×
Intennis
Гаврилов Роланд
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(5)
Срібло
(2)
Бронза
(2)
Прізвище, ім'я
Гаврилов
Роланд
Ігрова рука, бекхенд
Правша, дворучний
Рівень гри
Аматор
Місто
Харків
Вік
Кошик УТК
4
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
150
Виграші
112 (75%)
Поразки
38 (25%)
Срібло
(2)
Золото
(5)
Бронза
(2)
Статистика
19.11.2021
   
central Park Pro-Am Mixed
г.Харків, Теннисный клуб "Central Park"
Гаврилов
Роланд
/
Конева
Надежда
6/1
Пупыкин
Олег
/
Коваленко
Юлия
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Конева
Надежда
6/1
Пичурин
Артем
/
Дема
Виктория
Група
Гаврилов
Роланд
/
Конева
Надежда
6/1
Марченко
Никита
/
Скибина
Александра
Група
27.08.2021
   
Летняя Битва 2021
г.Буча, Campa
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
5/7
Полищук
Игорь
/
Бублій
В'ячеслав
Група
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
4/6
Петроченко
Александр
/
Чебан
Дмитрий
Група
29.05.2021
   
Майская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
6/7
(2)
Пузанов
Денис
/
Симачев
Денис
1/2 за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
4/8
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
8/6
Байдіков
Андрій
/
Гузь
Богдан
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
6/2
Гаврысь
Владимир
/
Грасевич
Ігор
Група
Гаврилов
Роланд
/
Марков
Рубен
6/0
Акимов
Вадим
/
Москаленко
Ярослав
Група
21.03.2021
   
МЯСОРУБКА
г.Харків, Теннисный клуб "Central Park"
Козлов
Андрей
/
Гаврилов
Роланд
7/6
Белобородько
Илья
/
Ткалич
Тимур
Фінал
Козлов
Андрей
/
Гаврилов
Роланд
6/3
Бельчева
Екатерина
/
Колєснік
В’ячеслав
1/2 Фіналу
Козлов
Андрей
/
Гаврилов
Роланд
6/3
Веремей
Антон
/
Остроушко
Михайло
1/4 Фіналу
Козлов
Андрей
/
Гаврилов
Роланд
6/4
Твердовский
Игорь
/
Федорчук
Едуард
1/8 Фіналу
Козлов
Андрей
/
Гаврилов
Роланд
6/2
Марченко
Никита
/
Болдырев
Даниил
Група
Козлов
Андрей
/
Гаврилов
Роланд
2/6
Гордієнко
Сергій
/
алексеенко
Владислав
Група
12.02.2021
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2021
г.Київ, Tennis Park
Гаврилов
Роланд
/
Парсегов
Валерий
6/4
Левчук
Валентин
/
Нурієв
Руслан
Фінал за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Парсегов
Валерий
6/4
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
1/2 за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Парсегов
Валерий
2/8
Бублій
В'ячеслав
/
Кирилюк
Сергій
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Парсегов
Валерий
8/4
Біленький
Роман
/
Костанецький
Володимир
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Парсегов
Валерий
8/4
Сідак
Олег
/
Федяй
Денис
1/16 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Парсегов
Валерий
6/7
(5)
Лінник
Євген
/
Шпортько
Валерій
Група
Гаврилов
Роланд
/
Парсегов
Валерий
6/4
Масюк
Артем
/
Федоров
Антон
Група
21.11.2020
   
Ноябрьская Битва 2020
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Галімов
Олексій
2/6
Андросюк
Владимир
/
Клименко
Сергей
1/2 за 17 місце
Гаврилов
Роланд
/
Галімов
Олексій
6/4
Романченко
Владислав
/
Калаянов
Иван
1/4 за 17 місце
Гаврилов
Роланд
/
Галімов
Олексій
7/6
(7)
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
1/8 за 17 місце
Гаврилов
Роланд
/
Галімов
Олексій
6/8
Пузанов
Денис
/
Скляр
Олег
1/16 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Галімов
Олексій
7/6
(2)
Петроченко
Андрій
/
Сидоренко
Юрий
Група
Гаврилов
Роланд
/
Галімов
Олексій
6/3
Филев
Александр
/
Галіч
Ігор
Група
16.10.2020
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2020
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Ляхович
Андрій
8/9
(5)
Акимов
Вадим
/
Васильев
Антон
1/2 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Ляхович
Андрій
8/2
Фісталь
Герман
/
Каминін
Дмитро
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Ляхович
Андрій
8/3
Попко
Вадим
/
Стаховский
Сергей
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Ляхович
Андрій
8/4
Грибанов
Николай
/
Агафонов
Александр
1/16 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Ляхович
Андрій
7/5
Бранець
Юрій
/
Авдєєв
Артем
Група
Гаврилов
Роланд
/
Ляхович
Андрій
6/1
Добровольський
Володимир
/
Неманіхін
Віктор
Група
03.10.2020
   
