×
Intennis
Арнаутович Віктор
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(5)
Срібло
(12)
Бронза
(6)
Прізвище, ім'я
Арнаутович
Віктор
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
296
Виграші
195 (66%)
Поразки
101 (34%)
Срібло
(12)
Золото
(5)
Бронза
(6)
Статистика
15.12.2023
   
Podil Cup #6
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Салайчук
Тарас
/
Поляруш
Таісія
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Акимов
Вадим
/
Онуфрійчук
Світлана
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/0
Клименко
Роман
/
Коноз
Андрій
Група
08.12.2023
   
Friday Cup #30
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
-/+
Ревенко
Ілля
/
Олешко
Володимир
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
4/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Ревенко
Ілля
/
Олешко
Володимир
Група
17.11.2023
   
Friday Cup #27
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
5/6
(6)
Муравйов
Михайло
/
Гонтовой
Максим
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Коноз
Андрій
/
Клименко
Роман
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/4
Денисов
Олександр
/
Турків
Володимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Біленький
Роман
/
Тищенко
Оксана
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/2
Малега
Володимир
/
Веллер
Юрій
Група
10.11.2023
   
Podil Cup #5
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
0/3
Гордіенко
Дмитро
/
Мельник
Александр
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Стасюк
Володимир
/
Кратюк
Віталій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Нікулін
Ігор
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Бєлалова
Крістіна
/
Марченко
Олег
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Пашинін
Сергій
/
Пустовойт
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
4/6
Денисов
Олександр
/
Джанелідзе
Єлизавета
Група
27.10.2023
   
Friday Cup #25
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
4/6
Іцков
Євген
/
Єзерський
Сергій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/5
(5)
Біленький
Роман
/
Салайчук
Тарас
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Сивохін
Сергій
/
Скляр
Олег
Група
20.10.2023
   
Friday Cup #24
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
-/+
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
3/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/5
(3)
Сметанін
Рудольф
/
Крижанівський
Віктор
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
5/6
(3)
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/4
Денисов
Олександр
/
Костанецька
Ірина
Група
29.09.2023
   
Friday Cup #21
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/2
Бєлалова
Крістіна
/
Марченко
Олег
Фінал за 7 місце
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/5
(3)
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
1/2 за 7 місце
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
2/6
Муравйов
Михайло
/
Гонтовой
Максим
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
2/6
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
Група
28.09.2022
   
PL mini 20
г.Київ, Tennis Park
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
-/+
Векуа
Бакур
/
Лашин
Сергій
Фінал за 5 місце
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/4
Ткач
Максим
/
Біленький
Роман
1/2 за 5 місце
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
4/6
Каминін
Дмитро
/
Білий
Олексій
Група
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Ревенко
Ілля
/
Пичурин
Артем
Група
12.06.2022
   
PL mini
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/0
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Група
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/5
(4)
Авдєєв
Артем
/
Жмудский
Руслан
Група
16.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
2/6
Байдіков
Андрій
/
Сухіна
Юрій
3а 3 місце
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
2/6
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
6/2
Ярошенко
Сергій
/
Кадькаленко
Ігор
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
7/6
(2)
Попов
Олексій
/
Біленький
Роман
Група
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
7/6
(3)
Макуц
Тарас
/
Єзерський
Сергій
Група
27.12.2021
   
PL & SMASH 2021. ИТОГОВЫЙ Doubles Cup #45
г.Київ, Olympic Village
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
3/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Фінал
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Ковтун
Сергій
1/2 Фіналу
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
7/6
(3)
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
1/4 Фіналу
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/4
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
Група
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Пономарьов
Олексій
/
Гонтовой
Максим
Група
20.11.2021
   
