×
Intennis
Грасевич Ігор
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(1)
Срібло
(1)
Бронза
(2)
Прізвище, ім'я
Грасевич
Ігор
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
481
Виграші
157 (33%)
Поразки
324 (67%)
Срібло
(1)
Золото
(1)
Бронза
(2)
Статистика
10.01.2024
   
Midweek Cup #2
г.Київ, Tennis Park
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/1
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
1/6
Шпетний
Сергій
/
Чайка
Олександр
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/4
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Муравйов
Михайло
/
Гонтовой
Максим
Група
04.01.2024
   
Friday Cup #33
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Грасевич
Ігор
6/1
Денисов
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Грасевич
Ігор
4/6
Векуа
Бакур
/
Тарасюк
Валерій
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Грасевич
Ігор
6/2
Біленький
Роман
/
Тищенко
Оксана
Група
Петряєв
Денис
/
Грасевич
Ігор
6/0
Денисов
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
Група
27.12.2023
   
Midweek Cup #52
г.Київ, Tennis Park
Петров
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
4/6
Кривой
Юрій
/
Забігайло
Василій
Фінал за 9 місце
Петров
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
6/2
Біленький
Роман
/
Салайчук
Тарас
1/2 за 9 місце
Петров
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
2/6
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
Група
Петров
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
5/6
Семенов
Андрій
/
Каменєв
Андрій
Група
08.12.2023
   
Friday Cup #30
г.Київ, Корти на подолі
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
1/6
Котон
Володимир
/
Салайчук
Тарас
Фінал за 5 місце
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
+/-
Векуа
Бакур
/
Єзерський
Сергій
1/2 за 5 місце
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
1/6
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
1/4 Фіналу
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
6/5
(5)
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
Група
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
2/6
Муравйов
Михайло
/
Гонтовой
Максим
Група
01.12.2023
   
Friday Cup #29
г.Київ, Корти на подолі
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
2/3
Коноз
Андрій
/
Клименко
Роман
Фінал за 9 місце
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
6/2
Бєлалова
Крістіна
/
Марченко
Олег
1/2 за 9 місце
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
5/6
(1)
Денисов
Олександр
/
Салайчук
Тихон
Група
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
2/6
Щербак
Олександр
/
Чайка
Олександр
Група
24.11.2023
   
Friday Cup #28
г.Київ, Корти на подолі
Акимов
Вадим
/
Грасевич
Ігор
5/6
(4)
Хачатурян
Артем
/
Єзерський
Сергій
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Грасевич
Ігор
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Крижанівський
Віктор
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Грасевич
Ігор
4/6
Семенов
Андрій
/
Веллер
Юрій
Група
Акимов
Вадим
/
Грасевич
Ігор
6/3
Векуа
Бакур
/
Кадькаленко
Ігор
Група
11.11.2023
   
Weekend Cup # 44
г.Київ, Tennis Park
Муравйов
Михайло
/
Грасевич
Ігор
+/-
Жуков
Павло
/
Шамраєв
Арсеній
Фінал за 11 місце
Муравйов
Михайло
/
Грасевич
Ігор
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Височин
Павло
1/2 за 9 місце
Муравйов
Михайло
/
Грасевич
Ігор
5/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Муравйов
Михайло
/
Грасевич
Ігор
1/6
Байдіков
Андрій
/
Кадькаленко
Ігор
Група
13.10.2023
   
Friday Cup #23
г.Київ, Корти на подолі
Муравйов
Михайло
/
Грасевич
Ігор
4/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Муравйов
Михайло
/
Грасевич
Ігор
6/4
Ревенко
Ілля
/
Олешко
Володимир
1/8 Фіналу
Муравйов
Михайло
/
Грасевич
Ігор
5/6
(3)
Іцков
Євген
/
Онуфрійчук
Світлана
Група
Муравйов
Михайло
/
Грасевич
Ігор
6/4
Глущенко
Юрій
/
Пустовойт
Олексій
Група
03.09.2023
   
Campa cup #4
г.Буча, Campa
Архипов
Станіслав
/
Грасевич
Ігор
1/6
Усов
Дмитро
/
Коротаєв
Микола
1/4 за 13 місце
Архипов
Станіслав
/
Грасевич
Ігор
2/6
Муравйов
Михайло
/
Довгань
Юрій
Група
Архипов
Станіслав
/
Грасевич
Ігор
0/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Москаленко
Ярослав
Група
01.09.2023
   
Friday Cup #18
г.Київ, Корти на подолі
Петряєв
Денис
/
Грасевич
Ігор
5/6
(8)
Векуа
Бакур
/
Скляр
Олег
3а 3 місце
Петряєв
Денис
/
Грасевич
Ігор
2/6
Муравйов
Михайло
/
Гонтовой
Максим
1/2 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Грасевич
Ігор
6/5
(6)
Іцков
Євген
/
Онуфрійчук
Світлана
1/4 Фіналу
Петряєв
Денис
/
Грасевич
Ігор
4/6
Векуа
Бакур
/
Скляр
Олег
Група
Петряєв
Денис
/
Грасевич
Ігор
6/2
Біленький
Роман
/
Тіщенко
Оксана
Група
18.08.2023
   
Friday Cup #16
г.Київ, Корти на подолі
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
5/6
(5)
Муравйов
Михайло
/
Гаркуша
Юлія
3а 3 місце
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
3/6
Біленький
Роман
/
Ліпінскас
Норбертас
1/2 Фіналу
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
6/3
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/4 Фіналу
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
2/6
Петряєв
Денис
/
Веллер
Юрій
Група
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
6/3
Бєлалова
Крістіна
/
Марченко
Олег
Група
11.08.2023
   
Friday Cup #15
г.Київ, Корти на подолі
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
6/4
Бєлалова
Крістіна
/
Марченко
Олег
Фінал за 9 місце
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
0/6
Іцков
Євген
/
Онуфрійчук
Світлана
1/2 за 7 місце
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
Група
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
1/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Пономарьов
Олексій
/
Лашин
Сергій
Група
29.07.2023
   
