×
Intennis
Щербина Едуард
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(6)
Срібло
(7)
Бронза
(6)
Прізвище, ім'я
Щербина
Едуард
Ігрова рука, бекхенд
Правша, одноручний
Рівень гри
Професіонал
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
418
Виграші
215 (51%)
Поразки
203 (49%)
Срібло
(7)
Золото
(6)
Бронза
(6)
Статистика
01.05.2024
   
Midweek Cup #18
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/3
Ревенко
Ілля
/
Брязкало
Максим
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
4/6
Муравйов
Михайло
/
Кожемякін
Андрій
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/3
Макуц
Тарас
/
Фісталь
Герман
Група
17.04.2024
   
Midweek Cup #16
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Муравйов
Михайло
/
Гонтовий
Максим
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Акимов
Вадим
/
Бранець
Юрій
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/3
Шпетний
Сергій
/
Костанецький
Володимир
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
5/6
(4)
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
15.04.2024
   
Monday Cup #15
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/3
Муравйов
Михайло
/
Гонтовий
Максим
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/2
Петров
Дмитро
/
Курилов
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
2/6
Ревенко
Ілля
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
5/6
(2)
Ярошенко
Сергій
/
Кравченко
Володимир
Група
10.04.2024
   
Midweek Cup #15
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/1
Липко
Максим
/
Галіч
Ігор
Фінал за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/1
Акимов
Вадим
/
Кузьменко
Олексій
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/5
(3)
Макуц
Тарас
/
Фісталь
Герман
Група
08.04.2024
   
Monday Cup #14
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/0
Петров
Дмитро
/
Курилов
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
5/6
(8)
Ревенко
Ілля
/
Олійник
Віталій
Група
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
0/6
Муравйов
Михайло
/
Євтушенко
Федір
Група
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
2/6
Ярошенко
Сергій
/
Варес
Олексій
Група
06.04.2024
   
WEEKEND CUP #12
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
2/6
Петряєв
Денис
/
Фісталь
Герман
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
1/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/5
Городинський
Владислав
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
3/4
Ревенко
Ілля
/
Горінний
Михайло
Група
01.04.2024
   
Monday Cup #13
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/1
Ярошенко
Сергій
/
Варес
Олексій
Фінал
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/3
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/1
Ревенко
Ілля
/
Олійник
Віталій
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Олешко
Володимир
Група
30.03.2024
   
WEEKEND CUP #11
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Локшин
Дмитро
6/2
Петров
Дмитро
/
Фащевський
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Локшин
Дмитро
5/6
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Локшин
Дмитро
4/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Локшин
Дмитро
2/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Фісталь
Герман
Група
23.03.2024
   
WEEKEND CUP #10
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
3/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/3
Ревенко
Ілля
/
Горінний
Михайло
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
0/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
1/6
Шпетний
Сергій
/
Бранець
Юрій
Група
20.03.2024
   
Midweek Cup #12
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
1/6
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Фінал за 11 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Кривой
Юрій
/
Забігайло
Василій
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
0/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
18.03.2024
   
Monday Cup #11
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/3
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/1
Коноз
Андрій
/
Клименко
Роман
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
2/6
Ревенко
Ілля
/
Олійник
Віталій
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/3
Ярошенко
Сергій
/
Кадькаленко
Ігор
Група
11.03.2024
   
Monday Cup #10
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Пичурин
Артем
2/6
Ревенко
Ілля
/
Олійник
Віталій
Група
Щербина
Едуард
/
Пичурин
Артем
5/6
(4)
Байдіков
Андрій
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Пичурин
Артем
2/6
Макуц
Тарас
/
Фісталь
Герман
Група
Щербина
Едуард
/
Пичурин
Артем
5/6
(1)
Петров
Дмитро
/
Курилов
Сергій
Група
09.03.2024
   
WEEKEND CUP #8
г.Київ, Tennis Park
Єзерський
Сергій
/
Щербина
Едуард
4/6
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
Група
Єзерський
Сергій
/
Щербина
Едуард
4/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Єзерський
Сергій
/
Щербина
Едуард
2/6
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Єзерський
Сергій
/
Щербина
Едуард
6/3
Ревенко
Ілля
/
Горінний
Михайло
Група
02.03.2024
   
WEEKEND Cup #7
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/3
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/2
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/2
Ревенко
Ілля
/
Олешко
Володимир
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
5/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/1
Муравйов
Михайло
/
Гонтовий
Максим
Група
17.02.2024
   
