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Горох
Александр
/
Гусак
Владимир
Група
17.06.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
6/3
Новик
Алексей
3а 3 місце
Добрынский
Роман
3/6
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Нікітенко
Ігор
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/3
Новик
Алексей
Група
Добрынский
Роман
6/4
Круглов
Артем
Група
16.06.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
3/6
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
Фінал
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
+/-
Новик
Алексей
/
Третьяк
Сергей
1/2 Фіналу
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
6/2
Дихтяренко
Никита
/
Лазовский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
6/1
Григорчук
Петр
/
Мелешко
Евгений
Група
Гарак
Анна
/
Добрынский
Роман
6/4
Таранов
Сергей
/
Нікітенко
Ігор
Група
16.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
8/2
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Фінал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/1
Пузанов
Денис
/
Радченко
Сергей
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Кохно
Александр
/
Базилевский
Валерий
Група
10.06.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Київ, Наука-спорт
Добрынский
Роман
3/6
Пузанов
Денис
Фінал
Добрынский
Роман
6/0
Курбанов
Вячеслав
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Савельев
Александр
Група
Добрынский
Роман
6/1
Жовтюк
Анастасия
Група
Добрынский
Роман
6/1
Дмитерчук
Виталий
Група
09.06.2018
   
SMASH SUPER CUP II
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Маснюк
Виктор
1/6
Зарицкий
Александр
/
Пасичный
Анатолий
1/4 за 17 місце
Добрынский
Роман
/
Маснюк
Виктор
4/6
Костанецький
Володимир
/
Костанецька
Ірина
1/16 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Маснюк
Виктор
1/6
Дьяченко
Александр
/
Лындина
Юлия
Група
Добрынский
Роман
/
Маснюк
Виктор
6/0
Федюкин
Владислав
/
Федюкин
Олег
Група
03.06.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
1/6
Морозов
Максим
3а 3 місце
Добрынский
Роман
1/6
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
7/6
Курбанов
Вячеслав
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Ульяненко
Александр
Група
Добрынский
Роман
6/1
Палько
Александр
Група
02.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
5/7
Кудыма
Петр
/
Попко
Віктор
Фінал
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/3
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/3
Красюк
Александр
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/2
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
Група
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/3
Дьяченко
Александр
/
Кевлич
Алексей
Група
27.05.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
+/-
Пацеля
Александр
3а 3 місце
Добрынский
Роман
5/7
Басов
Илья
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Остапенко
Роман
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Бурчак
Александр(мл.)
Група
Добрынский
Роман
6/2
Кишко
Сергей
Група
26.05.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
4/6
Бойко
Наталья
/
Колганов
Евгений
Група
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
6/1
Брагинец
Валерий
/
Радченко
Сергей
Група
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
6/2
Григорчук
Петр
/
Мелешко
Евгений
Група
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
6/1
Пасичный
Анатолий
/
Шерстюк
Алексей
Група
26.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
7/6
Бобров
Максим
/
Вісіконенко
Віталій
Фінал
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/3
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/3
Дьяченко
Антон
/
Шамраєв
Сергій
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/2
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Константин
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/1
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
Група
19.05.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Грибанов
Николай
/
Добрынский
Роман
6/3
Акимов
Вадим
/
Таранов
Константин
Фінал
Грибанов
Николай
/
Добрынский
Роман
+/-
Пасичный
Анатолий
/
Ковшун
Дмитрий
1/2 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Добрынский
Роман
6/0
Дихтяренко
Никита
/
Селезнев
Иван
Група
Грибанов
Николай
/
Добрынский
Роман
6/4
Акимов
Вадим
/
Таранов
Константин
Група
19.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
4/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Фінал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Кругліков
Артур
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/1
Акимов
Вадим
/
Островский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Богуславский
Игорь
/
Ткач
Максим
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/0
Игнатьев
Егор
/
Шипицын
Михаил
Група
12.05.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
2/6
Попель
Валерій
/
Шерстюк
Алексей
1/4 Фіналу
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
9/8
Красюк
Александр
/
Томас
Павел
Група
12.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Фінал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Базилевский
Валерий
/
Горобець
Іван(Кременчук)
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Кудыма
Петр
/
Вісіконенко
Віталій
Група
29.04.2018
   
Smash 1000 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
6/7
Симонов
Богдан
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Яновский
Александр
Група
Добрынский
Роман
3/6
Пацеля
Александр
Група
28.04.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
4/6
Пилипенко
Евгений
/
Мелюс
Виктор
Група
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
0/6
Ицков
Владимир
/
Колганов
Евгений
Група
28.04.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
4/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/1
Галіч
Ігор
/
Черненко
Ігор
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
22.04.2018
   
Smash 1000 TOP 8 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
4/6
Роговой
Николай
Фінал
Добрынский
Роман
6/2
Басов
Илья
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Резниченко
Сергей
Група
Добрынский
Роман
6/1
Коротаєв
Микола
Група
Добрынский
Роман
5/7
Роговой
Николай
Група
21.04.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, Український Тенісний Центр
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
6/4
Удовенко
Олег
/
Холод
Константин
Група
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
6/2
Куколь
Олег
/
Миколюк
Павел
Група
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
6/4
Акимов
Вадим
/
Тисленко
Анна
Група
21.04.2018
   
Smash Doubles TOP 8 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
Фінал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Кудыма
Петр
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/5
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
Група
15.04.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
6/3
Морозов
Максим
Фінал
Добрынский
Роман
7/6
Симонов
Богдан
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Ліпінскас
Норбертас
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Здановский
Юрий
Група
Добрынский
Роман
6/4
Пинаева
Анна
Група
14.04.2018
   