MYASORUBKA
г.Харків, Теннисный клуб "Central Park"
Веремей
Антон
/
Гаврилов
Роланд
0/8
Пичурин
Евгений
/
Орлов
Владислав
Фінал за 9 місце
Веремей
Антон
/
Гаврилов
Роланд
6/8
Бельчева
Екатерина
/
Колєснік
В’ячеслав
1/8 Фіналу
Веремей
Антон
/
Гаврилов
Роланд
3/8
Пичурин
Артем
/
Девятьяров
Марат
Група
Веремей
Антон
/
Гаврилов
Роланд
8/3
Головко
Андрей
/
Марченко
Никита
Група
12.09.2020
   
Volvo Kharkiv Doubles Cup
г.Харків, Теннисный клуб "Central Park"
Гаврилов
Роланд
/
Акімов
Дмитро
7/5
Петроченко
Александр
/
Заболотний
Володимир
Фінал
Гаврилов
Роланд
/
Акімов
Дмитро
7/5
Смірнов
Іван
/
Марков
Рубен
1/2 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Акімов
Дмитро
6/3
Пинчук
Павел
/
Козьмин
Андрей
1/4 Фіналу
21.02.2020
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2020
г.Київ, Olympic Village
Твердовский
Игорь
/
Гаврилов
Роланд
8/5
Локшин
Дмитро
/
Петроченко
Андрій
Фінал за 17 місце
Твердовский
Игорь
/
Гаврилов
Роланд
8/4
Федоров
Антон
/
Масюк
Артем
1/2 за 17 місце
Твердовский
Игорь
/
Гаврилов
Роланд
8/3
Левчук
Валентин
/
Грибков
Сергій
1/4 за 17 місце
Твердовский
Игорь
/
Гаврилов
Роланд
4/8
Ицков
Владимир
/
Стасюк
Володимир
1/16 Фіналу
Твердовский
Игорь
/
Гаврилов
Роланд
8/4
Кичила
Андрій
/
Поповский
Дмитрий
Група
Твердовский
Игорь
/
Гаврилов
Роланд
7/9
Костанецький
Володимир
/
Клименко
Сергей
Група
29.11.2019
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/9
(6)
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
Фінал за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/5
Скляр
Олег
/
Ужиловский
Владимир
1/2 за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
2/8
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Шпортько
Валерій
/
Белинский
Александр
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/4
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/2
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/0
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/4
Каменєв
Андрій
/
Туваков
Артем
3а 3 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/2 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/5
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/1
Лаврук
Михаил
/
Самофалов
Герман
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/0
Михоничев
Алексей
/
Ушаков
Никита
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Кравченко
Володимир
/
Кудыма
Петр
Група
14.09.2019
   
Volvo Kharkiv tennis am mixed cup
г.Харків, Теннисный клуб "Central Park"
Малиновская
Виктория
/
Гаврилов
Роланд
3/6
Зозуля
Яна
/
Некрасов
Дмитрий
Група
Малиновская
Виктория
/
Гаврилов
Роланд
7/5
Маландий
Евгения
/
Заболотний
Володимир
Група
05.07.2019
   