Зимова Битва 2024
г.Київ, Корти на подолі
Щербина
Едуард
/
Бойко
Леонід
-/+
Богданов
Андрій
/
Кононенко
Дмитро
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Бойко
Леонід
6/8
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
1/8 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Бойко
Леонід
6/8
Алексеенко
Вадим
/
Грицан
Валерій
Група
Щербина
Едуард
/
Бойко
Леонід
8/1
Пашинін
Сергій
/
Біленький
Роман
Група
07.02.2024
   
Midweek Cup #6
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Ярошенко
Сергій
/
Гончаренко
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Городинський
Владислав
/
Забігайло
Василій
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Ревенко
Ілля
/
Колєснік
В’ячеслав
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/5
(2)
Безносенко
Олексій
/
Коваленко
Олександр
Група
10.01.2024
   
Midweek Cup #2
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
1/6
Ревенко
Ілля
/
Височин
Павло
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
5/6
(3)
Шпетний
Сергій
/
Чайка
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
4/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
03.01.2024
   
Midweek Cup #1
г.Київ, Корти на Оболоні
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/1
Пономарьов
Олексій
/
Гонтовий
Максим
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/3
Біленький
Роман
/
Чигрин
Влад
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Кожемякін
Андрій
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/0
Семенов
Андрій
/
Чайка
Олександр
Група
27.12.2023
   
Midweek Cup #52
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Муравйов
Михайло
/
Гонтовий
Максим
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
5/6
(2)
Городинський
Владислав
/
Салайчук
Тихон
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/4
Біленький
Роман
/
Салайчук
Тарас
Група
20.12.2023
   
Midweek Cup #51
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/0
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Фінал за 11 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
5/6
(6)
Чайка
Олександр
/
Біленький
Роман
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
4/6
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
06.12.2023
   
Midweek Cup #49
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
4/6
Ревенко
Ілля
/
Шулікін
Юрій
Фінал за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
5/6
(4)
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
6/2
Акимов
Вадим
/
Брязкало
Максим
Група
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
4/6
Ярошенко
Сергій
/
Кравченко
Володимир
Група
25.11.2023
   
WEEKEND CUP # 46
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
5/6
Сметанін
Рудольф
/
Фащевский
Александр
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
0/6
Макуц
Тарас
/
Фісталь
Герман
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/3
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Ревенко
Ілля
/
Брязкало
Максим
Група
22.11.2023
   
Midweek Cup #47
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/1
Іцков
Євген
/
Тарасов
Геннадій
Фінал за 13 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
5/6
(1)
Муравйов
Михайло
/
Гонтовий
Максим
1/2 за 11 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/5
(3)
Семенов
Андрій
/
Хачатурян
Артем
1/4 за 11 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Байдіков
Андрій
/
Ткалич
Тимур
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Філіма
Михайло
/
Брязкало
Максим
Група
15.11.2023
   
Midweek Cup #46
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
1/6
Муравйов
Михайло
/
Кожемякін
Андрій
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/1
Сметанін
Рудольф
/
Ярина
Ігор
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/2
Ревенко
Ілля
/
Стоянов
Артем
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/4
Іцков
Євген
/
Шулікін
Юрій
Група
11.11.2023
   
Weekend Cup # 44
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Ярина
Ігор
6/4
Байдіков
Андрій
/
Кадькаленко
Ігор
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Ярина
Ігор
5/6
Ярошенко
Сергій
/
Ліпінскас
Норбертас
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Ярина
Ігор
+/-
Жуков
Павло
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Ярина
Ігор
4/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Пономаренко
Олександр
Група
21.10.2023
   
Weekend Cup # 41
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
4/6
Жуков
Павло
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/2
Петряєв
Денис
/
Білий
Олексій
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/2
Муравйов
Михайло
/
Горінний
Михайло
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
1/6
Ярошенко
Сергій
/
Ліпінскас
Норбертас
Група
11.10.2023
   
Midweek Cup #41
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
5/6
(1)
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
Фінал за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
2/6
Петров
Дмитро
/
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/5
(3)
Акимов
Вадим
/
Бранець
Юрій
Група
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/4
Муравйов
Михайло
/
Гонтовий
Максим
Група
07.10.2023
   