WEEKEND CUP #30
г.Київ, Tennis Park
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
2/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
1/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/4
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/2
Дец
Юрій
/
Лозовий
Григорій
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
3/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
21.07.2023
   
Friday Cup #13
г.Київ, Корти на подолі
Сивохін
Сергій
/
Грасевич
Ігор
1/6
Векуа
Бакур
/
Лебедєва
Катерина
Фінал за 9 місце
Сивохін
Сергій
/
Грасевич
Ігор
0/6
Бахрушин
Андрій
/
Чайка
Олександр
1/2 за 7 місце
Сивохін
Сергій
/
Грасевич
Ігор
1/6
Хачатурян
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Сивохін
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Артемʼєв
Олександр
Група
14.07.2023
   
Friday Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
4/6
Денисов
Олександр
/
Варес
Олексій
Фінал за 5 місце
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
+/-
Іцков
Євген
/
Онуфрійчук
Світлана
1/2 за 5 місце
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
2/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
6/4
Байдіков
Андрій
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
3/6
Сивохін
Сергій
/
Погуляй
Владимир
Група
07.07.2023
   
Friday Cup #11
г.Київ, Корти на подолі
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/3
Байдіков
Андрій
/
Вісіконенко
Віталій
Фінал
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/5
(5)
Денисов
Олександр
/
Чигрин
Влад
1/2 Фіналу
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/4
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/5
(6)
Векуа
Бакур
/
Осадчий
Вадим
Група
05.07.2023
   
Midweek Cup #27
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
3а 3 місце
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
1/2 Фіналу
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Безносенко
Олексій
/
Кожемякін
Андрій
1/4 Фіналу
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/1
Векуа
Бакур
/
Лебедєва
Катерина
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Чайка
Олександр
/
Галіч
Ігор
Група
23.06.2023
   
Friday Cup #9
г.Київ, Корти на подолі
Пономарьов
Олексій
/
Грасевич
Ігор
+/-
Костанецький
Володимир
/
Костанецька
Ірина
Фінал за 7 місце
Пономарьов
Олексій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Акимов
Вадим
/
Довгань
Юрій
1/2 за 5 місце
Пономарьов
Олексій
/
Грасевич
Ігор
1/6
Векуа
Бакур
/
Осадчий
Вадим
1/4 Фіналу
Пономарьов
Олексій
/
Грасевич
Ігор
4/6
Костанецький
Володимир
/
Костанецька
Ірина
Група
Пономарьов
Олексій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
Група
17.06.2023
   
Weekend Cup # 24
г.Київ, Tennis Park
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Грасевич
Ігор
2/6
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
Група
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Грасевич
Ігор
6/4
Ревенко
Ілля
/
Горінний
Михайло
Група
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Грасевич
Ігор
5/6
Ярошенко
Сергій
/
Єзерський
Сергій
Група
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Грасевич
Ігор
5/6
Зорін
Михайло
/
Мандзюк
Василий
Група
06.05.2023
   
Weekend Cup # 18
г.Київ, Tennis Park
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
1/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Фінал за 5 місце
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/2
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/2 за 5 місце
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/5
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
5/6
Зорін
Михайло
/
Фісталь
Герман
Група
28.04.2023
   
Podil Cup #3
г.Київ, Корти на подолі
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
4/6
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
Фінал за 5 місце
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
+/-
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
1/2 за 5 місце
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
4/6
Черненко
Ігор
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
6/4
Бобров
Максим
/
Головатюк
Александр
Група
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
6/1
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
Група
22.04.2023
   
Weekend Cup # 16
г.Київ, Tennis Park
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
4/6
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/3
Іцков
Євген
/
Довгань
Юрій
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
3/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/3
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
5/6
Сметанін
Рудольф
/
Білий
Олексій
Група
01.04.2023
   
Vihola Grand Cup
г.Бровари, Vihola Grand
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
3/6
Зорін
Михайло
/
Корнейко
Євгеній
1/2 за 17 місце
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
6/0
Олешко
Володимир
/
Крижанівський
Віктор
1/4 за 17 місце
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
1/8
Колісник
Олексій
/
Поляков
Едгар
Група
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
1/8
Остроушко
Михайло
/
Ткалич
Тимур
Група
15.03.2023
   
PL Midweek Cup #11
г.Київ, Tennis Park
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Чайка
Олександр
/
Біленький
Роман
Фінал за 9 місце
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
1/2 за 9 місце
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
3/6
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
2/6
Ярошенко
Сергій
/
Горінний
Михайло
Група
04.03.2023
   
Weekend Cup # 9
г.Київ, Tennis Park
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
1/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
6/4
Ахмадєєв
Євгеній
/
Білий
Олексій
Група
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
6/5
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
3/6
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
25.02.2023
   
Weekend Cup # 8
г.Київ, Tennis Park
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
2/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
1/2 за 9 місце
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
3/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
Група
18.02.2023
   
Lions Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Архипов
Станіслав
/
Грасевич
Ігор
-/+
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
Група
Архипов
Станіслав
/
Грасевич
Ігор
-/+
Колісник
Олексій
/
Гузь
Богдан
Група
04.02.2023
   
Weekend Cup # 5
г.Київ, Tennis Park
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Безносенко
Олексій
/
Білий
Олексій
Фінал за 7 місце
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
5/6
Байдіков
Андрій
/
Пичурин
Артем
1/2 за 5 місце
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/5
Сметанін
Рудольф
/
Височин
Павло
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
5/6
Іцков
Євген
/
Бранець
Юрій
Група
01.01.2023
   
Weekend Cup #2
г.Київ, Tennis Park
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
5/6
Зорін
Михайло
/
Фісталь
Герман
Фінал за 5 місце
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/5
Хачатурян
Артем
/
Довгань
Юрій
1/2 за 5 місце
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Бондарь
Артур
/
Лавруша
Микола
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
3/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
01.01.2023
   
Weekend Cup #3
г.Київ, Tennis Park
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/2
Пономарьов
Олексій
/
Горінний
Михайло
Фінал за 11 місце
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
4/6
Городинський
Владислав
/
Рябченко
Валерій
1/2 за 9 місце
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
5/6
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Хачатурян
Артем
/
Довгань
Юрій
Група
01.01.2023
   