KTK &SMASH DOUBLES Cup 3
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
4/6
Гусак
Владимир
/
Сметанін
Рудольф
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
2/6
Клименко
Сергей
/
Белоусов
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/0
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/4
Суровцев
Сергій
/
Дема
Виктория
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
4/6
Смелянский
Вадим
/
Бондаренко
Виталий
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Кирилова
Анастасия
/
Скляр
Олег
Група
09.04.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
3/6
Роговой
Николай
Фінал
Добрынский
Роман
6/4
Кирилюк
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Морозов
Максим
Група
Добрынский
Роман
6/2
Пинаева
Анна
Група
07.04.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/5
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/7
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/1
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/5
Ляхович
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/1
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
01.04.2018
   
KTK &SMASH DOUBLES Cup
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
6/4
Шекера
Сергій
/
Агафонов
Артем
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
6/2
Бранець
Юрій
/
Белинский
Дмитрий
1/2 за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
4/6
Акимов
Вадим
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
6/4
Шипіцин
Ігор
/
Кругліков
Артур
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
3/6
Бобров
Максим
/
Гусак
Владимир
Група
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
6/4
Смелянский
Вадим
/
Лындина
Юлия
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Лобанов
Вадим
/
Аниканов
Иван
Фінал за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/4
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
1/2 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
9/7
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
1/4 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/8
Левчук
Валентин
/
Чеботарьов
Артем
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Красюк
Александр
/
Белинский
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/1
Репа
Владимир
/
Кудыма
Кирилл
Група
25.03.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корты на Русановке
Добрынский
Роман
6/2
Финаев
Андрей
3а 3 місце
Добрынский
Роман
4/6
Морозов
Максим
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Симонов
Богдан
Група
Добрынский
Роман
6/2
Резниченко
Сергей
Група
24.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
1/6
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
Фінал
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
7/5
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/2
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Група
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
6/2
Дударенко
Дмитрий
/
Островский
Дмитрий
Група
17.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
6/7
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
7/5
Базилевский
Валерий
/
Липко
Максим
Група
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
6/0
Гвоздик
Артем
/
Калениченко
Дмитрий
Група
11.03.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
6/3
Костанецький
Володимир
Фінал
Добрынский
Роман
7/5
Коротаєв
Микола
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
4/6
Скрипник
Виктория
Група
Добрынский
Роман
6/3
Заблоцкий
Андрей
Група
10.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
7/6
Гусак
Владимир
/
Черненко
Ігор
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
6/1
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
7/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
3/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Група
04.03.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Спорткомплекс "Олімп"
Добрынский
Роман
1/6
Кирилюк
Артем
Фінал
Добрынский
Роман
6/4
Коротаєв
Микола
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
7/5
Роговой
Николай
Група
Добрынский
Роман
6/1
Решетняк
Михаил
Група
25.02.2018
   
BABOLAT ACE
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Добрынский
Роман
/
Ковальчик
Петро
5/8
Дружченко
Игорь
/
Полищук
Игорь
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Ковальчик
Петро
0/8
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Ковальчик
Петро
8/2
Мокринський
Олександр
/
Тадіян
Валерій
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Ковальчик
Петро
8/5
Стасюк
Володимир
/
Ресницкий
Илья
1/8 Фіналу
24.02.2018
   
SMASH Doubles Winter SUPER CUP
г.Київ, МТА АРЕНА
Стасюк
Володимир
/
Добрынский
Роман
2/6
Грибанов
Николай
/
Сметанін
Рудольф
Фінал за 9 місце
Стасюк
Володимир
/
Добрынский
Роман
10/7
(3)
Долженко
Мария
/
Кононенко
Виталий
1/2 за 9 місце
Стасюк
Володимир
/
Добрынский
Роман
+/-
Дзюбенко
Александр
/
Макаров
Сергей
1/4 за 9 місце
Стасюк
Володимир
/
Добрынский
Роман
2/6
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/8 Фіналу
Стасюк
Володимир
/
Добрынский
Роман
6/3
Дьяченко
Антон
/
Шамраєв
Сергій
Група
Стасюк
Володимир
/
Добрынский
Роман
6/3
Дзюбенко
Александр
/
Макаров
Сергей
Група
18.02.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
-/+
Басов
Илья
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Брязкало
Максим
Група
Добрынский
Роман
5/7
Гобрей
Роман
Група
17.02.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
7/5
Горін
Андрій
/
Попов
Олексій
3а 3 місце
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
2/6
Дружченко
Игорь
/
Филев
Александр
1/2 Фіналу
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/2
Акимов
Вадим
/
Онуфрійчук
Ігор
1/4 Фіналу
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/4
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
4/6
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
Група
28.01.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
6/2
Курбанов
Вячеслав
3а 3 місце
Добрынский
Роман
6/7
Роговой
Николай
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Коротаєв
Микола
Група
Добрынский
Роман
6/1
Петряева
Варвара
Група
21.01.2018
   