Lions Cup #11
г.Бровари, Vihola Grand
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
8/5
Ярошенко
Сергій
/
Сидоренко
Денис
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
5/8
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
9/7
Байдіков
Андрій
/
Гордієнко
Сергій
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
8/4
Сметанін
Рудольф
/
Погребной
Олександр
1/8 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
8/5
Єгоров
Василій
/
Пономаренко
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
8/3
Федорчук
Едуард
/
Ніронович
Назар
Група
04.10.2023
   
Midweek Cup #40
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
4/6
Байдіков
Андрій
/
Фісталь
Герман
Фінал
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
6/3
Ярошенко
Сергій
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
6/5
(5)
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
6/3
Іцков
Євген
/
Кожемякін
Андрій
Група
Щербина
Едуард
/
Костанецький
Володимир
6/1
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
01.10.2023
   
Campa Cup #5
г.Буча, Campa
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
3/6
Муравйов
Михайло
/
Бранець
Юрій
Фінал за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
6/3
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
0/6
Ярошенко
Сергій
/
Ліпінскас
Норбертас
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
6/2
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Москаленко
Ярослав
Група
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
6/2
Іцков
Євген
/
Харитонов
Володимир
Група
27.09.2023
   
Midweek Cup #39
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
2/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Фінал за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
1/6
Ярошенко
Сергій
/
Кожемякін
Андрій
1/2 за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
0/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Дяченко
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/3
Іцков
Євген
/
Ареф'єв
Сергій
Група
25.09.2023
   
Monday Cup #37
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
5/3
Ярошенко
Сергій
/
Білий
Олексій
Фінал
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
5/3
Ревенко
Ілля
/
Тарасюк
Валерій
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
4/1
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
Група
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
4/1
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Кадькаленко
Ігор
Група
23.09.2023
   
Осіння Битва 2023
г.Рівне, Софія
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
6/3
Чичук
Юрій
/
Ковалець
Володимир
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
1/6
Дерепа
Іван
/
Добровольський
Володимир
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
8/9
(3)
Семенов
Андрій
/
Невидюк
Андрій
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
9/7
Алексеенко
Вадим
/
Джура
Євген
1/8 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
8/6
Іцков
Євген
/
Коваленко
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
4/8
Алексеенко
Гліб
/
Гордієнко
Сергій
Група
20.09.2023
   
Midweek Cup #38
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/2
Долгошеєв
Олег
/
Брязкало
Максим
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
3/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Дяченко
Сергій
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/3
Колєсов
Олексій
/
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Брязкало
Максим
Група
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/0
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
13.09.2023
   
Midweek Cup #37
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
0/6
Долгошеєв
Олег
/
Кравченко
Володимир
Фінал
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/1
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/2
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
Група
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/1
Біленький
Роман
/
Чигрин
Влад
Група
09.09.2023
   
Weekend Cup # 35
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Довгань
Юрій
6/4
Ярошенко
Сергій
/
Лашин
Сергій
Фінал
Щербина
Едуард
/
Довгань
Юрій
6/3
Ревенко
Ілля
/
Брязкало
Максим
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Довгань
Юрій
6/1
Муравйов
Михайло
/
Горінний
Михайло
Група
Щербина
Едуард
/
Довгань
Юрій
6/3
Городинський
Владислав
/
Пономаренко
Олександр
Група
06.09.2023
   
Midweek Cup #36
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Брязкало
Максим
4/6
Безносенко
Олексій
/
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Брязкало
Максим
6/5
(2)
Долгошеєв
Олег
/
Тарасов
Геннадій
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Брязкало
Максим
6/1
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Брязкало
Максим
4/6
Ревенко
Ілля
/
Скляр
Олег
Група
30.08.2023
   
Midweek Cup #35
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
5/6
(5)
Ревенко
Ілля
/
Костанецький
Володимир
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
2/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Москаленко
Ярослав
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/1
Біленький
Роман
/
Стасюк
Володимир
Група
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/1
Муравйов
Михайло
/
Горінний
Михайло
Група
26.08.2023
   
Weekend Cup # 33
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/5
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/5
Ахмадєєв
Євгеній
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/4
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/5
Муравйов
Михайло
/
Брязкало
Максим
Група
23.08.2023
   
Midweek Cup #34
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
5/7
Ревенко
Ілля
/
Костанецький
Володимир
Фінал
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/0
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/1
Сметанін
Рудольф
/
Скляр
Олег
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Москаленко
Ярослав
Група
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/2
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Група
19.08.2023
   