Weekend Cup # 10
г.Київ, Tennis Park
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
5/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Фінал за 7 місце
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
4/6
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/2 за 5 місце
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
6/5
Байдіков
Андрій
/
Пичурин
Артем
Група
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
4/6
Долгошеєв
Олег
/
Горенюк
Олександр
Група
01.01.2023
   
Weekend Cup # 12
г.Київ, Tennis Park
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/4
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/4
Іцков
Євген
/
Салайчук
Тарас
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
Група
01.01.2023
   
Weekend Cup # 13
г.Київ, Tennis Park
Яковлєв
Гліб
/
Грасевич
Ігор
5/6
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
Фінал за 5 місце
Яковлєв
Гліб
/
Грасевич
Ігор
6/5
Іцков
Євген
/
Салайчук
Тарас
1/2 за 5 місце
Яковлєв
Гліб
/
Грасевич
Ігор
6/5
Хачатурян
Артем
/
Довгань
Юрій
Група
Яковлєв
Гліб
/
Грасевич
Ігор
2/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
31.12.2022
   
Осіння Битва 2022
г.Вишгород, Sport Villa Grays
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
4/6
Пашинін
Сергій
/
Панченко
Олег
1/2 за 17 місце
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
7/6
(4)
Кожемякін
Андрій
/
Клименко
Анатолій
1/4 за 17 місце
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
7/9
Харитонов
Віталій
/
Локшин
Дмитро
Група
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
7/9
Шпетний
Сергій
/
Москаленко
Ярослав
Група
30.12.2022
   
Благодійна Битва 2022
г.Київ, Tennis Park
Вацек
Володимир
/
Грасевич
Ігор
4/6
Павроз
Олександр
/
Зубік
Олександр
1/2 за 21 місце
Вацек
Володимир
/
Грасевич
Ігор
6/1
Лалєтін
Деніс
/
Вісіконенко
Віталій
1/4 за 21 місце
Вацек
Володимир
/
Грасевич
Ігор
4/8
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
Група
Вацек
Володимир
/
Грасевич
Ігор
3/8
Костанецький
Андрій
/
Костанецький
Володимир
Група
14.11.2022
   
PL Monday Cup #3
г.Київ, Tennis Park
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
2/6
Долгошеєв
Олег
/
Горенюк
Олександр
Група
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
1/6
Макуц
Тарас
/
Тарасюк
Валерій
Група
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
2/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
3/6
Шумицький
Олександр
/
Козир
Борис
Група
07.11.2022
   
PL Monday Cup #2
г.Київ, Tennis Park
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
5/6
(2)
Гудь
Платон
/
Бранець
Юрій
Група
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
1/6
Каминін
Дмитро
/
Лашин
Сергій
Група
Крупський
Дмитро
/
Грасевич
Ігор
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
28.09.2022
   
PL mini 20
г.Київ, Tennis Park
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/3
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
3а 3 місце
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
3/6
Каминін
Дмитро
/
Білий
Олексій
1/2 Фіналу
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/1
Макуц
Тарас
/
Шалай
Александр
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/4
Ткач
Максим
/
Біленький
Роман
Група
16.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
7/6
(8)
Макуц
Тарас
/
Єзерський
Сергій
Фінал за 11 місце
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
1/2 за 11 місце
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Байдіков
Андрій
/
Сухіна
Юрій
Група
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
6/4
Іцков
Євген
/
Невесенко
Константин
Група
27.12.2021
   
PL & SMASH 2021. ИТОГОВЫЙ Doubles Cup #45
г.Київ, Olympic Village
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
6/7
(5)
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
1/2 за 5 місце
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Ярошенко
Сергій
/
Борзило
Ігор
1/4 Фіналу
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
7/5
Мільченко
Денис
/
Попко
Віктор
Група
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
6/2
Гудь
Платон
/
Яковер
Людмила
Група
27.11.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
9/7
Пономарьов
Олексій
/
Горінний
Михайло
Фінал за 7 місце
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
5/7
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
2/6
Петренко
Анатолій
/
Горенюк
Олександр
Група
14.11.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #41
г.Київ, Olympic Village
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
4/6
Дудун
Игорь
/
Гонченков
Александр
Фінал за 9 місце
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/2 за 9 місце
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
5/7
Автамонов
Єлісей
/
Кузьменко
Ольга
1/8 Фіналу
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
7/6
(5)
Малега
Володимир
/
Тымкив
Ирина
Група
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
3/6
Пузанов
Денис
/
Костанецький
Володимир
Група
04.09.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #7
г.Київ, REJO ВДНГ
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
+/-
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
3/8
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
Група
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
8/2
Пономарьов
Олексій
/
Горінний
Михайло
Група
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
5/8
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
Група
29.05.2021
   
