×
Intennis
Марков Рубен
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
Срібло
(1)
Бронза
Прізвище, ім'я
Марков
Рубен
Ігрова рука, бекхенд
Правша, одноручний
Рівень гри
Аматор
Місто
Харків
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
34
Виграші
17 (50%)
Поразки
17 (50%)
Срібло
(1)
Золото
(0)
Бронза
(0)
Статистика
27.08.2021
   
Летняя Битва 2021
г.Буча, Campa
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
4/6
Петроченко
Александр
/
Чебан
Дмитрий
Група
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
5/7
Полищук
Игорь
/
Бублій
В'ячеслав
Група
29.05.2021
   
Майская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
6/7
(2)
Пузанов
Денис
/
Симачев
Денис
1/2 за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
4/8
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
8/6
Байдіков
Андрій
/
Гузь
Богдан
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
6/2
Гаврысь
Владимир
/
Грасевич
Ігор
Група
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
6/0
Акимов
Вадим
/
Москаленко
Ярослав
Група
21.03.2021
   
МЯСОРУБКА
г.Харків, Теннисный клуб "Central Park"
Бритіков
Іван
/
Марков
Рубен
2/6
Городинський
Владислав
/
Пичурин
Артем
1/8 Фіналу
Бритіков
Іван
/
Марков
Рубен
6/4
Онищенко
Дмитрий
/
Ширинский
Тимур
Група
Бритіков
Іван
/
Марков
Рубен
5/7
Чёрный
Сергей
/
Нехорошков
Дмитрий
Група
15.11.2020
   
Парный Мужской 6+
г.Харків, Теннисный клуб "Central Park"
бабаев
Никита
/
Марков
Рубен
6/0
Гаврилов
Константин
/
девятьяров
Тимур
Фінал за 5 місце
бабаев
Никита
/
Марков
Рубен
6/1
Козьмин
Андрей
/
Акімов
Дмитро
1/2 за 5 місце
бабаев
Никита
/
Марков
Рубен
3/6
Смірнов
Іван
/
лесик
Олег
1/4 Фіналу
бабаев
Никита
/
Марков
Рубен
6/1
Гаврилов
Константин
/
девятьяров
Тимур
Група
бабаев
Никита
/
Марков
Рубен
6/3
Марченко
Виталий
/
Заболотний
Володимир
Група
30.10.2020
   
ЗИМА БЛИЗКО
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Прокопенко
Василий
/
Марков
Рубен
6/8
Городинский
Андрей
/
Якуба
Анатолий
1/2 за 31 місце
Прокопенко
Василий
/
Марков
Рубен
9/8
Ошеров
Владимир
/
Богданов
Андрій
1/4 за 31 місце
Прокопенко
Василий
/
Марков
Рубен
6/8
Шевченко
Геннадій
/
Жовнерчук
Володимир
Група
Прокопенко
Василий
/
Марков
Рубен
5/8
Бондаренко
Ростислав
/
Погуляйло
Олександр
Група
25.10.2020
   
Парный Мужской 5+
г.Харків, Теннисный клуб "Central Park"
Козьмин
Андрей
/
Марков
Рубен
6/7
Козлов
Андрей
/
Ткалич
Тимур
1/2 Фіналу
Козьмин
Андрей
/
Марков
Рубен
7/5
Радченко
Александр
/
Грунской
Юрий
1/4 Фіналу
Козьмин
Андрей
/
Марков
Рубен
6/1
Ильин
Олег
/
Кацал
Дмитрий
Група
Козьмин
Андрей
/
Марков
Рубен
6/2
Галімов
Олексій
/
Гордієнко
Сергій
Група
12.09.2020
   
Volvo Kharkiv Doubles Cup
г.Харків, Теннисный клуб "Central Park"
Смірнов
Іван
/
Марков
Рубен
4/6
Шевченко
Дмитрий
/
Гордієнко
Сергій
3а 3 місце
Смірнов
Іван
/
Марков
Рубен
5/7
Гаврилов
Роланд
/
Акімов
Дмитро
1/2 Фіналу
Смірнов
Іван
/
Марков
Рубен
6/1
Кудряц
Антон
/
Павлов
Алексей
1/4 Фіналу
Смірнов
Іван
/
Марков
Рубен
6/1
Ткалич
Тимур
/
Катаржнов
Дмитрий
1/8 Фіналу
25.02.2018
   
BABOLAT ACE
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
5/8
Федорченко
Михайло
/
Петроченко
Андрій
Фінал
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
8/0
Добрынский
Роман
/
Ковальчик
Петро
1/2 Фіналу
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
8/2
Костанецький
Володимир
/
Попко
Вадим
1/4 Фіналу
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
8/2
Никитин
Павел
/
Демченко
Виктор
1/8 Фіналу
17.02.2017
   
SUPERIOR CUP
г.Харків, Superir Golf & Spa Resort
Марков
Рубен
/
Юрченко
Володимир
5/8
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
Група
Марков
Рубен
/
Юрченко
Володимир
2/8
Афонін
Юрій
/
Кевлич
Алексей
Група
Марков
Рубен
/
Юрченко
Володимир
4/8
Безрукавый
Олег
/
Николенко
Михаил
Група