Weekend Cup # 32
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
5/6
Байдіков
Андрій
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
4/6
Петров
Дмитро
/
Фісталь
Герман
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
1/6
Ревенко
Ілля
/
Брязкало
Максим
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
Група
16.08.2023
   
Midweek Cup #33
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
+/-
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Скляр
Олег
Фінал за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
5/6
(5)
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/4
Безносенко
Олексій
/
Комар
Андрій
Група
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/3
Іцков
Євген
/
Кратюк
Віталій
Група
14.08.2023
   
Monday Cup #31
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
6/2
Ревенко
Ілля
/
Козярівський
Андрій
Фінал за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
6/3
Кущ
Микола
/
Білий
Олексій
Група
12.08.2023
   
Lions Cup #9
г.Рівне, Софія
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
5/7
Ільницький
Святослав
/
Корягін
Максим
Фінал за 17 місце
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
7/5
Безносенко
Олексій
/
Гордієнко
Сергій
1/2 за 17 місце
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
6/1
Чичук
Юрій
/
Марков
Роман
1/4 за 17 місце
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
6/8
Коваленко
Артур
/
Синельников
Станіслав
1/16 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/5
Бритіков
Іван
/
Тадіян
Валерій
Група
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
5/8
Муравйов
Михайло
/
Довгань
Юрій
Група
09.08.2023
   
Midweek Cup #32
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
3/6
Муравйов
Михайло
/
Довгань
Юрій
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/2
Векуа
Бакур
/
Фісталь
Герман
1/2 за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/1
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
1/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
05.08.2023
   
Taras Garros
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
-/+
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
-/+
Ревенко
Ілля
/
Крижанівський
Віктор
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
2/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
3/6
Муравйов
Михайло
/
Гонтовий
Максим
Група
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/1
Архипов
Станіслав
/
Білий
Олексій
Група
22.07.2023
   
WEEKEND CUP # 29
г.Київ, Tennis Park
Єзерський
Сергій
/
Щербина
Едуард
6/3
Зорін
Михайло
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Єзерський
Сергій
/
Щербина
Едуард
2/5
Ревенко
Ілля
/
Горінний
Михайло
Група
Єзерський
Сергій
/
Щербина
Едуард
6/5
Петров
Дмитро
/
Білий
Олексій
Група
Єзерський
Сергій
/
Щербина
Едуард
6/5
Стаховський
Леонард
/
Бранець
Юрій
Група
03.07.2023
   
Monday Cup #25
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
2/6
Байдіков
Андрій
/
Дяченко
Сергій
Фінал
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/3
Ревенко
Ілля
/
Тарасюк
Валерій
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/2
Хачатурян
Артем
/
Варес
Олексій
Група
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/4
Іцков
Євген
/
Пичурин
Артем
Група
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/4
Безносенко
Олексій
/
Курилов
Сергій
Група
01.07.2023
   
Weekend Cup # 26
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/0
Бобров
Максим
/
Лашин
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/2
Дец
Юрій
/
Дяченко
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
1/6
Зорін
Михайло
/
Шамраєв
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
0/6
Муравйов
Михайло
/
Горінний
Михайло
Група
10.06.2023
   
Weekend Cup # 23
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/3
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
5/6
Ярошенко
Сергій
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
2/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
3/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Коваленко
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
2/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
07.06.2023
   
PL Midweek Cup #23
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
4/6
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
5/6
(6)
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/1
Ревенко
Ілля
/
Лашин
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/1
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Чигрин
Олександр
Група
03.06.2023
   
Weekend Cup # 22
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/4
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Фінал
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/5
Ярошенко
Сергій
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/3
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
5/6
Зорін
Михайло
/
Фісталь
Герман
Група
24.05.2023
   
PL Midweek Cup #21
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
+/-
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ареф'єв
Сергій
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/0
Акимов
Вадим
/
Скляр
Олег
1/2 за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
2/6
Ярошенко
Сергій
/
Горінний
Михайло
Група
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/3
Кривой
Юрій
/
Бранець
Юрій
Група
17.05.2023
   
PL Midweek Cup #20
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
-/+
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
Фінал за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
4/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
1/2 за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
3/6
Ярошенко
Сергій
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/2
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
15.05.2023
   