Майская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Гаврысь
Владимир
/
Грасевич
Ігор
8/9
(4)
Лемишко
Александр
/
Сидак
Юрий
Фінал за 39 місце
Гаврысь
Владимир
/
Грасевич
Ігор
+/-
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
1/2 за 39 місце
Гаврысь
Владимир
/
Грасевич
Ігор
+/-
Семенов
Андрій
/
Скляр
Олег
1/4 за 39 місце
Гаврысь
Владимир
/
Грасевич
Ігор
4/6
Чёрный
Сергей
/
Ошеров
Владимир
1/8 за 31 місце
Гаврысь
Владимир
/
Грасевич
Ігор
2/6
Акимов
Вадим
/
Москаленко
Ярослав
Група
Гаврысь
Владимир
/
Грасевич
Ігор
2/6
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
Група
22.05.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #19
г.Київ, Olympic Village
Ляхович
Андрій
/
Грасевич
Ігор
7/6
(6)
Крупський
Дмитро
/
Погребной
Олександр
Фінал за 5 місце
Ляхович
Андрій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Абрамов
Сергей
/
Попко
Віктор
1/2 за 5 місце
Ляхович
Андрій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Иштуганов
Дмитрий
/
Гусак
Владимир
1/4 Фіналу
Ляхович
Андрій
/
Грасевич
Ігор
0/6
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
Група
Ляхович
Андрій
/
Грасевич
Ігор
6/4
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
Група
16.05.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #18
г.Київ, Olympic Village
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
6/3
Дема
Виктория
/
Скляр
Олег
Фінал за 11 місце
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
6/2
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
1/2 за 11 місце
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
6/4
Ушаков
Никита
/
Шнуренко
Александр
1/4 за 11 місце
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
2/6
Шипіцин
Ігор
/
Біленький
Роман
Група
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
1/6
Ляхович
Андрій
/
Лебідь
Юрій
Група
17.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #14
г.Київ, Olympic Village
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
4/6
Чернов
Александр
/
Храмцов
Александр
1/2 за 7 місце
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
4/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Петренко
Анатолій
/
Грасевич
Ігор
5/7
Яковлєв
Гліб
/
Борзило
Ігор
Група
11.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
7/5
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Фінал за 13 місце
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
6/1
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/2 за 13 місце
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
5/7
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
Група
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
2/6
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
Група
21.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #10
г.Київ, Olympic Village
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
2/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Фінал за 5 місце
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
6/0
Шпетний
Сергій
/
Невесенко
Геннадий
1/2 за 5 місце
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
2/6
Бобров
Максим
/
Шершун
Богдан
1/4 Фіналу
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
6/2
Тятков
Микита
/
Антонов
Виталий
Група
07.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #8
г.Київ, Olympic Village
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
5/7
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
5/7
Цепляев
Евгений
/
Шнуренко
Александр
Група
27.02.2021
   
Февральская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
4/6
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
1/4 за 17 місце
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Мрачковський
Станіслав
/
Євстахевич
Андрій
1/8 за 17 місце
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
8/9
(3)
Денисов
Олександр
/
Красюк
Александр
1/16 Фіналу
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
Група
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Ролич
Артем
/
Ковтун
Дмитро
Група
21.02.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #7
г.Київ, Olympic Village
Иштуганов
Дмитрий
/
Грасевич
Ігор
7/5
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Фінал за 9 місце
Иштуганов
Дмитрий
/
Грасевич
Ігор
2/6
Петренко
Анатолій
/
Шнуренко
Александр
1/8 Фіналу
Иштуганов
Дмитрий
/
Грасевич
Ігор
2/6
Бобров
Максим
/
Шамраєв
Сергій
Група
Иштуганов
Дмитрий
/
Грасевич
Ігор
6/2
Чернов
Александр
/
Парцхаладзе
Лев
Група
07.02.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
3/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
2/6
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
2/6
Яковлєв
Гліб
/
Борзило
Ігор
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
6/4
Авдєєв
Артем
/
Дяченко
Сергій
Група
23.01.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Романченко
Владислав
/
Федоткін
Євгеній
1/4 за 17 місце
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
0/6
Иштуганов
Дмитрий
/
Борзило
Ігор
Група
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
3/6
Аксьонов
Олександр
/
Сідак
Олег
Група
17.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Степахно
Анатолий
/
Акимов
Вадим
Фінал за 5 місце
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
+/-
Авдєєв
Артем
/
Гусак
Владимир
1/2 за 5 місце
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
6/3
Петренко
Анатолій
/
Гордієнко
Ігор
1/8 Фіналу
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
7/6
(8)
Сметанін
Рудольф
/
Суровцев
Сергій
Група
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
5/7
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
Група
10.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
4/6
Бобров
Максим
/
Шерстюк
Алексей
1/2 за 9 місце
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
5/7
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
Група
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
6/7
(2)
Кущ
Микола
/
Каплин
Игорь
Група
03.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/2
Кирилова
Анастасия
/
Сухіна
Юрій
Фінал за 11 місце
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Селюк
Александр
1/2 за 11 місце
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
3/6
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
1/6
Єгоров
Василій
/
Дяченко
Сергій
Група
26.12.2020
   
Новогодняя мини Битва 2020
г.Київ, Olympic Village
Филев
Александр
/
Грасевич
Ігор
2/6
Капустин
Антон
/
Кратюк
Віталій
1/4 за 9 місце
Филев
Александр
/
Грасевич
Ігор
1/6
Андросюк
Владимир
/
Бранець
Юрій
Група
Филев
Александр
/
Грасевич
Ігор
4/6
Денисов
Олександр
/
Пасичный
Анатолий
Група
Филев
Александр
/
Грасевич
Ігор
2/6
Горох
Александр
/
Гусак
Владимир
Група
13.12.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #38
г.Київ, Olympic Village
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
5/7
Сметанін
Рудольф
/
Галіч
Ігор
1/2 за 11 місце
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
6/7
(2)
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
Група
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
3/6
Байдіков
Андрій
/
Костанецький
Володимир
Група
05.12.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #7
г.Київ, Olympic Village
Пузанов
Денис
/
Грасевич
Ігор
2/6
Иштуганов
Дмитрий
/
Скляр
Олег
Група
Пузанов
Денис
/
Грасевич
Ігор
2/6
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Група
Пузанов
Денис
/
Грасевич
Ігор
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Добрынский
Роман
Група
Пузанов
Денис
/
Грасевич
Ігор
2/6
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
Група
Пузанов
Денис
/
Грасевич
Ігор
3/6
Неманіхін
Віктор
/
Лацанич
Василь
Група
21.11.2020
   