КИЕВСКОЕ ЛЕТО 2019
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Гаврилов
Роланд
/
Рыжова
Мария
4/8
Каменєв
Андрій
/
Кирпот
Алена
Фінал за 9 місце
Гаврилов
Роланд
/
Рыжова
Мария
8/4
Челомбитько
Сергей
/
Качур
Карина
1/2 за 9 місце
Гаврилов
Роланд
/
Рыжова
Мария
+/-
Гуревич
Олег
/
Фролова
Анастасия
1/4 за 9 місце
Гаврилов
Роланд
/
Рыжова
Мария
4/8
Стасюк
Володимир
/
Литовченко
Анастасия
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Рыжова
Мария
8/4
Біленький
Роман
/
Каменщикова
Юлия
Група
Гаврилов
Роланд
/
Рыжова
Мария
8/2
Володько
Денис
/
Великородная
Елизавета
Група
Гаврилов
Роланд
/
Рыжова
Мария
7/9
Каменєв
Андрій
/
Кирпот
Алена
Група
31.05.2019
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2019
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
9/7
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
3а 3 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
3/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/2 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/1
Москаленко
Ярослав
/
Філіма
Михайло
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/6
Кузьменко
Іван
/
Ужиловский
Владимир
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/2
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
1/16 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/2
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/1
Гузь
Богдан
/
Лещинський
Микола
Група
16.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/PRO
г.Київ, Olympic Village
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
8/3
Колісник
Олексій
/
Сідак
Олег
1/2 за 9 місце
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
8/3
Гузь
Богдан
/
Лещинський
Микола
1/4 за 9 місце
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
3/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/8 Фіналу
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
8/2
Добрынский
Роман
/
Авдєєв
Артем
Група
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
8/0
Шнуренко
Александр
/
Васильев
Антон
Група
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
4/8
Пономаренко
Игорь
/
Сергиенко
Сергей
Група
19.10.2018
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2018
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
4/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
3а 3 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
3/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/2 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/6
Челомбитько
Сергей
/
Каминін
Дмитро
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/2
Попко
Віктор
/
Кудыма
Петр
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/4
Біленький
Роман
/
Олейник
Всеволод
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/6
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
9/7
Сідак
Олег
/
Молчанов
Денис
Фінал за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/4
Давыдов
Максим
/
Кажера
Василий
1/2 за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
3/8
Левчук
Валентин
/
Чеботарьов
Артем
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Варваренко
Андрей
/
Мостюк
Орест
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/5
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/1
Qayum
Rizwan
/
Неманіхін
Віктор
Група
25.02.2018
   
BABOLAT ACE
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
5/8
Федорченко
Михайло
/
Петроченко
Андрій
Фінал
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
8/0
Добрынский
Роман
/
Ковальчик
Петро
1/2 Фіналу
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
8/2
Костанецький
Володимир
/
Попко
Вадим
1/4 Фіналу
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
8/2
Никитин
Павел
/
Демченко
Виктор
1/8 Фіналу
08.12.2017
   
PLATINUM LEAGUE 4 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/5
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
1/2 за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/9
Каменєв
Андрій
/
Белобородько
Илья
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/6
Невесенко
Константин
/
Молчанов
Денис
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
7/5
Горін
Андрій
/
Агафонов
Александр
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/2
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/0
Байдіков
Андрій
/
Шпетний
Сергій
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
9/8
(7)
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/2 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
9/7
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/1
Суровцев
Сергій
/
Соболта
Ігор
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/1
Козимир
Константин
/
Коваленко
Вячеслав
Група
15.09.2017
   
PLATINUM LEAGUE 3 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Белинский
Дмитрий
/
Попов
Олексій
Фінал за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/1
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
1/2 за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
5/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Алексеенко
Вадим
/
Кучеренко
Николай
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Ляхович
Андрій
/
Борзило
Ігор
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Белинский
Дмитрий
/
Попов
Олексій
Група
23.06.2017
   
PLATINUM LEAGUE 2 ЭТАП
г.Одеса , Лаун Теннис Клуб (Lawn Tennis Club)
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
3/8
Лобанов
Вадим
/
Белинский
Александр
Фінал
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/1
Манько
Валерий
/
Мостюк
Орест
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/5
Ужиловский
Владимир
/
Костанецький
Володимир
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/0
Гелеверя
Иван
/
Варгачев
Максим
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/0
Стадник
Виталий
/
Розувайло
Сергей
Група
26.05.2017
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2017
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Сідак
Олег
/
Чеботарьов
Артем
Фінал за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
9/8
(6)
Королев
Сергей
/
Пуме
Денис
1/2 за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
4/8
Цаль
Віталій
/
Мільченко
Денис
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
9/7
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/3
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/4
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/4
Полгородник
Анатолий
/
Гордіенко
Дмитро
Група
18.03.2017
   
PLATINUM LEAGUE 1 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/6
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
Фінал
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
1/2 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
9/8
(6)
Кузьменко
Іван
/
Лебедин
Александр
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/3
Лобанов
Вадим
/
Агафонов
Александр
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
8/5
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
5/8
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
Група
09.12.2016
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
4/6
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
1/8 Фіналу
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
6/2
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
6/3
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
21.10.2016
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2016
г.Київ, Olympic Village
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
3/6
Королев
Сергей
/
Пуме
Денис
1/2 за 5 місце
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
0/6
Левчук
Валентин
/
Мільченко
Денис
1/4 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
7/5
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
1/8 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
7/5
Прокопенко
Виталий
/
Курмалеев
Александр
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/0
Атепаліхін
Артем
/
Попко
Евгений
Група
20.03.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/2
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/4
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/2 Фіналу
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/3
Шидлык
Тарас
/
Філіма
Михайло
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/2
Манько
Валерий
/
Мільченко
Денис
Група
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
6/3
Смелянский
Вадим
/
Чеботарьов
Артем
Група