PL Monday Cup #18
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Гонтовий
Максим
5/2
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Фінал за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Гонтовий
Максим
5/2
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Гонтовий
Максим
4/5
(2)
Сметанін
Рудольф
/
Погребной
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Гонтовий
Максим
5/1
Кривой
Юрій
/
Забігайло
Василій
Група
13.05.2023
   
Weekend Cup # 19
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
4/6
Зорін
Михайло
/
Фісталь
Герман
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
3/6
Ярошенко
Сергій
/
Садовой
Андрій
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
3/6
Ревенко
Ілля
/
Бранець
Юрій
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/5
Кущ
Дмитро
/
Тарасюк
Валерій
Група
03.05.2023
   
PL Midweek Cup #18
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/4
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Фінал за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/5
(1)
Сметанін
Рудольф
/
Тарасов
Геннадій
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
5/6
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
5/6
(3)
Байдіков
Андрій
/
Ткалич
Тимур
Група
29.04.2023
   
Lions Cup #6
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/4
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
Фінал
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
9/8
(5)
Яковлєв
Гліб
/
Локшин
Дмитро
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/4
Ярошенко
Сергій
/
Довгань
Юрій
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/2
Ревенко
Ілля
/
Скляр
Олег
1/8 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/6
Богданов
Андрій
/
Кононенко
Дмитро
Група
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/4
Синій
Владислав
/
Кисельгоф
Євгеній
Група
24.04.2023
   
PL Monday Cup #15
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Козир
Борис
10/7
Крупський
Дмитро
/
Погребной
Олександр
Фінал
Щербина
Едуард
/
Козир
Борис
5/2
Байдіков
Андрій
/
Дяченко
Сергій
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Козир
Борис
5/2
Хачатурян
Артем
/
Тарасюк
Валерій
Група
Щербина
Едуард
/
Козир
Борис
5/2
Гудь
Платон
/
Варес
Олексій
Група
22.04.2023
   
Weekend Cup # 16
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/5
Ярошенко
Сергій
/
Кравченко
Володимир
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
3/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
3/6
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Білий
Олексій
Група
15.04.2023
   
Weekend Cup # 15
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/4
Архипов
Станіслав
/
Бондаренко
Іван
Фінал за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/3
Ярошенко
Сергій
/
Горенюк
Олександр
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/4
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
2/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Комар
Андрій
Група
08.04.2023
   
Weekend Cup # 14
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
+/-
Кущ
Дмитро
/
Тарасюк
Валерій
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
3/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Кравченко
Володимир
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Білий
Олексій
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
5/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
01.04.2023
   
Weekend Cup # 13
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
5/6
Ярошенко
Сергій
/
Горінний
Михайло
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/3
Векуа
Бакур
/
Пичурин
Артем
Група
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
6/5
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
Група
29.03.2023
   
PL Midweek Cup #13
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/4
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Фінал за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/5
(4)
Жовнерчук
Володимир
/
Біленький
Роман
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
4/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
2/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ярина
Ігор
Група
25.03.2023
   
Weekend Cup # 12
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
3/6
Ревенко
Ілля
/
Кадькаленко
Ігор
Фінал за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
6/3
Ахмадєєв
Євгеній
/
Білий
Олексій
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
Група
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
6/3
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
20.03.2023
   
PL Monday Cup #10
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Варес
Олексій
2/5
Сметанін
Рудольф
/
Погребной
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Варес
Олексій
2/5
Гудь
Платон
/
Фісталь
Герман
Група
Щербина
Едуард
/
Варес
Олексій
5/3
Байдіков
Андрій
/
Гордієнко
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Варес
Олексій
4/5
(8)
Пономарьов
Олексій
/
Гонтовий
Максим
Група
18.03.2023
   
Весняна Битва 2023
г.Вишгород, Sport Villa Grays
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
8/3
Крупський
Дмитро
/
Рябченко
Валерій
Фінал за 17 місце
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
6/3
Малега
Володимир
/
Погребной
Олександр
1/2 за 17 місце
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
7/5
Данилишин
Тарас
/
Русін
Олександр
1/4 за 17 місце
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
8/4
Шпетний
Сергій
/
Москаленко
Ярослав
Група
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
4/8
Харитонов
Віталій
/
Локшин
Дмитро
Група
25.02.2023
   