KTK DOUBLES Cup 3
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
1/6
Майборода
Сергей
/
Сметанін
Рудольф
1/2 за 5 місце
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/7
Акимов
Вадим
/
Шпетний
Сергій
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/2
Кохно
Александр
/
Некрасов
Андрей
Група
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/1
Воронин
Дмитрий
/
Бондаренко
Виталий
Група
20.01.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
3/6
Неманіхін
Віктор
/
Кругліков
Артур
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Дударенко
Дмитрий
/
Кохно
Александр
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Кудыма
Петр
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/6
Неманіхін
Віктор
/
Кругліков
Артур
Група
14.01.2018
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Спорткомплекс "Олімп"
Добрынский
Роман
6/4
Замороко
Александр
Група
Добрынский
Роман
6/2
Пустовойт
Ігор
Група
Добрынский
Роман
6/3
Финаев
Андрей
Група
Добрынский
Роман
3/6
Кирилюк
Артем
Група
Добрынский
Роман
6/3
Морозов
Максим
Група
13.01.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
2/6
Кругліков
Артур
/
Неманіхін
Віктор
1/2 за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
0/6
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Базилевский
Валерий
/
Онуфрійчук
Ігор
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Васильев
Никита
/
Диброва
Анна
Група
08.01.2018
   
Big Christmas KTK & SMASH DOUBLES Cup
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
6/7
Шпетний
Сергій
/
Шевченко
Дмитрий
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
6/3
Липко
Максим
/
Базилевский
Валерий
1/2 за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
3/6
Дружченко
Игорь
/
Хачатурян
Артем
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
6/3
Костанецький
Кирило
/
Борзило
Ігор
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
6/4
Акимов
Вадим
/
Євтушенко
Федір
Група
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
6/7
Шпетний
Сергій
/
Шевченко
Дмитрий
Група
30.12.2017
   
KTK & SMASH DOUBLES Cup
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/4
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
4/6
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Гусак
Владимир
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/4
Біленький
Роман
/
Шипіцин
Ігор
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
Група
25.12.2017
   
KTK DOUBLES New Year Cup
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
5/7
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
Фінал
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
6/4
Дружченко
Игорь
/
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
6/3
Шпетний
Сергій
/
Шевченко
Дмитрий
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
6/3
Гусак
Владимир
/
Костанецький
Кирило
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
6/1
Скрипник
Роман
/
Біленький
Роман
Група
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
4/6
Бондаренко
Виталий
/
Смелянский
Вадим
Група
24.12.2017
   
Smash 1000 2017 FINALS Singles Cup
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Добрынский
Роман
-/+
Полищук
Игорь
Група
Добрынский
Роман
4/6
Морозов
Максим
Група
Добрынский
Роман
-/+
Басов
Илья
Група
23.12.2017
   
Smash 2017 FINALS Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/4
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
Фінал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
5/7
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/5
Ключник
Вадим
/
Неманіхін
Віктор
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/0
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
16.12.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
/
Липко
Максим
5/8
Федоренко
Владислав
/
Базилевский
Валерий
Фінал
Добрынский
Роман
/
Липко
Максим
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Липко
Максим
6/3
Бобров
Максим
/
Грасевич
Ігор
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Липко
Максим
4/8
Федоренко
Владислав
/
Базилевский
Валерий
Група
10.12.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Добрынский
Роман
/
Норма
Андрей
-/+
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
Група
Добрынский
Роман
/
Норма
Андрей
-/+
Шевченко
Дмитрий
/
Анищук
Павел
Група
Добрынский
Роман
/
Норма
Андрей
-/+
Андреев
Андрей
/
Торгун
Александр
Група
08.12.2017
   