Ноябрьская Битва 2020
г.Київ, Olympic Village
Яковлєв
Гліб
/
Грасевич
Ігор
6/7
(3)
Филев
Александр
/
Галіч
Ігор
1/8 за 17 місце
Яковлєв
Гліб
/
Грасевич
Ігор
3/8
Байдіков
Андрій
/
Гузь
Богдан
1/16 Фіналу
Яковлєв
Гліб
/
Грасевич
Ігор
7/6
(5)
Вечер
Владимир
/
Шнуренко
Александр
Група
Яковлєв
Гліб
/
Грасевич
Ігор
5/7
Денисов
Олександр
/
Красюк
Александр
Група
24.10.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
3/6
Мільченко
Денис
/
Дяченко
Сергій
1/2 за 5 місце
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
2/6
Каминін
Дмитро
/
Шнуренко
Александр
1/4 Фіналу
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/2
Бобров
Максим
/
Кохно
Александр
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
7/6
(5)
Костанецький
Кирило
/
Белинский
Дмитрий
Група
04.10.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
5/7
Попов
Олексій
/
Акимов
Вадим
1/2 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
1/6
Чернов
Александр
/
Селюк
Александр
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
5/7
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
7/6
Малахов
Владимир
/
Нікулін
Ігор
Група
26.09.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #27
г.Київ, Olympic Village
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 за 5 місце
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
2/6
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
5/7
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
7/5
Мільченко
Денис
/
Скляр
Игорь
Група
29.08.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #24
г.Київ, Olympic Village
Мільченко
Денис
/
Грасевич
Ігор
7/6
(11)
Горох
Александр
/
Липко
Максим
Фінал за 5 місце
Мільченко
Денис
/
Грасевич
Ігор
6/3
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 5 місце
Мільченко
Денис
/
Грасевич
Ігор
2/6
Авдєєв
Артем
/
Селюк
Александр
Група
Мільченко
Денис
/
Грасевич
Ігор
4/6
Горох
Александр
/
Липко
Максим
Група
Мільченко
Денис
/
Грасевич
Ігор
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
Група
15.08.2020
   
Milchenko ProAm Doubles Cup
г.Київ, Tennis Park
Туваков
Артем
/
Грасевич
Ігор
3/6
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
1/4 за 17 місце
Туваков
Артем
/
Грасевич
Ігор
2/6
Каминін
Дмитро
/
Шнуренко
Александр
Група
Туваков
Артем
/
Грасевич
Ігор
0/6
Манафов
Владислав
/
Костанецький
Володимир
Група
09.08.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Грасевич
Ігор
2/6
Лалєтін
Деніс
/
Євтушенко
Федір
1/2 за 9 місце
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Грасевич
Ігор
4/6
Мільченко
Денис
/
Скляр
Олег
Група
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Грасевич
Ігор
2/6
Кирилова
Анастасия
/
Сухіна
Юрій
Група
02.08.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #21
г.Київ, Olympic Village
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
1/6
Аксьонов
Олександр
/
Цой
Леонид
1/4 за 13 місце
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
5/7
Кущ
Дмитро
/
Грига
Іван
Група
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
2/6
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
05.07.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Туваков
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/3
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Фінал за 9 місце
Туваков
Артем
/
Грасевич
Ігор
+/-
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Скляр
Олег
1/2 за 9 місце
Туваков
Артем
/
Грасевич
Ігор
0/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/8 Фіналу
Туваков
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/7
(4)
Агафонов
Александр
/
Грибанов
Николай
Група
Туваков
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/4
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Група
13.06.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #17
г.Київ, Olympic Village
Кудыма
Кирилл
/
Грасевич
Ігор
7/6
(5)
Євтушенко
Федір
/
Біленький
Роман
Фінал за 7 місце
Кудыма
Кирилл
/
Грасевич
Ігор
3/6
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Група
Кудыма
Кирилл
/
Грасевич
Ігор
1/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
06.06.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #16
г.Київ, Olympic Village
Лобак
Влад
/
Грасевич
Ігор
1/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Фінал за 5 місце
Лобак
Влад
/
Грасевич
Ігор
5/7
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Лобак
Влад
/
Грасевич
Ігор
6/4
Кудыма
Кирилл
/
Шнуренко
Александр
Група
Лобак
Влад
/
Грасевич
Ігор
2/6
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
Група
15.03.2020
   
SMASH & КТК #11 ONLY AM MONEY+
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Денисов
Олександр
0/6
Цаль
Віталій
/
Невесенко
Геннадий
1/4 за 15 місце
Грасевич
Ігор
/
Денисов
Олександр
4/6
Шамраєв
Сергій
/
Дьяченко
Антон
Група
Грасевич
Ігор
/
Денисов
Олександр
4/6
Акимов
Вадим
/
Репа
Владимир
Група
29.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #9
г.Київ, Корти на подолі
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
6/7
(2)
Полищук
Игорь
/
Круглов
Артем
Фінал за 9 місце
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
1/6
Ляхович
Андрій
/
Лазуренко
Денис
1/8 Фіналу
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
3/6
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
6/3
Кущ
Микола
/
Кохно
Александр
Група
21.02.2020
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2020
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Дружченко
Игорь
4/8
Локшин
Дмитро
/
Петроченко
Андрій
1/4 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Дружченко
Игорь
1/8
Бублій
В'ячеслав
/
Кирилюк
Сергій
1/16 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Дружченко
Игорь
8/4
Кононов
Філіп
/
Шомко
Дмитрий
Група
Грасевич
Ігор
/
Дружченко
Игорь
3/8
Лінник
Євген
/
Пономаренко
Игорь
Група
15.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #7
г.Київ, Корти на подолі
Кирилюк
Артем
/
Грасевич
Ігор
2/6
Неманіхін
Віктор
/
Кругліков
Артур
Фінал за 7 місце
Кирилюк
Артем
/
Грасевич
Ігор
4/6
Домнинский
Даниил
/
Смелянский
Вадим
Група
Кирилюк
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/7
(2)
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
09.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #6
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Кудыма
Кирилл
3/6
Грибанов
Николай
/
Горох
Александр
1/2 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Кудыма
Кирилл
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Шалай
Александр
1/4 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Кудыма
Кирилл
4/6
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
Група
Грасевич
Ігор
/
Кудыма
Кирилл
3/6
Добрынский
Роман
/
Кирилюк
Артем
Група
01.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #5
г.Київ, Корти на подолі
Ляхович
Андрій
/
Грасевич
Ігор
6/7
(4)
Неманіхін
Віктор
/
Вісіконенко
Віталій
1/2 за 7 місце
Ляхович
Андрій
/
Грасевич
Ігор
5/7
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Група
Ляхович
Андрій
/
Грасевич
Ігор
3/6
Авдєєв
Артем
/
Шамраєв
Сергій
Група
25.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #4
г.Київ, Корти на подолі
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
+/-
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Фінал за 5 місце
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
+/-
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
1/2 за 5 місце
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/3
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
1/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
29.12.2019
   