Осенняя Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Степахно
Анатолий
/
Арнаутович
Віктор
-/+
Романченко
Владислав
/
Олейник
Максим
1/4 за 39 місце
Степахно
Анатолий
/
Арнаутович
Віктор
6/4
Гаврысь
Владимир
/
Кононов
Філіп
1/8 за 39 місце
Степахно
Анатолий
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Скляров
Ілля
/
Федяй
Денис
1/16 за 39 місце
Степахно
Анатолий
/
Арнаутович
Віктор
6/7
(7)
Сергеєв
Юрій
/
Шулікін
Юрій
Група
Степахно
Анатолий
/
Арнаутович
Віктор
3/6
Харитонов
Віталій
/
Онищенко
Дмитрий
Група
12.02.2021
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2021
г.Київ, Tennis Park
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/1
Дорош
Василь
/
Тарасов
Геннадій
1/2 за 17 місце
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
7/5
Сідак
Олег
/
Федяй
Денис
1/4 за 17 місце
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
5/8
Бублій
В'ячеслав
/
Кирилюк
Сергій
1/16 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/1
Погуляйло
Олександр
/
Сидак
Юрий
Група
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
4/6
Бранець
Юрій
/
Майборода
Сергей
Група
27.12.2020
   
PL & SMASH 2020. New Year Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
7/6
(7)
Яковлєв
Гліб
/
Борзило
Ігор
3а 3 місце
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
4/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/2 Фіналу
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/0
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
1/4 Фіналу
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/2
Неманіхін
Віктор
/
Вісіконенко
Віталій
1/8 Фіналу
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/2
Гудь
Платон
/
Гудь
Андрей
Група
Ляхович
Андрій
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Авдєєв
Артем
/
Варес
Олексій
Група
05.07.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Каминін
Дмитро
/
Арнаутович
Віктор
6/4
Мільченко
Денис
/
Сазонов
Олег
Фінал за 5 місце
Каминін
Дмитро
/
Арнаутович
Віктор
6/4
Агафонов
Александр
/
Грибанов
Николай
1/2 за 5 місце
Каминін
Дмитро
/
Арнаутович
Віктор
2/6
Чернов
Александр
/
Стасюк
Володимир
1/4 Фіналу
Каминін
Дмитро
/
Арнаутович
Віктор
7/5
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
Каминін
Дмитро
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
15.02.2020
   
SMASH & RTF MIXED PRO/AM CUP
г.Київ, Olympic Village
Дятлова
Екатерина
/
Арнаутович
Віктор
3/6
Литовченко
Анастасия
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Дятлова
Екатерина
/
Арнаутович
Віктор
6/2
Виноградська
Марина
/
Денисов
Олександр
1/4 Фіналу
Дятлова
Екатерина
/
Арнаутович
Віктор
7/5
Запорожанова
Анна
/
Ендржиевский
Влад.
Група
Дятлова
Екатерина
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Сычева
Евгения
/
Погребной
Олександр
Група
Дятлова
Екатерина
/
Арнаутович
Віктор
4/6
Савчук
Лилия
/
Добрынский
Роман
Група
25.01.2020
   
SMASH MEDIUM
г.Київ, Olympic Village
Арнаутович
Віктор
/
Блудова
Наталія
1/6
Басюк
Оксана
/
Пузанов
Денис
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Блудова
Наталія
6/2
Новиков
Виктор
/
Шестаков
Андрей
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Блудова
Наталія
6/1
Гарак
Анна
/
Клименко
Анатолій
Група
Арнаутович
Віктор
/
Блудова
Наталія
4/6
Загороднюк
Вячеслав
/
Приставка
Евгения
Група
28.12.2019
   
Premier League. Doubles Cup #12
г.Київ, Корти на подолі
Агафонов
Александр
/
Арнаутович
Віктор
6/7
(5)
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
3а 3 місце
Агафонов
Александр
/
Арнаутович
Віктор
2/6
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
1/2 Фіналу
Агафонов
Александр
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Попко
Віктор
1/4 Фіналу
Агафонов
Александр
/
Арнаутович
Віктор
6/4
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
Агафонов
Александр
/
Арнаутович
Віктор
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Кохно
Александр
Група
22.11.2019
   
Common-Maximus & Lake park city
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Арнаутович
Віктор
/
Хачатурян
Артем
5/8
Пономаренко
Игорь
/
Кичила
Андрій
Фінал
Арнаутович
Віктор
/
Хачатурян
Артем
8/4
Петушков
Владимир
/
Каменєв
Андрій
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Хачатурян
Артем
8/4
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Хачатурян
Артем
8/5
Гордєєв
Юрій
/
Петроченко
Андрій
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Хачатурян
Артем
8/4
Нурієв
Руслан
/
Русов
Денис
1/16 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Хачатурян
Артем
8/2
Тарасов
Геннадій
/
Осокін
Андрій
Група
Арнаутович
Віктор
/
Хачатурян
Артем
8/2
Волошин
Александр
/
Бондаренко
Віталий
Група
05.07.2019
   