PLATINUM LEAGUE 4 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Маштаков
Никита
2/8
Челомбитько
Сергей
/
Кудыма
Петр
Фінал за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Маштаков
Никита
8/3
Чеботарьов
Артем
/
Сідак
Олег
1/2 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Маштаков
Никита
+/-
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/4 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Маштаков
Никита
6/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Маштаков
Никита
6/4
Хачатурян
Артем
/
Неманіхін
Віктор
Група
Добрынский
Роман
/
Маштаков
Никита
1/6
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Група
26.11.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Добрынский
Роман
6/4
Круглов
Артем
3а 3 місце
Добрынский
Роман
3/6
Пузанов
Денис
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Жовтюк
Анастасия
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Бурчак
Александр(мл.)
Група
Добрынский
Роман
6/0
Заргарян
Нарек
Група
25.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Базилевский
Валерий
/
Добрынский
Роман
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Базилевский
Валерий
/
Добрынский
Роман
6/0
Замороко
Александр
/
Гобрей
Роман
Група
Базилевский
Валерий
/
Добрынский
Роман
6/3
Высочин
Павел
/
Кононенко
Виталий
Група
Базилевский
Валерий
/
Добрынский
Роман
6/1
Пузанов
Денис
/
Решетняк
Михаил
Група
Базилевский
Валерий
/
Добрынский
Роман
6/2
Омельяненко
Евгений
/
Беленко
Група
19.11.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
6/2
Резниченко
Сергей
Група
Добрынский
Роман
6/2
Морозов
Максим
Група
Добрынский
Роман
6/2
Коротаєв
Микола
Група
Добрынский
Роман
9/7
Пустовойт
Ігор
Група
18.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Сереченко
Алексей
/
Богуславский
Игорь
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
3/6
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Дружченко
Игорь
/
Белоусов
Артем
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Акимов
Вадим
/
Євтушенко
Федір
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
5/7
Шерстюк
Алексей
/
Кевлич
Алексей
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/5
Неманіхін
Віктор
/
Пентий
Дмитрий
Група
12.11.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Добрынский
Роман
6/4
Лымарь
Василий
Фінал
Добрынский
Роман
6/3
Жовтюк
Анастасия
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Брязкало
Максим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Атепаліхін
Артем
Група
Добрынский
Роман
6/0
Савельев
Александр
Група
11.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/3
Басов
Илья
/
Симонов
Богдан
Фінал за 9 місце
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/4
Полищук
Игорь
/
Гриценко
Роман
1/2 за 9 місце
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/2
Кохно
Александр
/
Бакланов
Егор
1/4 за 9 місце
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
4/6
Курмалеев
Александр
/
Шевченко
Дмитрий
1/8 Фіналу
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/1
Брожик
Ярина
/
Дударенко
Дмитрий
Група
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
7/6
(8)
Пустовойт
Ігор
/
Сереченко
Алексей
Група
05.11.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
6/2
Сосницкий
Андрей
3а 3 місце
Добрынский
Роман
2/6
Морозов
Максим
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
8/3
Сосницкий
Андрей
Група
Добрынский
Роман
8/3
Резниченко
Сергей
Група
04.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/7
Круглов
Артем
/
Сметанін
Рудольф
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/2
Костанецький
Володимир
/
Костанецький
Андрій
1/2 за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
1/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
5/7
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/3
Шипіцин
Ігор
/
Євтушенко
Федір
Група
29.10.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на Оболоні
Добрынский
Роман
6/0
Савельев
Александр
Група
Добрынский
Роман
6/3
Федюкин
Владислав
Група
Добрынский
Роман
6/7
Полищук
Игорь
Група
28.10.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/4
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
3а 3 місце
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/7
(4)
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
1/2 Фіналу
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/1
Clooney
John
/
Теплякова
Оксана
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/3
Черненко
Ігор
/
Грасевич
Ігор
Група
22.10.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Спорткомплекс "Олімп"
Добрынский
Роман
6/4
Кирилюк
Артем
Фінал
Добрынский
Роман
7/5
Курбанов
Вячеслав
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Замороко
Александр
Група
Добрынский
Роман
6/0
Брязкало
Максим
Група
Добрынский
Роман
6/1
Тарасенко
Вадим
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/8
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
1/2 за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
7/9
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/5
Мармузов
Виктор
/
Ярошенко
Сергій
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
+/-
Грасевич
Ігор
/
Олейник
Всеволод
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/2
Грибанов
Николай
/
Манафов
Владислав
Група
15.10.2017
   
Итоговый Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Добрынский
Роман
2/6
Черненко
Ігор
Група
Добрынский
Роман
6/4
Курбанов
Вячеслав
Група
Добрынский
Роман
2/6
Азимов
Алим
Група
07.10.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Павлов
Сергей
/
Добрынский
Роман
5/7
Коновал
Инна
/
Стасюк
Володимир
Фінал
Павлов
Сергей
/
Добрынский
Роман
6/1
Даниляк
Екатерина
/
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Павлов
Сергей
/
Добрынский
Роман
6/2
Топко
Оксана
/
Денисов
Олександр
Група
Павлов
Сергей
/
Добрынский
Роман
6/2
Ергин
Роман
/
Бурчак
Александр(мл.)
Група
Павлов
Сергей
/
Добрынский
Роман
3/6
Коновал
Инна
/
Стасюк
Володимир
Група
30.09.2017
   