Weekend Cup # 8
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
+/-
Ярошенко
Сергій
/
Кадькаленко
Ігор
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
4/6
Хачатурян
Артем
/
Довгань
Юрій
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/4
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
4/6
Гудь
Платон
/
Грасевич
Ігор
Група
22.02.2023
   
PL Midweek Cup #8
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/4
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Фінал за 11 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Ярошенко
Сергій
/
Тарасов
Геннадій
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
4/6
Ревенко
Ілля
/
Скляр
Олег
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
18.02.2023
   
Lions Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/6
Гудь
Платон
/
Чигрин
Влад
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
4/8
Ярошенко
Сергій
/
Ісмаілов
Камран
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/6
Туваков
Артем
/
Чигрин
Олександр
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/3
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
1/8 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/4
Денисов
Олександр
/
Векуа
Бакур
1/16 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/9
(5)
Долгошеєв
Олег
/
Горенюк
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
+/-
Кривой
Юрій
/
Москаленко
Ярослав
Група
15.02.2023
   
PL Midweek Cup #7
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
5/6
(3)
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
5/6
(6)
Ярошенко
Сергій
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/2
Долгошеєв
Олег
/
Горенюк
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
3/6
Крупський
Дмитро
/
Галіч
Ігор
Група
04.02.2023
   
Weekend Cup # 5
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
-/+
Ревенко
Ілля
/
Горенюк
Олександр
Фінал за 11 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
-/+
Сметанін
Рудольф
/
Височин
Павло
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/5
Ахмадєєв
Євгеній
/
Фісталь
Герман
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Байдіков
Андрій
/
Пичурин
Артем
Група
01.02.2023
   
PL Midweek Cup #5
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/3
Ревенко
Ілля
/
Скляр
Олег
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
3/6
Ярошенко
Сергій
/
Нікулін
Ігор
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/5
(5)
Крупський
Дмитро
/
Галіч
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
6/2
Долгошеєв
Олег
/
Горенюк
Олександр
Група
28.01.2023
   
Lions Cup #3
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/1
Туваков
Артем
/
Ніронович
Назар
Фінал за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
6/3
Хачатурян
Артем
/
Невидюк
Андрій
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
5/8
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/4
Сметанін
Рудольф
/
Скляр
Олег
1/8 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/1
Безносенко
Олексій
/
Коваленко
Олександр
Група
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
8/2
Мрачковський
Станіслав
/
Корягін
Максим
Група
21.01.2023
   
Weekend Cup # 3
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
6/3
Муравйов
Михайло
/
Наконєчний
Євгеній
Фінал за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
6/1
Ревенко
Ілля
/
Лебідь
Юрій
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
2/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Кравченко
Володимир
3/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Фісталь
Герман
Група
18.01.2023
   
PL Midweek Cup #3
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Фінал за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/4
Ревенко
Ілля
/
Тарасюк
Валерій
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Векуа
Бакур
/
Нікулін
Ігор
Група
14.01.2023
   
Weekend Cup # 2
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
6/2
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Фінал за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Височин
Павло
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
3/6
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
Група
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
6/4
Ахмадєєв
Євгеній
/
Неміровський
Микола
Група
07.01.2023
   
Weekend Cup # 1
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/4
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
4/6
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ткалич
Тимур
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/2
Іцков
Євген
/
Салайчук
Тихон
Група
01.01.2023
   
Christmas Cup 2022
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
5/7
Іцков
Євген
/
Салайчук
Тарас
Фінал за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/3
Бартюк
Олександр
/
Корнейко
Євгеній
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
4/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ареф'єв
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
3/6
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
Група
31.12.2022
   
Осіння Битва 2022
г.Вишгород, Sport Villa Grays
Щербина
Едуард
/
Гузь
Богдан
5/7
Денисов
Олександр
/
Ареф'єв
Сергій
1/2 за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Гузь
Богдан
5/8
Харитонов
Віталій
/
Локшин
Дмитро
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Гузь
Богдан
8/3
Векуа
Бакур
/
Нікулін
Ігор
1/8 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Гузь
Богдан
6/8
Байдіков
Андрій
/
Ростикус
Михайло
Група
Щербина
Едуард
/
Гузь
Богдан
8/5
Жовнерчук
Володимир
/
Чайка
Олександр
Група
28.12.2022
   
PL mini 33
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/1
Ревенко
Ілля
/
Ксензенко
Валерій
Фінал за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/5
(3)
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
1/2 за 9 місце
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
5/6
(3)
Ярошенко
Сергій
/
Гордієнко
Ігор
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
2/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
03.12.2022
   