КИЕВСКОЕ ЛЕТО 2019
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
/
Криворучко
Евгения
7/9
Каменєв
Андрій
/
Кирпот
Алена
1/2 за 9 місце
Арнаутович
Віктор
/
Криворучко
Евгения
8/3
Репа
Владимир
/
Артамонова
Александра
1/4 за 9 місце
Арнаутович
Віктор
/
Криворучко
Евгения
3/8
Майборода
Сергей
/
Васильева
Анастасия
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Криворучко
Евгения
8/5
Твердовский
Игорь
/
Бельчева
Екатерина
Група
Арнаутович
Віктор
/
Криворучко
Евгения
8/1
Грибанов
Николай
/
Янчук
Ольга
Група
Арнаутович
Віктор
/
Криворучко
Евгения
6/8
Акимов
Вадим
/
Костанецька
Ірина
Група
21.04.2019
   
KTK DOUBLES CUP 13
г.Київ, Olympic Village
Арнаутович
Віктор
/
Бобров
Максим
6/1
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
/
Бобров
Максим
4/6
Попов
Олексій
/
Горін
Андрій
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Бобров
Максим
6/3
Грасевич
Ігор
/
Лалєтін
Деніс
Група
Арнаутович
Віктор
/
Бобров
Максим
6/2
Кохно
Александр
/
Ляхович
Андрій
Група
22.02.2019
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2019
г.Київ, Olympic Village
Хачатурян
Артем
/
Арнаутович
Віктор
8/5
Сідак
Олег
/
Петроченко
Андрій
Фінал
Хачатурян
Артем
/
Арнаутович
Віктор
8/6
Каменєв
Андрій
/
Пасичный
Анатолий
1/2 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Арнаутович
Віктор
9/7
Цехановський
Андрій
/
Прищепа
Віктор
1/4 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Арнаутович
Віктор
8/5
Осокін
Андрій
/
Слюсар
Юрий
1/8 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Арнаутович
Віктор
8/3
Бойко
Леонід
/
Капкаев
Игорь
1/16 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Гончаренко
Виталий
/
Миколюк
Павел
Група
Хачатурян
Артем
/
Арнаутович
Віктор
7/5
Добрынский
Роман
/
Бранець
Юрій
Група
08.12.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
4/6
Латанюк
Ирина
/
Шипіцин
Ігор
Фінал
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
6/0
Дмитриев
Сергей
/
Лазеба
Андрей
Група
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Блудова
Наталія
/
Онуфрійчук
Ігор
Група
25.11.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
-/+
Шумаев
Евгений
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
-/+
Широкий
Дмитрий
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Пасичный
Анатолий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Юрчук
Алексей
Група
Арнаутович
Віктор
6/0
Пишванов
Александр
Група
11.11.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Арнаутович
Віктор
8/10
Езерский
Дмитрий
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
2/6
Шумаев
Евгений
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/1
Скляров
Виталий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Калетина
Диана
Група
Арнаутович
Віктор
6/0
Маслов
Игорь
Група
15.10.2018
   
SMASH Doubles SUPER CUP III
г.Буча, Campa
Арнаутович
Віктор
/
Неживой
Дмитрий
4/6
Анищук
Павел
/
Шевченко
Дмитрий
1/8 за 17 місце
Арнаутович
Віктор
/
Неживой
Дмитрий
2/6
Латанюк
Ирина
/
Попов
Олексій
1/16 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Неживой
Дмитрий
6/1
Ткач
Максим
/
Круглов
Артем
Група
Арнаутович
Віктор
/
Неживой
Дмитрий
7/6
Смирный
Евгений
/
Федюкин
Олег
Група
30.09.2018
   