НОВОГОДНИЙ SMASH & КТК DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Аксьонов
Олександр
3/6
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
1/2 за 15 місце
Грасевич
Ігор
/
Аксьонов
Олександр
6/4
Костанецький
Кирило
/
Костанецький
Володимир
1/4 за 15 місце
Грасевич
Ігор
/
Аксьонов
Олександр
4/6
Попов
Олексій
/
Клименко
Сергей
Група
Грасевич
Ігор
/
Аксьонов
Олександр
6/7
(4)
Майборода
Сергей
/
Горох
Александр
Група
22.12.2019
   
SMASH & КТК AM DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Челомбитько
Денис
4/6
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
1/4 за 13 місце
Грасевич
Ігор
/
Челомбитько
Денис
4/6
Скляр
Олег
/
Попов
Олексій
Група
Грасевич
Ігор
/
Челомбитько
Денис
4/6
Гусак
Владимир
/
Горох
Александр
Група
28.09.2019
   
ТВД Doubles Cup #7
г.Київ, Корти на подолі
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/7
(5)
Сметанін
Рудольф
/
Стасюк
Володимир
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
2/6
Бобров
Максим
/
Красюк
Александр
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
1/6
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
3/6
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
1/6
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
Група
04.08.2019
   
ТВД Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
4/6
Бобров
Максим
/
Цой
Леонид
1/2 за 17 місце
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
1/6
Агафонов
Александр
/
Грибанов
Николай
Група
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
05.07.2019
   
КИЕВСКОЕ ЛЕТО 2019
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Грасевич
Ігор
/
Плоскина
Елена
4/8
Погуляй
Владимир
/
Амбарнікова
Лідія
1/2 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Плоскина
Елена
8/6
Гилазев
Руслан
/
Теплякова
Оксана
1/4 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Плоскина
Елена
8/1
Володько
Денис
/
Великородная
Елизавета
1/8 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Плоскина
Елена
6/8
Репа
Владимир
/
Артамонова
Александра
Група
Грасевич
Ігор
/
Плоскина
Елена
2/8
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
Група
Грасевич
Ігор
/
Плоскина
Елена
8/9
(3)
Липко
Максим
/
Балаба
Александра
Група
31.05.2019
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2019
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
1/8
Скляр
Олег
/
Беднарек
Томаш
1/4 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
2/8
Лобанов
Вадим
/
Приходько
Олег
1/16 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
2/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
8/4
Гузь
Богдан
/
Лещинський
Микола
Група
21.04.2019
   
KTK DOUBLES CUP 13
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
1/6
Арнаутович
Віктор
/
Бобров
Максим
3а 3 місце
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
4/6
Гусак
Владимир
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
7/6
Клименко
Сергей
/
Белоусов
Артем
1/4 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
6/4
Кохно
Александр
/
Ляхович
Андрій
Група
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
3/6
Арнаутович
Віктор
/
Бобров
Максим
Група
17.03.2019
   
KTK DOUBLES CUP 9
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Авдєєв
Артем
4/6
Бранець
Юрій
/
Горох
Александр
1/8 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Авдєєв
Артем
2/6
Ліпінскас
Норбертас
/
Черненко
Ігор
Група
Грасевич
Ігор
/
Авдєєв
Артем
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Гусак
Владимир
Група
11.03.2019
   
KTK DOUBLES CUP 8
г.Київ, Olympic Village
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
-/+
Біленький
Роман
/
Федорченко
Михайло
Фінал за 5 місце
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
3/6
Байдіков
Андрій
/
Михоничев
Алексей
1/4 Фіналу
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
7/6
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/7
Шерстюк
Алексей
/
Денисов
Олександр
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/3
Грига
Іван
/
Шумицький
Олександр
Група
22.02.2019
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2019
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Зарицкий
Александр
4/6
Осокін
Андрій
/
Слюсар
Юрий
1/4 за 9 місце
Грасевич
Ігор
/
Зарицкий
Александр
6/8
Цехановський
Андрій
/
Прищепа
Віктор
1/8 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Зарицкий
Александр
+/-
Карнаух
Алексей
/
Уханов
Андрей
1/16 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Зарицкий
Александр
2/6
Кононенко
Дмитро
/
Якунин
Артем
Група
Грасевич
Ігор
/
Зарицкий
Александр
6/1
Ендржиевский
Влад.
/
Кравченко
Володимир
Група
17.02.2019
   
KTK DOUBLES CUP 6
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
7/6
Стасюк
Володимир
/
Липко
Максим
Фінал за 5 місце
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
2/6
Байдіков
Андрій
/
Шершун
Богдан
1/4 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
6/3
Гусак
Владимир
/
Горох
Александр
Група
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
2/6
Попов
Олексій
/
Костанецький
Володимир
Група
10.02.2019
   
KTK DOUBLES CUP 5
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
5/7
Гусак
Владимир
/
Сметанін
Рудольф
Група
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
5/7
Пасичный
Анатолий
/
Бобров
Максим
Група
20.01.2019
   
Ktk doubles cup 2
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
7/6
Сивохін
Сергій
/
Біленький
Роман
Група
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
3/6
Майборода
Сергей
/
Шумицький
Олександр
Група
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
2/6
Горін
Андрій
/
Каменєв
Андрій
Група
24.12.2018
   
НОВОГОДНИЙ КТК DOUBLE CUP
г.Київ, Olympic Village
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
1/6
Майборода
Сергей
/
Шумицький
Олександр
Група
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
1/6
Черненко
Ігор
/
Невесенко
Константин
Група
14.12.2018
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
-/+
Ушаков
Никита
/
Шнуренко
Александр
1/2 за 25 місце
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
0/1
Алексеенко
Вадим
/
Комар
Андрій
1/8 за 17 місце
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
1/8
Кудыма
Петр
/
Челомбитько
Сергей
Група
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
3/8
Сергеев
Иван
/
Формакидов
Олег
Група
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
1/8
Туваков
Артем
/
Каменєв
Андрій
Група
09.12.2018
   