SMASH Doubles Autumn SUPER CUP
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Пентий
Дмитрий
1/6
Томас
Павел
/
Поднебенный
Евгений
1/4 за 17 місце
Добрынский
Роман
/
Пентий
Дмитрий
1/6
Скрипник
Виктория
/
Сычева
Евгения
Група
Добрынский
Роман
/
Пентий
Дмитрий
1/6
Маснюк
Виктор
/
Пузанов
Денис
Група
23.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
1/6
Макаров
Игорь
/
Колганов
Евгений
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
3/6
Пасичный
Анатолий
/
Воротилин
Николай
Група
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
6/0
Попруга
Ярослав
/
Попов
Александр
Група
23.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Островский
Дмитрий
1/6
Малега
Володимир
/
Круглов
Артем
Група
Добрынский
Роман
/
Островский
Дмитрий
1/6
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
Група
16.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Копач
Оксана
/
Добрынский
Роман
7/5
Брожик
Ярина
/
Поднебенный
Евгений
3а 3 місце
Копач
Оксана
/
Добрынский
Роман
2/6
Снежко
Юрий
/
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Копач
Оксана
/
Добрынский
Роман
6/4
Колганов
Евгений
/
Макаров
Игорь
1/4 Фіналу
Копач
Оксана
/
Добрынский
Роман
6/4
Каплуновский
Виталий
/
Бурчак
Александр
Група
Копач
Оксана
/
Добрынский
Роман
2/6
Брожик
Ярина
/
Поднебенный
Евгений
Група
16.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Островский
Дмитрий
/
Добрынский
Роман
4/6
Бондаренко
Виталий
/
Шершун
Богдан
Група
Островский
Дмитрий
/
Добрынский
Роман
0/6
Петряєв
Денис
/
Красюк
Александр
Група
10.09.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
6/3
Цуканов
Дмитрий
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
4/6
Палько
Александр
Група
Добрынский
Роман
7/6
Бондарев
Евгений
Група
Добрынский
Роман
3/6
Кирилюк
Артем
Група
09.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
2/6
Макаров
Сергей
/
Дзюбенко
Александр
Фінал
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
6/3
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
7/6
(6)
Акимов
Вадим
/
Вісіконенко
Віталій
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
6/1
Сидоренко
Олег
/
Ергин
Роман
Група
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
6/3
Кожухина
Екатерина
/
Цуканов
Дмитрий
Група
09.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/2
Дружченко
Игорь
/
Біленький
Роман
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
3/6
Малега
Володимир
/
Круглов
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
7/5
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Горін
Андрій
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/2
Зыков
Валентин
/
Пузанов
Денис
Група
27.08.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
1/6
Каменєв
Андрій
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Липко
Максим
Група
Добрынский
Роман
7/6
Калениченко
Илья
Група
26.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
4/6
Морозова
Екатерина
/
Морозов
Максим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
+/-
Гридин
Константин
/
Курочка
Геннадий
Група
Добрынский
Роман
/
Копач
Оксана
4/8
Зарицкий
Александр
/
Ильенко
Александр
Група
26.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
3/6
Ключник
Вадим
/
Ярошенко
Сергій
Фінал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Круглов
Артем
/
Малега
Володимир
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
4/6
Ключник
Вадим
/
Ярошенко
Сергій
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Базилевский
Валерий
/
Базилевский
Владимир
Група
20.08.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
2/6
Тарасенко
Вадим
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Омельяненко
Евгений
Група
Добрынский
Роман
6/1
Атепаліхін
Артем
Група
19.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
7/6
Островский
Дмитрий
/
Цыганов
Алексей
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
4/6
Глущенко
Евгений
/
Нікітенко
Ігор
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
3/6
Акимов
Вадим
/
Русин
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
6/3
Куколь
Олег
/
Миколюк
Павел
Група
Добрынский
Роман
/
Павлов
Сергей
6/2
Попов
Александр
/
Кругліков
Артур
Група
19.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
2/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
5/8
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
Група
12.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Вісіконенко
Віталій
/
Добрынский
Роман
3/6
Канцер
Андрей
/
Поднебенный
Евгений
1/8 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Добрынский
Роман
4/6
Роговой
Николай
/
Трунов
Дмитрий
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Добрынский
Роман
6/3
Русин
Александр
/
Яновский
Александр
Група
12.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/7
Попко
Віктор
/
Ярошенко
Сергій
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
4/6
Біленький
Роман
/
Скрипник
Роман
Група
06.08.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
-/+
Гобрей
Роман
3а 3 місце
Добрынский
Роман
5/7
Азимов
Алим
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Жовтюк
Анастасия
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Рушковский
Михаил
Група
Добрынский
Роман
6/1
Липко
Максим
Група
05.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
3/6
Бойко
Наталья
/
Курбанов
Вячеслав
1/8 Фіналу
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
5/7
Кирилюк
Артем
/
Скрипник
Виктория
Група
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
6/1
Павлов
Сергей
/
Решетняк
Оксана
Група
05.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
7/6
(8)
Красюк
Александр
/
Петряєв
Денис
3а 3 місце
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
3/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
1/2 Фіналу
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/3
Кевлич
Алексей
/
Заворотный
Владимир
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/1
Біленький
Роман
/
Филев
Александр
Група
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/3
Бондаренко
Виталий
/
Горін
Андрій
Група
30.07.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
3/6
Курбанов
Вячеслав
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Цаль
Дмитро
Група
Добрынский
Роман
6/3
Красюк
Александр
Група
29.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
3/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
2/6
Скузь
Анатолий
/
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/4
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/6
Михоничев
Алексей
/
Кевлич
Алексей
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/6
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
Група
23.07.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
4/6
Кирилюк
Артем
3а 3 місце
Добрынский
Роман
1/6
Пустовойт
Ігор
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/7
(3)
Крымский
Павел
Група
Добрынский
Роман
6/3
Коротаєв
Микола
Група
Добрынский
Роман
6/4
Кирилюк
Артем
Група
22.07.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
4/6
Гоголадзе
Александр
/
Гульбандян
Марат
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
6/4
Цуканов
Дмитрий
/
Кожухина
Екатерина
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
2/6
Курбанов
Вячеслав
/
Бойко
Наталья
Група
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
6/2
Белоградова
Валентина
/
Топко
Оксана
Група
22.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/3
Онуфрійчук
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
Група
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/2
Бондаренко
Виталий
/
Горяйнов
Андрей
Група
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
2/6
Цой
Леонид
/
Петряєв
Денис
Група
15.07.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Вісіконенко
Віталій
/
Добрынский
Роман
4/6
Пентий
Дмитрий
/
Круглов
Артем
1/4 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Добрынский
Роман
1/6
Томас
Павел
/
Поднебенный
Евгений
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Добрынский
Роман
7/5
Сидоренко
Олег
/
Ульяненко
Александр
Група
15.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Хачатурян
Артем
6/2
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Хачатурян
Артем
1/6
Попов
Олексій
/
Дружченко
Игорь
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Хачатурян
Артем
4/6
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
Група
Добрынский
Роман
/
Хачатурян
Артем
6/2
Третьяк
Сергей
/
Роговой
Николай
Група
Добрынский
Роман
/
Хачатурян
Артем
6/0
Жовтюк
Анастасия
/
Тарновецкий
Роман
Група
09.07.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
6/4
Жовтюк
Анастасия
Фінал
Добрынский
Роман
+/-
Литовченко
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
7/5
Тарасенко
Вадим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/3
Цаль
Дмитро
Група
Добрынский
Роман
6/3
Коротаєв
Микола
Група
08.07.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Вісіконенко
Віталій
4/6
Євтушенко
Федір
/
Гульбандян
Марат
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Вісіконенко
Віталій
7/6
(4)
Корчагина
Анна
/
Токарева
Наталья
Група
Добрынский
Роман
/
Вісіконенко
Віталій
7/6
(4)
Захаров
Юрий
/
Гоголадзе
Александр
Група
08.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
7/0
Костанецький
Кирило
/
Прокофьев
Владимир
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
0/6
Попов
Олексій
/
Дружченко
Игорь
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
7/5
Сметанін
Рудольф
/
Демин
Алексей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/3
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/1
Цаль
Віталій
/
Цаль
Дмитро
Група
02.07.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
4/6
Круглов
Артем
Група
Добрынский
Роман
7/5
Азимов
Алим
Група
Добрынский
Роман
7/5
Жовтюк
Анастасия
Група
Добрынский
Роман
6/2
Коротаєв
Микола
Група
01.07.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
2/6
Дерментли
Федор
/
Сгибнев
Александр
3а 3 місце
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
3/6
Гоголадзе
Александр
/
Островский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
6/4
Демин
Алексей
/
Цыганов
Алексей
Група
Блакита
Юлия
/
Добрынский
Роман
6/2
Сокольникова
Римма
/
Безштанько
Максим
Група
01.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
7/5
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
Фінал
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/4
Бобров
Максим
/
Пентий
Дмитрий
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
7/5
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/4
Костанецький
Кирило
/
Костанецька
Ірина
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/4
Неманіхін
Віктор
/
Онуфрійчук
Ігор
Група
25.06.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
6/0
Кирилюк
Артем
Фінал
Добрынский
Роман
6/1
Курбанов
Вячеслав
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Оксентюк
Александр
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Тарасенко
Вадим
Група
Добрынский
Роман
6/3
Войнов
Игорь
Група
23.06.2017
   