Smash Итоговый 600 Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Арнаутович
Віктор
4/6
Стоецкий
Василий
Група
Арнаутович
Віктор
5/7
Сиверский
Александр
Група
Арнаутович
Віктор
3/6
Шумаев
Евгений
Група
16.09.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
3/6
Ли
Мо
Група
Арнаутович
Віктор
2/6
Коньков
Николай
Група
26.08.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
-/+
Шевченко
Юрий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
7/6
Блохнин
Вячеслав
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/7
Шумаев
Евгений
Група
19.08.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Арнаутович
Віктор
-/+
Сакута
Сергей
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
3/6
Ли
Мо
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Скляров
Виталий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Юрчук
Алексей
Група
Арнаутович
Віктор
6/2
Таранов
Сергей
Група
12.08.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
4/6
Ли
Мо
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
6/7
Пасичный
Анатолий
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
3/1
Баранников
Юрий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
7/6
Грибинчук
Михайил
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Юрчук
Алексей
Група
Арнаутович
Віктор
0/6
Грыцкив
Андрей
Група
11.08.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
5/7
Денисов
Олександр
/
Пасичный
Анатолий
Фінал
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/0
Латанюк
Ирина
/
Стасюк
Володимир
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/3
Крымский
Павел
/
Цыганов
Алексей
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/0
Горобець
Іван(Київ)
/
Горобець
Іван(Кременчук)
Група
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Черкашина
Наталья
Група
22.07.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
-/+
Харченко
Марина
Група
Арнаутович
Віктор
-/+
Борисенко
Денис
Група
21.07.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Арнаутович
Віктор
/
Пасичный
Анатолий
5/7
Добрынский
Роман
/
Таранов
Константин
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Шестаков
Андрей
/
Шестаков
Тимофей
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Пасичный
Анатолий
2/6
Вісіконенко
Віталій
/
Денисов
Олександр
Група
Арнаутович
Віктор
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Матвеев
Василий
/
Шепетко
Кирилл
Група
15.07.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
0/6
Солоп
Владимир
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/1
Торгун
Александр
Група
Арнаутович
Віктор
6/2
Орлов
Денис
Група
30.06.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
/
Бобров
Максим
7/6
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Фінал
Арнаутович
Віктор
/
Бобров
Максим
6/1
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Бобров
Максим
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Красюк
Александр
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Бобров
Максим
6/2
Горох
Александр
/
Гусак
Владимир
Група
24.06.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
7/6
Шестаков
Тимофей
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
5/7
Шевченко
Юрий
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/4
Музыка
Никита
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Сидоренко
Олег
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Евко
Павел
Група
Арнаутович
Віктор
6/0
Ярина
Ігор
Група
17.06.2018
   
Smash 600 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Арнаутович
Віктор
1/6
Томас
Павел
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/1
Акуленко
Максим
Група
Арнаутович
Віктор
6/4
Евтушенко
Сергей
Група
09.06.2018
   
SMASH SUPER CUP II
г.Буча, Campa
Арнаутович
Віктор
/
Брагунец
Артур
6/7
Коноваленко
Дмитрий
/
Ліпінскас
Норбертас
1/8 за 27 місце
Арнаутович
Віктор
/
Брагунец
Артур
1/6
Грибанов
Николай
/
Шумицький
Олександр
Група
Арнаутович
Віктор
/
Брагунец
Артур
3/6
Загороднюк
Вячеслав
/
Омельяненко
Евгений
Група
03.06.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
2/6
Шевченко
Юрий
Фінал
Арнаутович
Віктор
7/5
Пасичный
Анатолий
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Осадчий
Дмитрий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Чернышев
Александр
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Мельник
Евгений
Група
Арнаутович
Віктор
6/2
Байрачный
Александр
Група
19.05.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Арнаутович
Віктор
/
Стасюк
Алена
0/6
Липко
Максим
/
Бойко
Наталья
Група
Арнаутович
Віктор
/
Стасюк
Алена
5/7
Радченко
Сергей
/
Шичкин
Вадим
Група
Арнаутович
Віктор
/
Стасюк
Алена
4/6
Пасичный
Анатолий
/
Ковшун
Дмитрий
Група
13.05.2018
   
