×
Intennis
Кудельская Александра
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
Срібло
Бронза
(1)
Прізвище, ім'я
Кудельская
Александра
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Професіонал
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
28
Виграші
12 (43%)
Поразки
16 (57%)
Срібло
(0)
Золото
(0)
Бронза
(1)
Статистика
15.02.2020
   
SMASH & RTF MIXED PRO/AM CUP
г.Київ, Olympic Village
Кудельская
Александра
/
Русін
Олександр
3/6
Савчук
Лилия
/
Добрынский
Роман
1/2 за 9 місце
Кудельская
Александра
/
Русін
Олександр
4/6
Виноградська
Марина
/
Денисов
Олександр
Група
Кудельская
Александра
/
Русін
Олександр
0/6
Лагуза
Анна
/
Стасюк
Володимир
Група
25.01.2020
   
SMASH MEDIUM
г.Київ, Olympic Village
Есин
Сергей
/
Кудельская
Александра
1/6
Акимов
Вадим
/
Репа
Владимир
1/4 Фіналу
Есин
Сергей
/
Кудельская
Александра
6/0
Миненко
Денис
/
Павлов
Сергей
Група
Есин
Сергей
/
Кудельская
Александра
6/4
Гусак
Владимир
/
Каменщикова
Юлия
Група
26.07.2019
   
International Odessa Open 2019
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Очерашвили
Роман
/
Кудельская
Александра
1/6
Амбарніков
Євген
/
Коваленко
Оксана
1/2 за 13 місце
Очерашвили
Роман
/
Кудельская
Александра
6/3
Стародубов
Алексей
/
Литовченко
Анастасия
1/4 за 13 місце
Очерашвили
Роман
/
Кудельская
Александра
1/6
Быкориз
Юрий
/
Подураева
Мария
Група
Очерашвили
Роман
/
Кудельская
Александра
4/6
Коваленко
Олександр
/
Лындина
Юлия
Група
05.07.2019
   
КИЕВСКОЕ ЛЕТО 2019
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Гончаренко
Виталий
/
Кудельская
Александра
-/+
Твердовский
Игорь
/
Бельчева
Екатерина
1/4 за 17 місце
Гончаренко
Виталий
/
Кудельская
Александра
+/-
Негрич
Микола
/
Лындина
Юлия
1/8 за 17 місце
Гончаренко
Виталий
/
Кудельская
Александра
8/6
Лаврук
Михаил
/
Литовченко
Виктория
Група
Гончаренко
Виталий
/
Кудельская
Александра
1/8
Ареф'єв
Сергій
/
Бондаренко
Екатерина
Група
Гончаренко
Виталий
/
Кудельская
Александра
2/8
Петроченко
Андрій
/
Березка
Анна
Група
17.02.2018
   
MIXED FEBRUARY CUP
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Кудельская
Александра
1/6
Суровцев
Сергій
/
Дема
Виктория
Група
Липко
Максим
/
Кудельская
Александра
6/2
Бадко
Всеволод
/
Нагурская
Александра
Група
Липко
Максим
/
Кудельская
Александра
2/6
Бойко
Леонід
/
Клименко
Анастасия
Група
20.01.2018
   
RTF January Mixed AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Бадко
Всеволод
/
Кудельская
Александра
6/4
Попко
Віктор
/
Клименко
Анастасия
3а 3 місце
Бадко
Всеволод
/
Кудельская
Александра
0/6
Гусак
Владимир
/
Бельчева
Екатерина
1/2 Фіналу
Бадко
Всеволод
/
Кудельская
Александра
7/6
Шидлык
Тарас
/
Голод
Олег
Група
Бадко
Всеволод
/
Кудельская
Александра
11/13
Копач
Оксана
/
Байдіков
Андрій
Група
Бадко
Всеволод
/
Кудельская
Александра
1/6
Гусак
Владимир
/
Бельчева
Екатерина
Група
28.07.2017
   
International Odessa Open 2017
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
0/6
Быкориз
Юрий
/
Запорожанова
Анна
Фінал за 9 місце
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
6/2
Пасичный
Анатолий
/
Богданова
Наталья
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
6/3
Перевозник
Станислав
/
Бережняк
Божена
1/4 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
3/6
Смелянский
Вадим
/
Капшай
Вероника
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
6/4
Очерашвили
Роман
/
Бабинец
Татьяна
Група
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
6/2
Вихристюк
Денис
/
Фишкова
Анна
Група
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
7/6
Репа
Владимир
/
Фатеева
Анна
Група