×
Intennis
Уразбахтин Александр
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
Срібло
(1)
Бронза
(1)
Прізвище, ім'я
Уразбахтин
Александр
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Полупрофесіонал
Місто
Одеса
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
48
Виграші
22 (46%)
Поразки
26 (54%)
Срібло
(1)
Золото
(0)
Бронза
(1)
Статистика
30.09.2017
   
"OKTOBERFEST"
г.Чорноморськ, Elite Tennis Club (Элит теннис клаб)
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
2/8
Кравчук
Сергей
/
Кротевич
Всеволод
Фінал
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
8/5
Бондаренко
Віталий
/
Смольский
Константин
1/2 Фіналу
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
6/1
Богинский
Владимир
/
Черников
Николай
1/4 Фіналу
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
6/3
Клименко
Виталий
/
Котлов
Сергей
Група
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
6/0
Костин
Дмитрий
/
Осипов
Сергей
Група
16.09.2017
   
"КУБОК ИНТЕРКЬЮДА 2017"
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
8/4
Выдмыш
Виктор
/
Романовский
Евгений
Фінал за 5 місце
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
8/2
Гелеверя
Иван
/
Гренадер
Максим
1/2 за 5 місце
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
7/9
Донцов
Игорь
/
Иванов
Александр
1/4 Фіналу
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
8/2
Котлов
Сергей
/
Мартемьянов
Максим
Група
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
3/8
Кравчук
Сергей
/
Кротевич
Всеволод
Група
12.08.2017
   
CARRIER DOUBLES CUP 2017
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
4/8
Бондаренко
Віталий
/
Братішка
Андрій
Група
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
3/8
Клименко
Виталий
/
Стоянов
Алексей
Група
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
-/+
Гирги
Игорь
/
Палашек
Антон
Група
22.07.2017
   
ODESSA DOUBLES CUP 2017 /DRAW 2/
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Манько
Валерий
/
Уразбахтин
Александр
6/8
Клименко
Виталий
/
Стоянов
Алексей
3а 3 місце
Манько
Валерий
/
Уразбахтин
Александр
4/8
Бондаренко
Віталий
/
Братішка
Андрій
1/2 Фіналу
Манько
Валерий
/
Уразбахтин
Александр
8/2
Гренадер
Максим
/
Калмакан
Юрий
1/4 Фіналу
Манько
Валерий
/
Уразбахтин
Александр
8/1
Выдмыш
Виктор
/
Кроленко
Юрий
Група
Манько
Валерий
/
Уразбахтин
Александр
6/8
Клименко
Виталий
/
Стоянов
Алексей
Група
17.06.2017
   
MAESTRO DOUBLES CUP 2017 /DRAW 2/
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
-/+
Бойко
Роман
/
Терентьев
Андрей
1/8 Фіналу
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
8/3
Гелеверя
Иван
/
Лопушанский
Максим
Група
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
8/3
Гончаров
Станислав
/
Роша
Юрий
Група
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
5/8
Клименко
Виталий
/
Стоянов
Алексей
Група
27.05.2017
   
MOTODOM CUP 2017 /DRAW 2/
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
4/8
Мартемьянов
Максим
/
Смольский
Константин
Фінал за 5 місце
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
+/-
Гомза
Андрей
/
Донцов
Игорь
1/2 за 5 місце
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
6/8
Бондарчук
Сергей
/
Стоянов
Алексей
1/4 Фіналу
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
9/8
(6)
Клименко
Виталий
/
Котлов
Сергей
Група
Богомолкин
Владимир
/
Уразбахтин
Александр
6/8
Выдмыш
Виктор
/
Кроленко
Юрий
Група
01.10.2016
   
«OKTOBERFEST MEN»
г.Чорноморськ, Elite Tennis Club (Элит теннис клаб)
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
-/+
Богинский
Владимир
/
Перфентьев
Максим
1/4 за 9 місце
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
2/8
Клименко
Виталий
/
Котлов
Сергей
Група
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
7/9
Герескул
Александр
/
Чернышев
Михаил
Група
24.09.2016
   
«MAESTRO Doubles Cup»
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Олійник
Віталій
/
Уразбахтин
Александр
8/4
Гренадер
Максим
/
Петрашевич
Кирил
Фінал за 5 місце
Олійник
Віталій
/
Уразбахтин
Александр
4/8
Смольский
Константин
/
Хамрай
Валерий
1/4 Фіналу
Олійник
Віталій
/
Уразбахтин
Александр
8/5
Выдмыш
Виктор
/
Мартемьянов
Максим
Група
Олійник
Віталій
/
Уразбахтин
Александр
8/6
Лаврук
Михаил
/
Пастух
Борис
Група
10.09.2016
   
«КУБОК ИНТЕРКЬЮДА»
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Олійник
Віталій
/
Уразбахтин
Александр
8/2
Гурьянов
Ростислав
/
Иванов
Александр
Фінал за 11 місце
Олійник
Віталій
/
Уразбахтин
Александр
6/8
Васько
Сергей
/
Гросицкий
Владимир
1/2 за 9 місце
Олійник
Віталій
/
Уразбахтин
Александр
8/1
Ивлев
Максим
/
Петрашевич
Кирил
1/4 за 9 місце
Олійник
Віталій
/
Уразбахтин
Александр
84/9
Гурьянов
Ростислав
/
Иванов
Валерий
Група
Олійник
Віталій
/
Уразбахтин
Александр
4/8
Левченко
Роман
/
Польшаков
Валерий
Група
Олійник
Віталій
/
Уразбахтин
Александр
5/8
Лапчик
Руслан
/
Пастух
Борис
Група
23.07.2016
   
«ODESSA DOUBLES CUP» Турн. сетка №2
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
+/-
Герескул
Александр
/
Чернышев
Михаил
Фінал за 5 місце
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
+/-
Гомза
Андрей
/
Кроленко
Юрий
1/2 за 5 місце
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
4/8
Герескул
Александр
/
Чернышев
Михаил
Група
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
4/8
Лапчик
Руслан
/
Пастух
Борис
Група
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
6/8
Бабий
Александр
/
Дьяченко
Александр
Група
16.07.2016
   
«MOTODOM CUP» Турн. сетка №2
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Кучук
Вячеслав
/
Уразбахтин
Александр
8/0
Богомолкин
Владимир
/
Хамрай
Валерий
3а 3 місце
Кучук
Вячеслав
/
Уразбахтин
Александр
6/8
Герескул
Александр
/
Чернышев
Михаил
1/2 Фіналу
Кучук
Вячеслав
/
Уразбахтин
Александр
9/8
(7)
Кацнельсон
Александр
/
Кроленко
Юрий
1/4 Фіналу
Кучук
Вячеслав
/
Уразбахтин
Александр
6/8
Бондаренко
Віталий
/
Братішка
Андрій
Група
Кучук
Вячеслав
/
Уразбахтин
Александр
9/8
(2)
Ковальчук
Денис
/
Пастух
Борис
Група
18.06.2016
   
«ODESSA DOUBLES CUP»
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
8/4
Пастух
Борис
/
Терентьев
Андрей
Фінал за 9 місце
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
+/-
Донцов
Игорь
/
Дьяченко
Александр
1/2 за 9 місце
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
7/9
Кулибаба
Сергей
/
Чапли
Игорь
Фінал за 5 місце
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
4/8
Лапчик
Руслан
/
Польшаков
Валерий
Група
Уразбахтин
Александр
/
Шептунов
Андрей
1/8
Кацнельсон
Александр
/
Чернышев
Михаил
Група