Smash 600 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
-/+
Пилипенко
Евгений
Фінал
Арнаутович
Віктор
7/5
Шумаев
Евгений
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
+/-
Глущенко
Сергей
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/4
Сосницкий
Богдан
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Юрчук
Алексей
Група
Арнаутович
Віктор
6/3
Дюндина
Олеся
Група
15.04.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Арнаутович
Віктор
7/5
Цуканов
Дмитрий
Фінал
Арнаутович
Віктор
7/5
Шевченко
Юрий
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Скляров
Виталий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Панченко
Максим
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/4
Бевз
Александр
Група
Арнаутович
Віктор
6/3
Борисенко
Денис
Група
01.04.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
6/3
Шумаев
Евгений
Фінал
Арнаутович
Віктор
6/3
Байрачный
Александр
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Хотенко
Николай
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Чермошенцев
Виталий
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/1
Кураченко
Михаил
Група
Арнаутович
Віктор
6/4
Павлышин
Александр
Група
25.03.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
4/6
Юмашев
Юрий
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
7/6
Осадчий
Алексей
Група
Арнаутович
Віктор
6/3
Голец
Дмитрий
Група
18.03.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
1/6
Калинин
Андрей
Група
Арнаутович
Віктор
3/6
Мальчевский
Денис
Група
11.03.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
3/6
Заровная
Вероника
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/4
Таранов
Константин
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
4/6
Бурчак
Александр(мл.)
Група
Арнаутович
Віктор
6/4
Горобец
Вячеслав
Група
04.03.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
6/4
Сурков
Дмитрий
Фінал
Арнаутович
Віктор
6/4
Шевченко
Юрий
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Шумаев
Евгений
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Фещенко
Алексей
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Бобров
Иван
Група
Арнаутович
Віктор
4/6
Калинин
Андрей
Група
25.02.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Olympic Village
Арнаутович
Віктор
7/6
Сакута
Сергей
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
2/6
Старжегородский
Артем
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Винник
Артем
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Торгун
Александр
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
2/6
Стоецкий
Василий
Група
Арнаутович
Віктор
6/3
Орел
Яна
Група
18.02.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
6/3
Чермошенцев
Виталий
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
2/6
Тубол
Василий
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
7/6
Старжегородский
Артем
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/4
Здановский
Андрей
Група
Арнаутович
Віктор
7/5
Сакута
Сергей
Група
11.02.2018
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
4/6
Сидоренко
Денис
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
3/6
Пасичный
Анатолий
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Павлов
Сергей
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Шумаев
Евгений
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Сакута
Сергей
Група
Арнаутович
Віктор
6/3
Торгун
Александр
Група
24.12.2017
   
Smash 600 2017 FINALS Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
4/6
Шевченко
Юрий
Фінал
Арнаутович
Віктор
6/0
Жукович
Владимир
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Павлов
Сергей
Група
Арнаутович
Віктор
6/4
Стоецкий
Василий
Група
Арнаутович
Віктор
0/6
Пасичный
Анатолий
Група
17.12.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
-/+
Андрощук
Виталий
Група
Арнаутович
Віктор
-/+
Сверчков
Алексей
Група
16.12.2017
   
KTK & RTF Cup 3
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
0/2
Судраб
Владимир
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
7/6
(5)
Забарчук
Роман
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
1/6
Шершун
Богдан
Група
Арнаутович
Віктор
7/5
Шевцов
Виктор
Група
Арнаутович
Віктор
6/2
Борисенко
Денис
Група
10.12.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
4/6
Пасичный
Анатолий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/1
Мельник
Виктор
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/3
Сакута
Сергей
Група
Арнаутович
Віктор
6/1
Панченко
Максим
Група
03.12.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
4/6
Сиверский
Александр
Фінал
Арнаутович
Віктор
6/2
Стоецкий
Василий
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Шумаев
Евгений
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
7/5
Баранников
Юрий
Група
Арнаутович
Віктор
6/2
Клочок
Ростислав
Група
26.11.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
-/+
Скляров
Виталий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/4
Климец
Павел
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Морозов
Александр
Група
Арнаутович
Віктор
6/4
Андрощук
Виталий
Група
19.11.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
-/+
Маслов
Игорь
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
3/6
Стоецкий
Василий
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
7/5
Сакута
Сергей
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Диброва
Анна
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Жукович
Данило
Група
Арнаутович
Віктор
6/1
Борисенко
Денис
Група
29.10.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Арнаутович
Віктор
0/6
Пасичный
Анатолий
Фінал
Арнаутович
Віктор
6/3
Павлышин
Александр
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
+/-
Глущенко
Сергей
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Голец
Дмитрий
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Осадчий
Дмитрий
Група
Арнаутович
Віктор
7/5
Сидоренко
Денис
Група
15.10.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Арнаутович
Віктор
-/+
Борисенко
Денис
Група
Арнаутович
Віктор
-/+
Коньков
Николай
Група
14.10.2017
   