KTK Doubles cup
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Авдєєв
Артем
5/7
Костанецька
Ірина
/
Белинский
Дмитрий
Група
Грасевич
Ігор
/
Авдєєв
Артем
3/6
Нікулін
Ігор
/
Попов
Олексій
Група
08.12.2018
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
3/6
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/4 Фіналу
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
6/4
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
Група
25.11.2018
   
KTK & Smash DOUBLES 3
г.Київ, Olympic Village
Кевлич
Алексей
/
Грасевич
Ігор
+/-
Быкориз
Юрий
/
Ендржиевский
Влад.
1/2 за 9 місце
Кевлич
Алексей
/
Грасевич
Ігор
+/-
Майборода
Сергей
/
Попов
Олексій
1/4 за 9 місце
Кевлич
Алексей
/
Грасевич
Ігор
1/6
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/8 Фіналу
Кевлич
Алексей
/
Грасевич
Ігор
2/6
Грибанов
Николай
/
Ляхович
Андрій
Група
Кевлич
Алексей
/
Грасевич
Ігор
7/5
Сивохін
Сергій
/
Кохно
Александр
Група
16.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/PRO
г.Київ, Olympic Village
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
5/8
Каменєв
Андрій
/
Попов
Олексій
1/2 за 17 місце
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
8/6
Петров
Дмитро
/
Здановский
Андрей
1/4 за 17 місце
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
8/4
Котовський
Ростислав
/
Кизименко
Георгий
1/8 за 17 місце
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
1/8
Каминін
Дмитро
/
Симачев
Денис
Група
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
3/8
Скляр
Олег
/
Ляхович
Андрій
Група
11.11.2018
   
KTK DOUBLES CUP 40
г.Київ, Olympic Village
Бондаренко
Виталий
/
Грасевич
Ігор
0/6
Невесенко
Геннадий
/
Белинский
Дмитрий
Група
Бондаренко
Виталий
/
Грасевич
Ігор
3/6
Русин
Александр
/
Шипіцин
Ігор
Група
15.10.2018
   
SMASH Doubles SUPER CUP III
г.Буча, Campa
Грасевич
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Анищук
Павел
/
Шевченко
Дмитрий
1/4 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Никулин
Игорь
/
Денисов
Олександр
1/16 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
5/7
Ковач
Сергей
/
Кратюк
Віталій
Група
Грасевич
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Цыганов
Алексей
/
Бублій
В'ячеслав
Група
06.10.2018
   
Итоговый Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
5/7
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
3а 3 місце
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
2/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Ляхович
Андрій
Група
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
7/5
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
Група
30.09.2018
   
KTK DOUBLES CUP 34
г.Київ, Olympic Village
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
2/6
Шумицький
Олександр
/
Михоничев
Алексей
1/4 Фіналу
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
7/6
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Константин
Група
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
3/6
Ткач
Максим
/
Белинский
Дмитрий
Група
22.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
3/6
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
Група
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
08.09.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/7
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Фінал
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/2
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/3
Никулин
Игорь
/
Черненко
Ігор
Група
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
3/6
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Група
11.08.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Недоколятый
Андрей
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/3
Бахрушин
Андрій
/
Ліпінскас
Норбертас
Група
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
Група
28.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
6/3
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
1/2 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
6/4
Оксентюк
Александр
/
Федоткін
Євгеній
1/4 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
6/3
Кравченко
Володимир
/
Ляхович
Андрій
1/8 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
5/7
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
Група
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
6/0
Зуев
Адам
/
Кривуля
Валерия
Група
21.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
4/6
Смелянский
Вадим
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
6/7
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
Група
14.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
4/6
Неманіхін
Віктор
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
6/2
Богуславский
Игорь
/
Ткач
Максим
1/8 Фіналу
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
2/6
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
Група
23.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
1/6
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
Група
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
5/7
Ляхович
Андрій
/
Негрич
Микола
Група
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
2/6
Біленький
Роман
/
Євтушенко
Федір
Група
16.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
2/6
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
7/6
Базилевский
Владимир
/
Шестаков
Тимофей
Група
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
3/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
09.06.2018
   
SMASH SUPER CUP II
г.Буча, Campa
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
1/6
Бублій
В'ячеслав
/
Клименко
Сергей
Фінал за 5 місце
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
+/-
Брагинец
Валерий
/
Петряєв
Денис
1/2 за 5 місце
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
4/6
Грибанов
Николай
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
6/4
Кирилюк
Артем
/
Круглов
Артем
1/8 Фіналу
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
6/4
Бранець
Юрій
/
Сереченко
Алексей
Група
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
6/4
Корницкий
Владислав
/
Акуленко
Максим
Група
02.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
4/6
Дьяченко
Александр
/
Кевлич
Алексей
Група
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
2/6
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
Група
28.05.2018
   
KTK DOUBLE CUP 17
г.Київ, Olympic Village
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
4/6
Бобров
Максим
/
Цой
Леонид
1/8 Фіналу
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
1/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
Група
Базилевский
Валерий
/
Грасевич
Ігор
6/3
Ключник
Вадим
/
Горох
Александр
Група
12.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
5/7
Кудыма
Петр
/
Вісіконенко
Віталій
Фінал за 5 місце
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
5/7
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
1/4 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
7/5
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
Група
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
6/2
Акимов
Вадим
/
Кохно
Александр
Група
05.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
0/6
Кудыма
Петр
/
Сидоренко
Денис
3а 3 місце
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
3/6
Белинский
Дмитрий
/
Скрипник
Роман
1/2 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
2/6
Кудыма
Петр
/
Сидоренко
Денис
Група
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
6/1
Алалин
Тимур
/
Белоножко
Марина
Група
22.04.2018
   
KTK DOUBLES Cup 13
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
3/6
Бондаренко
Виталий
/
Скляр
Олег
Група
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
3/6
Гусак
Владимир
/
Бобров
Максим
Група
14.04.2018
   