PLATINUM LEAGUE 2 ЭТАП
г.Одеса , Лаун Теннис Клуб (Lawn Tennis Club)
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/4
Сачко
Дмитрий
/
Мільченко
Денис
Фінал за 5 місце
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/0
Пуме
Денис
/
Королев
Сергей
1/2 за 5 місце
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/9
Бадду
Лазарь
/
Мирошниченко
Руслан
1/4 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/1
Гелеверя
Иван
/
Варгачев
Максим
1/8 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/4
Пыжик
Сергей
/
Куценко
Вадим
Група
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/3
Кишко
Сергей
/
Доминский
Данил
Група
18.06.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
6/4
Заблоцкий
Андрей
Група
Добрынский
Роман
6/2
Роговой
Николай
Група
Добрынский
Роман
4/6
Литовченко
Артем
Група
Добрынский
Роман
7/6
(2)
Решетняк
Михаил
Група
17.06.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Закурко
Светлана
2/6
Морозов
Максим
/
Морозова
Екатерина
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Закурко
Светлана
6/1
Снежко
Юрий
/
Молокова
София
Група
Добрынский
Роман
/
Закурко
Светлана
3/6
Аксонов
Максим
/
Диденко
Алексей
Група
17.06.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
3/6
Бобров
Максим
/
Смелянский
Вадим
Фінал
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
7/6
(5)
Акимов
Вадим
/
Хачатурян
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/4
Дружченко
Игорь
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/1
Дерментли
Федор
/
Сгибнев
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/3
Примак
Константин
/
Ярошенко
Сергій
Група
11.06.2017
   
Smash 750/1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
6/0
Поднебенный
Евгений
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Довгий
Максим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Дынько
Константин
Група
Добрынский
Роман
6/2
Азимов
Алим
Група
10.06.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/4
Богуславский
Игорь
/
Шипіцин
Ігор
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
7/6
Дружченко
Игорь
/
Попов
Олексій
1/2 за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
5/7
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
6/3
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
Група
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
4/6
Круглов
Артем
/
Поднебенный
Евгений
Група
10.06.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
6/1
Закурко
Светлана
/
Бабич
Александр
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
4/6
Гоголадзе
Александр
/
Островский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
6/4
Акимов
Вадим
/
Березко
Анна
Група
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
6/2
Сосницкий
Андрей
/
Сосницкий
Богдан
Група
Добрынский
Роман
/
Блакита
Юлия
1/6
Маснюк
Виктор
/
Пентий
Дмитрий
Група
04.06.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
0/6
Брагунец
Артур
Група
Добрынский
Роман
6/3
Калениченко
Илья
Група
Добрынский
Роман
6/2
Липко
Максим
Група
03.06.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
4/6
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
Фінал
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/1
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/2 Фіналу
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/4
Дружченко
Игорь
/
Белоусов
Артем
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/2
Круглов
Артем
/
Морозов
Максим
1/8 Фіналу
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
2/6
Богуславский
Игорь
/
Кулик
Александр
Група
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
6/2
Онуфрійчук
Ігор
/
Черненко
Ігор
Група
28.05.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
2/6
Заблоцкий
Андрей
Фінал
Добрынский
Роман
7/6
(4)
Жовтюк
Анастасия
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
(4)
Коротаєв
Микола
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/3
Кирилюк
Артем
Група
Добрынский
Роман
6/3
Роговой
Николай
Група
26.05.2017
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2017
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Фінал
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
9/8
(6)
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Сідак
Олег
/
Чеботарьов
Артем
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Лобанов
Вадим
/
Агафонов
Александр
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/4
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/5
Пыжик
Сергей
/
Сергеев
Иван
Група
21.05.2017
   