Итоговый Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Бондаренко
Виталий
/
Арнаутович
Віктор
6/7
Дружченко
Игорь
/
Каменєв
Андрій
Група
Бондаренко
Виталий
/
Арнаутович
Віктор
2/6
Шумаев
Евгений
/
Бобров
Максим
Група
Бондаренко
Виталий
/
Арнаутович
Віктор
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
Група
Бондаренко
Виталий
/
Арнаутович
Віктор
1/6
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
Група
08.10.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Арнаутович
Віктор
4/6
Кратюк
Віталій
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Каплуновский
Виталий
Група
Арнаутович
Віктор
4/6
Стоецкий
Василий
Група
01.10.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
4/6
Шумаев
Евгений
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
5/7
Шевченко
Юрий
Група
30.07.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
4/6
Шаравара
Дмитрий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/4
Василевский
Петр
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Спивак
Татьяна
Група
Арнаутович
Віктор
5/7
Сосницкий
Андрей
Група
23.07.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
3/6
Резник
Роман
1/2 за 5 місце
Арнаутович
Віктор
3/6
Бондарев
Евгений
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Тарселли
Витторио
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Василевский
Петр
Група
Арнаутович
Віктор
3/6
Старжегородский
Артем
Група
16.07.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
-/+
Политовский
Томаш
1/2 за 17 місце
Арнаутович
Віктор
+/-
Морозов
Александр
1/4 за 17 місце
Арнаутович
Віктор
5/7
Стоецкий
Василий
Група
Арнаутович
Віктор
5/7
Платонова
Наталья
Група
09.07.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
-/+
Тарселли
Витторио
1/2 за 5 місце
Арнаутович
Віктор
4/6
Базильский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
7/6
(4)
Попко
Віктор
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/4
Ульяненко
Александр
Група
Арнаутович
Віктор
6/0
Чжан
Ибо
Група
25.06.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
6/2
Снежко
Юрий
Фінал за 9 місце
Арнаутович
Віктор
6/1
Кулинич
Леонид
1/2 за 9 місце
Арнаутович
Віктор
+/-
Вдовиченко
Андрей
1/4 за 9 місце
Арнаутович
Віктор
4/6
Сосницкий
Андрей
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/4
Шевченко
Юрий
Група
Арнаутович
Віктор
5/7
Формакидов
Олег
Група
11.06.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК "Ананас"
Арнаутович
Віктор
3/6
Чигрин
Анастасия
Фінал
Арнаутович
Віктор
7/6
(6)
Тарселли
Витторио
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
7/6
(4)
Резник
Роман
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/2
Фомин
Артем
1/8 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/1
Ус
Сергей
Група
Арнаутович
Віктор
6/1
Кириченко
Евгения
Група
28.05.2017
   
Smash 600 Singles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Арнаутович
Віктор
6/3
Лукашевич
Денис
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
4/6
Андреев
Андрей
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/1
Якименко
Юрий
1/4 Фіналу
Арнаутович
Віктор
6/0
Павлов
Сергей
Група
Арнаутович
Віктор
3/6
Вдовиченко
Андрей
Група
14.05.2017
   
RTF May AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на Оболоні
Арнаутович
Віктор
/
Агафонов
Александр
3/6
Сідак
Олег
/
Чеботарьов
Артем
3а 3 місце
Арнаутович
Віктор
/
Агафонов
Александр
2/6
Бадду
Лазарь
/
Ужиловский
Владимир
1/2 Фіналу
Арнаутович
Віктор
/
Агафонов
Александр
7/6
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
Арнаутович
Віктор
/
Агафонов
Александр
6/4
Симачев
Денис
/
Макуц
Тарас
Група
Арнаутович
Віктор
/
Агафонов
Александр
1/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група