KTK &SMASH DOUBLES Cup 3
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
2/6
Суровцев
Сергій
/
Дема
Виктория
1/2 за 9 місце
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
2/6
Клименко
Сергей
/
Белоусов
Артем
1/8 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
2/6
Гусак
Владимир
/
Сметанін
Рудольф
Група
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
6/1
Калениченко
Павел
/
Калениченко
Сергей
Група
01.04.2018
   
KTK &SMASH DOUBLES Cup
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
2/6
Кохно
Александр
/
Базилевский
Валерий
1/2 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
7/6
Євтушенко
Федір
/
Тарселли
Витторио
1/4 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
1/6
Шипіцин
Ігор
/
Кругліков
Артур
Група
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
2/6
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
Група
23.12.2017
   
Smash MEDIUM 2017 FINALS Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Грасевич
Ігор
/
Пустовойт
Ігор
3/6
Кругліков
Артем
/
Кругліков
Артур
Фінал за 5 місце
Грасевич
Ігор
/
Пустовойт
Ігор
6/7
Русин
Александр
/
Поднебенный
Евгений
Група
Грасевич
Ігор
/
Пустовойт
Ігор
1/6
Бойко
Наталья
/
Новик
Алексей
Група
Грасевич
Ігор
/
Пустовойт
Ігор
7/5
Гончаров
Алексей
/
Пузанов
Денис
Група
16.12.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Бобров
Максим
/
Грасевич
Ігор
3/6
Добрынский
Роман
/
Липко
Максим
1/4 Фіналу
Бобров
Максим
/
Грасевич
Ігор
6/3
Курбанов
Вячеслав
/
Початовский
Юрий
Група
Бобров
Максим
/
Грасевич
Ігор
6/2
Кохно
Александр
/
Шипіцин
Ігор
Група
18.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Бобров
Максим
/
Грасевич
Ігор
3/6
Сереченко
Алексей
/
Богуславский
Игорь
1/4 Фіналу
Бобров
Максим
/
Грасевич
Ігор
6/3
Дружченко
Игорь
/
Белоусов
Артем
Група
Бобров
Максим
/
Грасевич
Ігор
6/3
Кононенко
Виталий
/
Бублій
В'ячеслав
Група
11.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
4/6
Поднебенный
Евгений
/
Круглов
Артем
1/2 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
7/6
(5)
Євтушенко
Федір
/
Тарселли
Витторио
1/4 за 17 місце
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
2/6
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
Грасевич
Ігор
/
Черненко
Ігор
5/7
Кохно
Александр
/
Бакланов
Егор
Група
28.10.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Черненко
Ігор
/
Грасевич
Ігор
3/6
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
Група
Черненко
Ігор
/
Грасевич
Ігор
4/6
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Олейник
Всеволод
-/+
Грибанов
Николай
/
Манафов
Владислав
Група
Грасевич
Ігор
/
Олейник
Всеволод
-/+
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
Група
07.10.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Лалєтін
Деніс
/
Грасевич
Ігор
5/7
Каменєв
Андрій
/
Дружченко
Игорь
Група
Лалєтін
Деніс
/
Грасевич
Ігор
5/7
Шипіцин
Ігор
/
Олтаржевский
Павел
Група
30.09.2017
   
SMASH Doubles Autumn SUPER CUP
г.Ірпінь, Адмірал
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
4/6
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/4 за 17 місце
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
6/0
Молокова
София
/
Чигрин
Анастасия
Група
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
1/6
Мельниченко
Сергей
/
Дьяченко
Антон
Група
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
5/7
Грибанов
Николай
/
Горох
Александр
Група
23.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
4/6
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
1/4 Фіналу
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
2/6
Попко
Віктор
/
Ярошенко
Сергій
Група
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
6/4
Біленький
Роман
/
Дружченко
Игорь
Група
02.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Грасевич
Ігор
/
Бондаренко
Виталий
2/6
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
Фінал за 11 місце
Грасевич
Ігор
/
Бондаренко
Виталий
3/6
Цой
Леонид
/
Безносенко
Олексій
1/2 за 9 місце
Грасевич
Ігор
/
Бондаренко
Виталий
1/6
Попко
Віктор
/
Ярошенко
Сергій
Група
Грасевич
Ігор
/
Бондаренко
Виталий
3/6
Шекера
Сергій
/
Рудавский
Сергей
Група
19.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
1/6
Палько
Александр
/
Малега
Володимир
1/4 Фіналу
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
2/6
Попко
Віктор
/
Щербина
Едуард
Група
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
6/3
Коваленко
Дарина
/
Коваленко
Алексей
Група
12.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Грасевич
Ігор
/
Малега
Володимир
1/6
Ареф'єв
Сергій
/
Байдіков
Андрій
1/4 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Малега
Володимир
6/4
Каменєв
Андрій
/
Пустовойт
Ігор
1/8 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Малега
Володимир
7/5
Островский
Дмитрий
/
Бахрушин
Андрій
Група
Грасевич
Ігор
/
Малега
Володимир
3/6
Смелянский
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
Група
05.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
2/6
Невесенко
Геннадий
/
Шумицький
Олександр
Група
Бахрушин
Андрій
/
Грасевич
Ігор
1/6
Красюк
Александр
/
Петряєв
Денис
Група
24.03.2014
   
KTK Doubles Cup №11
г.Київ, Корти на подолі
Заблоцкий
Владимир
/
Грасевич
Ігор
3/6
Федорченко
Михайло
/
Гордієнко
Ігор
Група
Заблоцкий
Владимир
/
Грасевич
Ігор
4/6
Белинский
Дмитрий
/
Смелянский
Вадим
Група
02.03.2014
   
КТК Doubles Cup №8
г.Київ, Корти на подолі
Грасевич
Ігор
/
Заблоцкий
Владимир
3/6
Савкив
Виктор
/
Бондаренко
Виталий
Група
Грасевич
Ігор
/
Заблоцкий
Владимир
5/7
Трегубенко
Юрий
/
Байдіков
Андрій
Група
Грасевич
Ігор
/
Заблоцкий
Владимир
2/6
Сороковский
Владимир
/
Майборода
Сергей
Група