RTF AM/PRO CUP
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
6/0
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Фінал
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
7/6
Костанецький
Володимир
/
Ужиловский
Владимир
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
7/5
Невесенко
Геннадий
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
7/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
6/1
Варес
Олексій
/
Сергиенко
Сергей
Група
20.05.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
7/5
Ключник
Вадим
/
Неманіхін
Віктор
Фінал
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/1
Костанецький
Володимир
/
Мыцак
Александр
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Бахрушин
Андрій
/
Попель
Валерій
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Лалєтін
Деніс
Група
14.05.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
1/6
Заблоцкий
Андрей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/3
Коротаєв
Микола
Група
Добрынский
Роман
6/0
Поднебенный
Евгений
Група
07.05.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Добрынский
Роман
0/6
Финюшин
Алексей
Фінал
Добрынский
Роман
6/0
Курбанов
Вячеслав
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Палько
Александр
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Липко
Максим
Група
Добрынский
Роман
6/2
Замороко
Александр
Група
06.05.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/7
(10)
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
3/6
Шпетний
Сергій
/
Кирилюк
Сергій
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Кругліков
Артем
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/1
Бойко
Наталья
/
Бойко
Ирина
Група
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
6/2
Щербина
Едуард
/
Насер
Михаил
Група
30.04.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
0/6
Сметанін
Рудольф
Фінал
Добрынский
Роман
6/3
Жовтюк
Анастасия
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
+/-
Акимов
Вадим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Мыцак
Александр
Група
Добрынский
Роман
6/1
Бохан
Евгений
Група
29.04.2017
   
Smash & KTK Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
6/7
(1)
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
6/2
Воронин
Дмитрий
/
Бондаренко
Виталий
Група
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
7/5
Голод
Олег
/
Белоусов
Артем
Група
23.04.2017
   
Итоговый Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Добрынский
Роман
6/4
Литовченко
Артем
Фінал
Добрынский
Роман
6/1
Гобрей
Роман
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Островский
Дмитрий
Група
Добрынский
Роман
4/6
Литовченко
Артем
Група
Добрынский
Роман
6/1
Заблоцкий
Андрей
Група
22.04.2017
   
Итоговый Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
3/6
Неманіхін
Віктор
/
Пентий
Дмитрий
3а 3 місце
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
1/6
Хачатурян
Артем
/
Белоусов
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
1/6
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
Група
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
7/5
Сметанін
Рудольф
/
Анищук
Павел
Група
Добрынский
Роман
/
Загороднюк
Вячеслав
6/2
Попов
Олексій
/
Qayum
Rizwan
Група
17.04.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
1/6
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Сереченко
Алексей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
7/5
Шершун
Богдан
Група
Добрынский
Роман
6/1
Солоп
Владимир
Група
09.04.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
6/3
Круглов
Артем
Фінал
Добрынский
Роман
6/4
Загороднюк
Вячеслав
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/3
Стасюк
Володимир
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Палько
Александр
Група
Добрынский
Роман
6/2
Резниченко
Сергей
Група
08.04.2017
   
RTF&SMASH PRO/AM
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Козченко
Алексей
4/6
Бранець
Юрій
/
Чернов
Александр
Фінал за 7 місце
Добрынский
Роман
/
Козченко
Алексей
6/3
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
1/2 за 7 місце
Добрынский
Роман
/
Козченко
Алексей
1/6
Костанецький
Володимир
/
Мільченко
Денис
Група
Добрынский
Роман
/
Козченко
Алексей
1/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Добрынский
Роман
/
Козченко
Алексей
7/6
(2)
Бранець
Юрій
/
Чернов
Александр
Група
02.04.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
2/6
Костанецький
Володимир
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
4/6
Сереченко
Алексей
Група
Добрынский
Роман
6/3
Липко
Максим
Група
26.03.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
6/2
Здановский
Юрий
Група
Добрынский
Роман
6/4
Пустовойт
Ігор
Група
Добрынский
Роман
1/6
Жовтюк
Анастасия
Група
25.03.2017
   
Smash Doubles Cup 6
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
/
Акимов
Вадим
1/6
Хачатурян
Артем
/
Белоусов
Артем
Група
Добрынский
Роман
/
Акимов
Вадим
0/6
Цаль
Віталій
/
Смелянский
Вадим
Група
19.03.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 11
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
5/7
Акимов
Вадим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Морозов
Максим
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
1/6
Сметанін
Рудольф
Група
Добрынский
Роман
6/2
Біленький
Роман
Група
12.03.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 10
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
7/5
Нікітенко
Ігор
3а 3 місце
Добрынский
Роман
2/6
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/1
Мыцак
Александр
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Федюкин
Владислав
Група
Добрынский
Роман
7/5
Нікітенко
Ігор
Група
10.03.2017
   
BUCHA CUP
г.Буча, Campa
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
5/8
Фурсенко
Ігор
/
Шпетний
Сергій
1/4 за 25 місце
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
8/2
Белоусов
Артем
/
Репа
Владимир
1/8 за 25 місце
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
6/8
Кирилюк
Сергій
/
Мальцев
Михаил
Група
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
4/8
Бех
Антон
/
Миридонов
Владимир
Група
05.03.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 9
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
12/10
Каменєв
Андрій
3а 3 місце
Добрынский
Роман
2/6
Басов
Илья
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Курбанов
Вячеслав
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Круглов
Артем
Група
Добрынский
Роман
6/3
Финаев
Андрей
Група
26.02.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 8
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
6/7
(3)
Полищук
Игорь
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Тарновецкий
Роман
Група
Добрынский
Роман
6/1
Петряева
Варвара
Група
25.02.2017
   