Lions Cup #2
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Козир
Борис
-/+
Хачатурян
Артем
/
Довгань
Юрій
1/4 за 21 місце
Щербина
Едуард
/
Козир
Борис
4/8
Шумицький
Олександр
/
Шекера
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Козир
Борис
3/8
Шпетний
Сергій
/
Ліпінскас
Норбертас
Група
05.11.2022
   
Lions Cup #1
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Щербина
Едуард
/
Ніронович
Назар
3/8
Байдіков
Андрій
/
Собчук
Олег
Фінал
Щербина
Едуард
/
Ніронович
Назар
8/6
Ярошенко
Сергій
/
Корягін
Максим
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Ніронович
Назар
8/4
Туваков
Артем
/
Ростикус
Михайло
Група
Щербина
Едуард
/
Ніронович
Назар
9/7
Байдіков
Андрій
/
Собчук
Олег
Група
Щербина
Едуард
/
Ніронович
Назар
8/3
Харитонов
Віталій
/
Локшин
Дмитро
Група
Щербина
Едуард
/
Ніронович
Назар
8/6
Петровський
Захар
/
Петровський
Володимир
Група
11.09.2022
   
PL & SMASH 2022. ProAm Doubles Cup #8
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Попко
Віктор
3/6
Каминін
Дмитро
/
Білий
Олексій
Фінал за 5 місце
Щербина
Едуард
/
Попко
Віктор
0/6
Гудь
Платон
/
Погребной
Олександр
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Попко
Віктор
6/3
Ткач
Максим
/
Біленький
Роман
Група
Щербина
Едуард
/
Попко
Віктор
2/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
19.06.2022
   
PL & SMASH 2022. ProAm Doubles Cup #5
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
-/+
Бортюк
Александр
/
Дроздов
Артём
Фінал за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
6/4
Ляхович
Андрій
/
Олефіренко
Андрій
1/2 за 7 місце
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
4/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
Група
Щербина
Едуард
/
Кадькаленко
Ігор
1/6
Пузанов
Денис
/
Бранець
Юрій
Група
05.06.2022
   
PL & SMASH 2022. ProAm Doubles Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Щербина
Едуард
/
Бранець
Юрій
2/6
Яковлєв
Гліб
/
Локшин
Дмитро
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Бранець
Юрій
0/6
Сметанін
Рудольф
/
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Бранець
Юрій
7/5
Байдіков
Андрій
/
Дяченко
Сергій
Група
Щербина
Едуард
/
Бранець
Юрій
1/6
Яковлєв
Гліб
/
Локшин
Дмитро
Група
Щербина
Едуард
/
Бранець
Юрій
6/3
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
16.10.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #24
г.Київ, Olympic Village
Щербина
Едуард
/
Антонов
Виталий
2/6
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
Група
Щербина
Едуард
/
Антонов
Виталий
3/6
Пузанов
Денис
/
Онуфрійчук
Ігор
Група
09.10.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #36
г.Київ, Olympic Village
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
4/6
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
Фінал
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/4
Семенов
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/4
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/3
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
5/7
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
Група
27.08.2021
   
Летняя Битва 2021
г.Буча, Campa
Щербина
Едуард
/
Галашан
Валерий
-/+
Васьковский
Максим
/
Кривко
Ярослав
1/4 за 47 місце
Щербина
Едуард
/
Галашан
Валерий
-/+
Ивченко
Артем
/
Чигрин
Влад
1/8 за 39 місце
Щербина
Едуард
/
Галашан
Валерий
3/6
Розмарица
Вадим
/
Тадіян
Валерій
Група
Щербина
Едуард
/
Галашан
Валерий
1/6
Филев
Александр
/
Липко
Максим
Група
11.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Щербина
Едуард
/
Біленький
Роман
7/5
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
3а 3 місце
Щербина
Едуард
/
Біленький
Роман
4/6
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
1/2 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Біленький
Роман
6/4
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Біленький
Роман
6/3
Ляхович
Андрій
/
Михоничев
Алексей
1/8 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Біленький
Роман
6/4
Белинский
Дмитрий
/
Скрипник
Роман
Група
Щербина
Едуард
/
Біленький
Роман
6/3
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
-/+
Суровцев
Сергій
/
Соболта
Ігор
1/16 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
8/5
Павленко
Сергей
/
Агафонов
Александр
Група
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
4/5
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
Група
23.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
1/6
Малега
Володимир
/
Круглов
Артем
Фінал
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
6/2
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
1/2 Фіналу
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
7/5
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
1/4 Фіналу
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
6/1
Добрынский
Роман
/
Островский
Дмитрий
Група
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
6/4
Малега
Володимир
/
Круглов
Артем
Група
16.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
3/6
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
1/2 Фіналу
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
7/5
Круглов
Артем
/
Малега
Володимир
1/4 Фіналу
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
6/1
Даниляк
Екатерина
/
Неманіхін
Віктор
Група
Цой
Леонид
/
Щербина
Едуард
6/3
Біленький
Роман
/
Дружченко
Игорь
Група
02.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Вісіконенко
Віталій
/
Щербина
Едуард
4/6
Малега
Володимир
/
Круглов
Артем
3а 3 місце
Вісіконенко
Віталій
/
Щербина
Едуард
3/6
Хачатурян
Артем
/
Белоусов
Артем
1/2 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Щербина
Едуард
6/2
Попко
Віктор
/
Ярошенко
Сергій
1/4 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Щербина
Едуард
5/7
Дружченко
Игорь
/
Цаль
Віталій
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Щербина
Едуард
7/6
(6)
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
19.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Попко
Віктор
/
Щербина
Едуард
3/6
Костанецький
Володимир
/
Белоусов
Артем
1/4 Фіналу
Попко
Віктор
/
Щербина
Едуард
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Грасевич
Ігор
Група
Попко
Віктор
/
Щербина
Едуард
6/3
Коваленко
Дарина
/
Коваленко
Алексей
Група
06.05.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Щербина
Едуард
/
Насер
Михаил
3/6
Дружченко
Игорь
/
Белоусов
Артем
1/4 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Насер
Михаил
6/0
Вісіконенко
Віталій
/
Ярошенко
Сергій
1/8 Фіналу
Щербина
Едуард
/
Насер
Михаил
2/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
Щербина
Едуард
/
Насер
Михаил
6/0
Бойко
Наталья
/
Бойко
Ирина
Група
11.03.2017
   
RTF March AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
-/+
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
3а 3 місце
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
-/+
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
6/3
Скляр
Олег
/
Сергиенко
Сергей
1/4 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
7/5
Скрипник
Роман
/
Сметанін
Рудольф
Група
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
1/6
Хачатурян
Артем
/
Каминін
Дмитро
Група
18.12.2016
   
THE BEST 8 ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
3/6
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
1/2 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
2/6
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Група
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
6/1
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
6/2
Шилько
Павел
/
Милокостов
Денис
Група
09.12.2016
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
0/6
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/2 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
6/1
Городинський
Владислав
/
Клименко
Сергей
1/4 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
7/6
(5)
Ребров
Сергей
/
Молчанов
Денис
1/8 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
6/3
Безносенко
Олексій
/
Высочин
Павел
Група
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
5/7
Стукан
Павел
/
Демчишин
Вадим
Група
21.10.2016
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2016
г.Київ, Olympic Village
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
6/7
(3)
Петроченко
Андрій
/
Коваль
Олег
1/4 за 9 місце
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
1/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/8 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
6/4
Селюк
Александр
/
Дерновский
Андрей
1/16 Фіналу
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
6/4
Кононенко
Дмитро
/
Рудницький
Микита
Група
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
2/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
6/4
Репа
Владимир
/
Петренко
Анатолій
Група
01.10.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Шилько
Павел
/
Щербина
Едуард
6/3
Смелянский
Вадим
/
Алексеенко
Гліб
Група
Шилько
Павел
/
Щербина
Едуард
1/6
Синичкин
Сергей
/
Кудыма
Петр
Група
Шилько
Павел
/
Щербина
Едуард
3/6
Бойко
Леонід
/
Кущ
Дмитро
Група
Шилько
Павел
/
Щербина
Едуард
3/6
Приходько
Роман
/
Яковлєв
Гліб
Група
Шилько
Павел
/
Щербина
Едуард
6/3
Грига
Іван
/
Грига
Ирина
Група
02.06.2012
   
КТК Doubles CUP №3
г.Київ, Наука-спорт
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
6/7
Закрасняный
Игорь
/
Комар
Андрій