Smash Doubles Cup 4
г.Київ, Корти на подолі
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
-/+
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Андрій
3а 3 місце
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
2/6
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
1/2 Фіналу
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/2
Бахрушин
Андрій
/
Стасюк
Володимир
1/4 Фіналу
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/2
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Андрій
Група
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/1
Корницкий
Владислав
/
Томас
Павел
Група
Каменєв
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/0
Русин
Александр
/
Пустовойт
Ігор
Група
19.02.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 7
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
6/7
(5)
Гобрей
Роман
3а 3 місце
Добрынский
Роман
3/6
Литовченко
Артем
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/3
Пустовойт
Ігор
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
+/-
Горін
Андрій
Група
Добрынский
Роман
6/1
Финаев
Андрей
Група
Добрынский
Роман
6/3
Початовский
Юрий
Група
12.02.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 6
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
3/6
Каменєв
Андрій
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/3
Тарасенко
Вадим
Група
Добрынский
Роман
6/4
Заблоцкий
Андрей
Група
11.02.2017
   
Smash Doubles Cup 3
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
4/6
Акимов
Вадим
/
Корницкий
Владислав
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
2/6
Дружченко
Игорь
/
Туболев
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
6/1
Грекова
Алена
/
Нікітенко
Ігор
Група
05.02.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 5
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
6/4
Басов
Илья
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/4
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
4/6
Палько
Александр
Група
Добрынский
Роман
6/3
Финаев
Андрей
Група
29.01.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 4
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
3/6
Акимов
Вадим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/3
Курбанов
Вячеслав
Група
Добрынский
Роман
6/1
Пироженко
Владимир
Група
28.01.2017
   
Smash Doubles Cup 2
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
7/6
(4)
Васильев
Никита
/
Кругліков
Артур
Фінал
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/1
Гоголадзе
Александр
/
Загороднюк
Вячеслав
1/2 Фіналу
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/0
Андреев
Андрей
/
Кущ
Лариса
1/4 Фіналу
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/0
Заблоцкий
Андрей
/
Заблоцкий
Константин
Група
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/1
Вісіконенко
Віталій
/
Лалєтін
Деніс
Група
22.01.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 3
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
3/6
Морозов
Максим
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Миллер
Денис
Група
Добрынский
Роман
6/0
Захаров
Юрий
Група
15.01.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 2
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
2/6
Черненко
Ігор
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
6/0
Петрук
Юрий
Група
Добрынский
Роман
2/6
Каменєв
Андрій
Група
Добрынский
Роман
4/6
Корницкий
Владислав
Група
14.01.2017
   
Smash Doubles Cup 1
г.Київ, Корти на подолі
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
4/6
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
1/2 Фіналу
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/4
Курмалеев
Александр
/
Анищук
Павел
1/4 Фіналу
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/4
Коваленко
Алексей
/
Коваленко
Дарина
Група
Бахрушин
Андрій
/
Добрынский
Роман
6/1
Кевлич
Алексей
/
Онуфрійчук
Ігор
Група
08.01.2017
   
Smash 1000 Singles Cup 1
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
8/10
Пустовойт
Ігор
3а 3 місце
Добрынский
Роман
3/6
Лысенко
Сергей
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/2
Нікітенко
Ігор
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
7/6
(4)
Пустовойт
Ігор
Група
Добрынский
Роман
6/3
Калениченко
Илья
Група
18.12.2016
   
SINGLES MENS FINAL 2016
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Добрынский
Роман
8/6
Бранець
Юрій
Фінал
Добрынский
Роман
6/0
Тихоновский
Максим
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
6/7
(1)
Бранець
Юрій
Група
Добрынский
Роман
6/2
Завацький
Віталій
Група
Добрынский
Роман
6/2
Качарава
Иракли
Група
10.12.2016
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
4/6
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
Фінал
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
6/4
Литовченко
Артем
/
Каменєв
Андрій
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
6/1
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
6/1
Нікітенко
Ігор
/
Грыцкив
Андрей
Група
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
6/3
Черненко
Ігор
/
Полищук
Игорь
Група
15.10.2016
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
/
Пентий
Дмитрий
0/6
Ивченко
Артем
/
Литвин
Дмитрий
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Пентий
Дмитрий
6/3
Пустовойт
Ігор
/
Пироженко
Владимир
Група
Добрынский
Роман
/
Пентий
Дмитрий
2/6
Каменєв
Андрій
/
Дружченко
Игорь
Група
05.06.2016
   
KTK Doubles Cup 21
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
7/6
Суровцев
Сергій
/
Шумицький
Олександр
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
7/6
(1)
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
3/6
Костанецький
Володимир
/
Костанецький
Кирило
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
6/7
(1)
Горох
Александр
/
Невесенко
Геннадий
Група
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
6/3
Воронин
Дмитрий
/
Бондаренко
Виталий
Група
25.10.2014
   
KTK Singles Cup №32
г.Київ, Корти на подолі
Добрынский
Роман
2/6
Клименко
Анатолій
Фінал
Добрынский
Роман
6/2
Пасько
Николай
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
7/6
(7)
Трегубенко
Андрей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
4/6
Мажара
Андрей
Група
Добрынский
Роман
6/2
Закрасняный
Игорь
Група
Добрынский
Роман
6/4
Курбанов
Вячеслав
Група